Aktovka

zobrazeno 468×

Vložil(a): Lenkavap, 14. 5. 2015 15.53

Maminky školáků, jakou máte katovku. Jde mi o drobnější dítka, co šla třeba loni do školy, či dříve, s kterými jste spokojení? Na co si mám dát při výběru pozor? Je jasné, že si dcerka vyzkouší, ale rady se bou hodit. Dcerka je drobnější, má 16kg, někdy méně (je jak na houpačce) a cca 107cm, v září bude mít 7let a váha a míra ji stagnují zatím nějakou dobu. Dá se předpokládat, že nijak extra do září nenaroste a nepřibere.Zatím se mi zamlouvá školní batoh Herlitz.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 22. 11. 2016, 10.42

toto teprve řeším v samotném nástřelu a jde mi z toho hlava kolem. Určitě bych šla po co nejlehčím typu

Lenkavap, 15. 4. 2016, 18.05

Tak po nějaké době, dcerka má aktovku Herlitz smart a výborná. Tak doporučuji pro drobné holčičky a stále, po skoro roce je moc hezká. Jen teda pouzdro moc dlouho nevydrželo, gumičky se brzo začali trhat, ale ony tam děti ty tužky hodně cpou

Minnie, 6. 4. 2016, 10.09

My tohle budeme řešit za dva roky, ale taky dost tápu

Nicoletta, 15. 3. 2016, 17.04

Dobrý den, já teď také sháním aktovku pro svou malou dcerku, půjde do první třídy letos. Je sice ještě brzo ale už se raději po nějaké koukám. Rozhodně chci aktovku, ne batoh. Líbí se mi třeba takováto http://babymodel.cz/skolni-potreby/skolni-aktovky/skolni-aktovka-diddlina-myska-jako-vila sice dražší, ale je to aktovka a zároveň designově pěkná, pro malou princeznu ideální.

Lenkavap, 22. 5. 2015, 19.57

O aktovce na kolečkách jsem přemýšlela, ale jsme na vesnici, dcerka má školu do patra a tam s nimi rodiče už nesmí. Musela by si ji tahat sama. A cesta taky tady není vždy jen po chodníku Ten Herlitz, co jsem našla a asi by vyhovoval, má necelé kilčo... jasné, do školy a domů budu tahat hlavně já, ale i ona s tím bude mít dost práce... i na obědy chodí do jiné budovy...

veru.veru, 22. 5. 2015, 12.45

Měli jsme stejný problém, koupili jsme anatomické batohy, ale bohužel toho museli tahat tolik, že to pro ně bylo fakt těžké břemeno. Koupili jsme dceři nakonec batůžek na kolečkách, byla totiž malinká, drobná, takže jsme to vyřešili takhle.

Katka, 15. 5. 2015, 9.50

slyšela jsem chválu na značku Topgal, tak jsem batoh koupila z internetu, ale je teda dost těžký, naštěstí dcera má míry 128 cm /25 kg, tak ho unese, ale pro drobné dítě určitě ne.

Zuzi, 14. 5. 2015, 21.26

My kupovali aktovku loni...nechtěli jsme nejdražší (tzn.od 1400,-Kč výše), zároveň cena nebyla rozhodující bod ohledně koupě...asi hodinu jsme chodili po obchodě a různě si aktovky dávali na záda a prohlíželi hlavně na zádové části...nakonec jsme našli nekomerční (bez značkového obrázku) za rozumnou cenu a dobře nositelný....ale v praxi jsem zjistila, že 80% procent nošení aktovky je na mých zádech nebo u manžela v autě...nevím kde bydlíte, ale ve větších mětsech se dítě vodí do školy i ze školy celý školní rok a prvňáčci si aktovku ve škole přenesou maximálně do družiny ...jinak zde je i hodnocení Dtestu -http://www.topgal.cz/clanky-a-zajimavosti/skolni-batoh-batoh-chi-550-uspel-v-testu-skolnich-batohu/

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight