Kroužky a mimoškolní aktivity

zobrazeno 1048×

Vložil(a): petrao, 14. 9. 2016 13.57

Maminky, jaké kroužky navštěvují vaše děti a jak často? Já jako malá chodila $x týdně do hudebky a zbytek týdne na aerobik.... bylo mi docela líto že nemám čas ss poflakovat s kamarádkami...jak je to nebo bylo u vás?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 6. 11. 2017, 8.27

naše děti chodily do hudebky, pak zkoušely i nějaké sporty, ale nebyly zrovna nadaní, tak dlouho nikde nevydržely

Fuga

Fuga, 6. 1. 2017, 7.54

náš chodí 1x týdně cvičit do sokola, se školkou na plavání a teď bude chodit na angličtinu a myslím si, že toho bude ažaž. Až přibude hudebka, tak mu taky moc času okolo nezbude

Petra Önder (petrao)

petrao, 6. 1. 2017, 9.10

A čemu se bude v hudebce věnovat?

Minnie, 2. 12. 2016, 11.07

Dcera letos od září začala chodit na mažoretky, tréninky má v pondělí a ve středu vždy hodinu. Vychází to tak že jdem zrovna ze školky. Sama si mažoretky vybrala a zatím ji to baví a já jsem ráda, dělá něco užitečného a já jsem si vždy tajně myslela na to, že pokud budu mít dceru, bude mažoretka a úterky odpoledne chodí na sboreček, je to zpívání a přímo ve školce takže to je bez starostí. Tam je taky spokojená.

Safia, 17. 9. 2016, 11.56

Starší syn je ve školce, příští rok bychom ho chtěli přihlásit na fotbal, berou od pěti let.

Petra Önder (petrao)

petrao, 6. 1. 2017, 9.10

Fotbal ho bude určitě bavit

ZivaVoda06, 17. 9. 2016, 10.24

Naše malá se odjakživa vrtěla na veškerou hudbu, tak bylo jasný, že až nastane čas, půjde na nějaké tanečky. Teď tancuje hip hop a doufám, že u toho vydrží

Petra Önder (petrao)

petrao, 6. 1. 2017, 9.11

Tak to je super a mají už i nějaká vystoupení?

vendy.z, 16. 9. 2016, 9.09

Zatím chodí do školky. Dcera 5 let - 2x týdně AJ (celý den ve školce), 1x týdně hudebka (přípravka, zpívání, fétna, housle, klávesy, bubínky), 1x týdně fotbálek pro děti, 1x týdně Klub maminek a dětí (básničky, písničky, aktivity, cvičení, výtvarka)......Syn (3 roky) - 1x týdně fotbálek pro nejmenší, 1x týdně Klub maminek.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 9. 2016, 9.05

Máme zatím malé děti, takže mladší má plavání a starší plavání a angličtinu. Já jsem chodila na zpěv, keramiku a šachy. Šachy pro mě byly utrpení, ale otec na nich trval Pak jsem šachy vyměnila za obdobu skauta.

Zdeňka S., 15. 9. 2016, 23.01

Dcerka chce letos flétnu, kreslení a tancování, tak uvidíme jak to bude zvládat.

Petra Önder (petrao)

petrao, 16. 9. 2016, 2.43

Flétna je super, i pro dýchání dítěte a navíc je to jednoduché

Topik2, 15. 9. 2016, 6.51

Starší syn vystřídal hodně...mimo např.skauty,hasice,fotbal...ve škole pak vaření,sikovne ruce atd. U ničeho dlouho nevydrží Mladší má teď kroužky ve školce tak zatím cvičení na míči a angličtina

Petra Önder (petrao)

petrao, 16. 9. 2016, 2.44

Zase je sym všestranný a umí od všeho něco v dospělosti bude mít o čem vyprávět

benca, 14. 9. 2016, 19.14

zatial nie, ale asi ked pojde do skoly nieco tvorive alebo tanecna

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů