Velká nebo malá škola?

zobrazeno 122×

Vložil(a): veru.veru, 21. 7. 2016 10.44

Dali byste vaše dítě raději do malé, vesnické školy nebo ho vozili někam do větší, městské školy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 15. 9. 2016, 14.23

Děti dám do školy kam jsme kdysi chodili už já i přítel, hlavné tam jdou děti ze školky takže se už budou znát. Je to velká škola, každý ročník má 2-3 třídy. Přemýšleli jsme o vesnické asi 4 km od nás, ale je to tam jen do páté třídy a pak by stejně musela do velké a byl by to pro ni třeba zbytečný stres. Do školky taky chodí do velké, je tam 5 tříd.

ivka1981, 27. 7. 2016, 0.24

volila bych školu, do které bude chodit s dětmi, se kterými chodil do školky. V případě, že by škola byla malotřídka, uvažovala bych spíše o dojíždění dítěte do větší školy. Ale školu stejně nejvíc dělají učitelé, kteří v ní vyučují a jejich přístup k dětem.

Zuzka Čtvrtečková, 26. 7. 2016, 23.03

Na velikosti nezáleží. U nás je malá, vesnická a je to děs

Petra Schoberová, 25. 7. 2016, 6.35

Ja bych zvolilu asi tu kde deti maji nejvice moznosti co se tyka skolnich krouzku,rozvoje a podobne (treba jestli skola jezdi na olympiady v jazyce,matematice atd) kdyby se popripade memu diteti darilo aby melo co nejvice moznosti a to asi umozni spise vetsi skola..

vendy.z, 24. 7. 2016, 18.49

Každé má svoje, spíše nakonec stejně záleží jakého chytnou pedagoga....školu dělají lidi.

jitka46

jitka46, 22. 7. 2016, 23.12

Do malé, ale na 100% to říct nemůžu.

k.o.r.i.n.e.k, 21. 7. 2016, 21.20

Dívala bych se na recenze školy a asi bych zvolila nejbližší, pokud není špatná, ale má kladné hodnocení maminek

ppetaa27, 21. 7. 2016, 21.03

Ted se nejspis budeme stehovat na vesnici, takze bude chodit tam. Nechtela bych, aby dojizdel.

dáša, 21. 7. 2016, 18.32

Tak samozřejmě záleží hlavně na kvalitě, ale kdyby to bylo tak nějak vyrovnané tak bych volila klasickou malou školu. Pokud je tam i méně dětí, tak se jim učitelky lépe věnují a i nemocnost je menší. Ještě bych chtěla říct, že já jsem jako malá chodila do vesnické školy. A na střední pak do našeho města. A to to není žádně velkoměsto a přesto to byl docela šok. v naší menší škole byla většina dětí takový rovný a nefalešný lidi. To co bylo na střední byl masakr..Takže zpětně jsem ráda, za to, že jsem mohla vyrůstat v té vesnické škole.

snany, 21. 7. 2016, 17.03

Na velikosti zas tak nezáleží spíše na kvalitě. Byla bych ráda kdyby se nám podařilo najít pro dceru malou a kvalitní školu, nebránila bych se ani škole soukromé. Syna rozhodně nechci dávat do místní školky, chci aby nastoupil do kvalitního a respektujícího "zařízení" ve školním roce 2017/2018- v pěti letech.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight