Houpací křeslo

zobrazeno 234×

Vložil(a): snany, 5. 5. 2016 17.44

Potřebovala bych radu, máte některá doma houpací křeslo, viz obrázek? Nepříjde mi podle fotky moc pevné, ale zase je za dobrou cenu (199Kč). V současnosti máme doma velkou drahou a stabilní houpačku, ale budeme se stěhovat ( do přízemí) a jelikož jsou tam rákosové stropy nebudeme mít kde pověsit ( později to budu asi řešit nějakým trámem). Menší houpačka by se nám vešla zavěsit do otvoru na dveře.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Cecko123, 23. 9. 2016, 10.04

já mám taky trochu jinou a to odtud: http://www.houpanicko.cz/ a taky parádní

kamilka.han, 20. 5. 2016, 7.08

Ahoj. My máme hodně podobnou, ale jen trochu jinak barevnou. Koupila jsem tady http://www.nabytek-ratan.cz/87-zahradni-houpacky Je sice trochu dražší, než 200 Kč, ale jsem s ní opravdu hodně spokojená!

snany, 20. 5. 2016, 7.21

Teď mám doma amazonas brazil mocca ( jsem naprosto spokojená) má však příliš dlouhou tyč a nevejde se mi zavěsit nad dveře, tak proto hledám jinou variantku. Nakonec jsem křeslo (viz obrázek) koupila,pokud nebude vyhovovat doplní naše venkovní houpačky.

Zuzka Čtvrtečková, 10. 5. 2016, 21.31

Známí mají přesně tuhle a je dobrá, v klidu unese dospělého, jen ji chce pořádně přidělat, jelikož prý když se hodně točíte, tak se vyšroubovává

snany, 20. 5. 2016, 7.22

Nakonec jsem koupila, ale zatím leží zabalená v krabici.

dáša, 6. 5. 2016, 15.41

Nemáme, ale ráda bych měla. už se tam vidím s knihou.

snany, 20. 5. 2016, 7.45

U nás je blokována dětmi, respektive synem. Houpání naprosto miluje, vleze tam celý a občas i usne. Na zahradu jsem mu proto loni pořídila houpací síť z Lidlu a přes léto se tam krásně prospal. Uvidíme zda mu bude vyhovovat i nová houpačka.

dasza, 6. 5. 2016, 6.33

Mam kreslo z lidlu.ale je jen na zahrade..doma mam klasickou hacku pro male deti

Alexandra, 5. 5. 2016, 23.38

My máme podobnou houpačku pro děti (kupovanou na Fleru), ale ta je také do stropu. Přímo s touto zkušenost nemáme. Venlku máme samostatný stojan se sítí Amazonas. Máte možnost ji případně vrátit, kdyby nevyhovovala? Pokud ano, zkuste ji.. je to veget si poležet (jen to třeba u mě chce odhodlání si jít na chvíli odfrknout - práce je hodně a volného času málo)

Minnie, 5. 5. 2016, 21.15

Nemáme, ale dost se mi líbí. Ovšem do našeho současného bytu těžko a stejně bych radši na zahradu kdyby klapla hypoška

Katka, 5. 5. 2016, 19.14

Máme v bytě klasickou houpací sít.

snany, 5. 5. 2016, 19.34

My teď máme houpací křeslo amazonas brasil mocca, ale bohužel má horní dřevěnou tyč dlouhou a nevleze se nám mezi "futra", ješte na ven máme houpací síť z Lidlu. Na strop připevnit nemůžeme- strop je rákosový. Jak a kde máte klasickou síť upevněnou?

Katka, 5. 5. 2016, 19.47

My ji máme napříč celým pokojem, ve zdi máme takové skoby.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight