Ako zvladali vaše deti pobyt v porodnici a prichod surodenca?

zobrazeno 1157×

Vložil(a): NiFee, 13. 6. 2017 9.30

Moje deti budú mat rozdiel 1,5 roka . Dcérka nemá problém ostat s hodcikým, je velmi spoločenska a v noci cez vikendy k nej vstava tatino aj ju uspava( ona v podstate zaspi aj sama, uspavanie trva do 5 minut) Občas sa zobudi nad ranom, že je hladna a ked sa napapa spi pekne dalej. Takže nemam až tak stres ked budem v porodnici ale skôr sa obavam čo bude potom. Nežiarlili vaše deti na menšie dieta? Ako ste to zvladali a stíhali ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

nikolava, 16. 6. 2017, 11.49

Plánujeme druhé, tak jsem zvědavá na reakce syna. Pokud to tedy vyjde

Mygara

Mygara, 15. 6. 2017, 18.45

mně dcera řekla, že nechce bráchu, že chce raději krečka .-(, takže na začátku žárlila, ale pak brzy převzala roli velké ochranářské sestry, takže jsem byla šťastná

NiFee

NiFee, 16. 6. 2017, 8.00

No s touto verziou som sa stretla vela krát. Niktorí rodiačia sa kvoli tomu rozhodli, že viac detí mat nebudu....

Eliška Kozlova, 15. 6. 2017, 7.56

Z pobytu v porodnici me ale nejvíce bavilo, v jakých modelech chodila dcera na návštěvy, jasně syn měl kratasy a tričko. Ale dcera tričko a punčochy, šaty a tepláky Njn

NiFee

NiFee, 15. 6. 2017, 13.47

Tak na to sa teším aj ja .

porsche, 15. 6. 2017, 4.47

Deti mam od sebe necele 3 roky,na brasku se dcerka tesila,navsteva v porodnici hrozna pro me i pro ni(ja uz chtela byt i s ni a dcerka ze zacatku ke me vubec nechtela a pak plakala ze nechce byt doma jen s tatkou).Vsechno sme zvladnuli vsichni,doma se den bala ho i pohladit pak to uz bylo pusinkovani od rana do vecera;) ted ho pomaha prebalovat a krmit a kazdemu rika jak je to JEJI braska.

snany, 14. 6. 2017, 21.59

První měsíce budou náročné, a pak už to bude jen lepší. Děti jsou dar

Eliška Kozlova, 14. 6. 2017, 23.31

Asi záleží na povahach dětí, pro me bylo nejhůř asi od 3-6 měsíce, kdy novorozeny syn tolik nespal a dcera vytrapovala (odbobi vzdoru), ja nevěděla ke komu dřív

Žofinka

Žofinka, 14. 6. 2017, 18.35

to se teprve u nás uvidí

NiFee

NiFee, 14. 6. 2017, 20.16

Tiež to tak máte?

Minnie, 14. 6. 2017, 12.17

Upřímně si neumím představit odejít od takhle malého děcka.. kamarádka takhle volila ambulantní porod. My máme děti od sebe 3 roky a 8 měsíců a to už byla pohoda jestli starší žárlila to nevim ale asi ne, nikdy se to nijak neprojevilo a ani si nestěžovala.

snany, 14. 6. 2017, 22.00

Asi záleží na povaze dítěte

Eliška Kozlova, 14. 6. 2017, 23.28

Ja byla z pobytu v porodnici nadšená, užívala jsem si jen a jen miminko, doma jsem se pak musela věnovat jen ujecenemu batoleti a novorozeně šlo trochu stranou. Teď je to ale bezva začínají si spolu rozumět i trochu hrát

Cherrynka, 14. 6. 2017, 11.49

Syn zatím sourozence nemá a ani nevím, jestli mít bude. Je to fuška

Kikinka30, 14. 6. 2017, 8.47

Ja byla nejmladsi a brachove mi hodne pomahali a ucili me,sranda....to rodice neumi

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 6. 2017, 7.35

Já jsem třeba na bratra nežárlila, měla jsem dva roky a byla jsem šťastná zha živou panenku

NiFee

NiFee, 14. 6. 2017, 7.42

Tak dúfam, že to bude aj moja mala tak brat. Už som počula aj take že 2 roky rozdiel ale teda dvaja bratia. Starsí prisiel za mladsim babatkom k postielke a jednu mu vlepil po hube a zobral cumel. A to robil pravidelne lebo ziarlil na hracku cumlik a podobne. A všetko mu chodil brat. Zo začiatku nevedeli prečo maly plače ked je pri nom až ked ho pár krat načapali pri čine...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 6. 2017, 7.51

No já si všimla, že to často bere holka lépe jako kluk, ale všude je to jiné - držím palce

Eliška Kozlova, 14. 6. 2017, 23.26

Také bych řekla, ze holčičky méně zarli a jsou k sourozenci vstřícnější.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů