Nechce se učit

zobrazeno 6017×

Vložil(a): veru.veru, 15. 11. 2014 20.36

Mám kluka, kterému je 17 let. Je ve druháku na střední škole a nechce se učit, má všechno tzv. na salámu, propadá, nejde to po dobrém, ani po zlém, jsem z něj na švestku, co mám dělat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 30. 6. 2021, 0.50

Ahojte, sejde na tom, kolik mu je, protože jestli už je to starší klučina nebo holčina, tak bych vyzkoušela jít metodou užívání cbd oleje (třeba odsud - https://www.cibdol.cz/cbd-olej ) . Nám to doma docela dost dobře pomohlo a myslím si, že jestli nejste nějaký specifický případ, že vám by mělo také

JaniKvetinka, 22. 5. 2021, 16.09

Pěkný den, ahojky! Náš kluk byl na tom úplně stejně jak píšeš, a to už vloni v deváté třídě. Přemýšlel kam jít na školu a když jsme ho donutili udělat si přijímačky nanečisto, pak teprve zkoprněl a uznal že by se mohl začít učit. Přijímačky nanečisto si může udělat i když už na střední je aby zjistil jak na tom je nebo není dobře s učivem. Mají tam třeba i cermat testy na přijímačky...píší o tom například tady https://nanecisto.online/testy-na-prijimacky-cermat-online/ Už i ostatní maminky mi říkají jak jejich děti dělají doma online testy, podle mě to je fajn příprava i cesta jak získat nové vědomosti.

Macina Nováková, 27. 2. 2020, 22.40

Tyjo, doufám, že něco takového se nestane i s našim klukem. Ten je teď v deváté třídě a učí se dobře. Brzy ho čekají přijímačky na střední a prý má trochu strach z toho, jestli je vůbec zvládne. Právě proto přemýšlím, jestli by nestálo za to mu zařídit takové ty přijímačky nanečisto, viz třeba https://www.to-das.cz/ Třeba by si pak díky tomu víc věřil.

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 18.50

napadají mě jen úplatky, ale někdy nezabere bohužel nic, jak jste na tom ted?

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 11.04

chce to jen čas, má svojí hlavu, u bratrance zabralo, že se s ním rodiče učili na maturitu .-)

Gabill, 25. 7. 2017, 14.19

Tak skuste davat vreckove podla znamok. Stanovte si kolko dostane za kazdu jednotku, dvojku.... a tiez kolko sa mu z toho odpocita za kazdu patku. Potom je ale zaklad uplne zrusit akekolvek ine vreckove. Ked sa neuci - nic nedostane.

Cherrynka, 4. 7. 2017, 15.33

Přiznávám se, já na tom byla stejně a ted toho lituju, že jsem na to dřív kašlala. Nyní mám dálkově udělanou maturitu a hlásím se na VOŠ. Jediný co bude, že syn toho bude v cca 22 letech litovat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.25

S takhle starým dítětem už je to těžké, znala jsem pár případů z ped psych poradny a stejně si ty "děti" dělaly co chtěly

Čertice, 30. 11. 2016, 20.35

Je to nevýchovné, ale taky bych použila úplatky :/ono to většinou zabírá.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.26

Na takhle staré už ani vetšinou bohužel ne pokud tedy člověk neslíbí nový mobil nebo tak

Cherrynka, 4. 7. 2017, 15.33

Moje slova. To není výchovou, to prostě pubarták takový je. Později ale bude litovat

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 11.27

a co zkusit i psychologa, třeba je tam nějaký blok, který neřekne ani Vám

Cherrynka, 4. 7. 2017, 15.34

Když to vezmu z mé zkušenost, tak nepomůže nic.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů