Zotavení po porodu

zobrazeno 2335×

Vložil(a): Anna K., 4. 11. 2016 14.04

Maminky za jak dlouho jste se po porodu zotavily? Hojilo se vše bez komplikací? Dělaly jste normálně domácí práce? Jak dlouho jste se neobešly bez pomoci? A co sex? Za jak dlouho to šlo? A hlavně jaké to bylo? :D :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

koliaska105, 1. 6. 2023, 16.58

Holky, chci se zeptat. Trpěla některá z vás na zvětšené stydké pysky po porodu? Něco jsem si o tom četla a prý je to celkem běžný problém. Taky by mě zajímalo, jestli jste to řešily nějakou operací. Jak jsem zjistila, tak právě tento problém dokáže řešit labioplastika, viz https://www.labioplastika-praha.cz/ Plastickým operacím moc nefandím, ale toto je jediná, nad kterou bych asi opravdu uvažovala. Jak to máte vy?

Laurel456, 16. 10. 2021, 21.07

Mě po porodu hodně pomohly lubrikanty. A musím teda říct, že sex s nima je fakt super. Od té doby je při sexu používáme a super. Hodně mi pomohl taky ten lubrikant pro zužení vaginy https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-zuzeni-vaginy/shunga-secret-hold-me-tight-organic-female-tightening-gel-30ml.

andyna, 20. 4. 2019, 14.10

Já po porodu za 14 dní ok, akorát teda sexovat jsme museli asi dva měsíce jen s lubrikanty, jinak to bylo nepříjemné. Jinak ok. Lubrikanty jsme si nakonec tak oblíbili, že už teď jen s nimi

molka, 23. 4. 2019, 14.49

Ahoj a poradila bys nějaký dobrý lubrikant? My to nikdy nepotřebovali, ale teď po porodu by to asi bylo příjemnější

andyna, 25. 4. 2019, 10.54

Je jich fakt hodně, my to taky střídáme, nejvíc se mi asi zatím pozdával tento: https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-citlivou-pokozku/lubrikacni-gel-pjur-med-premium-glide-100ml, ale podle mě neuděláš chybu s žádným na citlivou pokožku

Laurel456, 16. 11. 2021, 13.35

My jsme to měli stejně. Ale po tom porodu jsem fakt ocenila ten lubrikant na zúžení vaginy. Jak jsem psala, kupuju ho na e-.kondomy. Od nich mi nejvíc vyhovuje.

Mygara

Mygara, 25. 4. 2017, 18.13

asi tak standartně, byla jsem schopná se postarat o domácnost i děti, ale byla jsem pomalá, akorát ta únava byla neskutečná

Kikinka30, 19. 3. 2017, 18.07

Ja mela porod v pohode,hoheni dobre,jen unava z nevyspani...

Peta Johansson, 14. 3. 2017, 13.56

Já jsem měla stehy pryč ještě než mě pustili z porodnice, naštěstí parádní porod.

Fuga

Fuga, 24. 1. 2017, 16.45

já bych řekla standartně a domácí práce jsem dělala hned po návratu z porodnice, ale tak nějak pomaleji

vivianr, 14. 12. 2016, 15.44

Já byla po císaři a nikdo mě teda nešetřil ani u prvního ani u druhého. Všechno jsem musela zvládat sama. Po druhém císaři jsem se vzpamatovala rychleji, ale ono je to jeden den ještě nic moc a pak si člověk ani neuvědomí, že už zase funguje na sto procent.

Jamu, 4. 12. 2016, 1.41

Tri mesice od porodu a sex zatim jeste nebyl:( neni to k tomu

Lusesita25, 19. 11. 2016, 4.24

Nebolelo me nic, akorat problem bylo vyskocit na tu vysokou postel s nastrihem a sitim i vevnitr. Jinak sex byl chvili pred skoncenim sestinedeli a nic moc.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů