Je šestinedělí u druhého porodu odlišného od prvního?

zobrazeno 3123×

Vložil(a): Petra P, 23. 10. 2014 23.18

Čekám druhé miminko. Šestinedělí u prvního dítěte jsem měla docela bouřlivé. Jednak má fyzická schránka dostala docela zabrat, hodně mě trápila záda, zejména kříž a vychýlená kostrč, a také psychiku jsem měla jak na houpačce. Jakou máte zkušenost s šestinedělím u druhého dítěte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 8.15

u druhého v2t3inou neřešíte jen miminko, tak na stesky nezbývá moc času, takže je to paradoxně lepší, i když více práce

Mygara

Mygara, 22. 4. 2017, 17.11

u mě to bylo stejné, ušlo to

Kikinka30, 28. 3. 2017, 9.14

Jen u prvniho clovek nevi...

Fuga

Fuga, 17. 11. 2016, 15.27

já jsem měla šestinedělí obdobné, akorát jsem byla klidnější, protože jsem nebyla tak vystrašená

evulinka, 6. 12. 2015, 21.58

U prvního jsem nevěděla co čekat a tak jsem to dosti prožívala a řešila a u druhého a třetího už to bylo lepší hlavně jsem věděla co tak muzu čekat ... Ale jinak hormony byly u každeho těhotenství jiny

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 21.25

Poprvé to bylo dobré, s miminkem jsme pořád spali. Po šestinedělí se začal projevovat a začalo to být náročné.

Itany, 18. 10. 2015, 12.16

Tak v prvním šestinedělí jako vesměs všechny maminky...psychicky narocně..zjištuješ co a jak pořád miminko sledujes, bojíš se o něj...a druhé už bych řekla že je takové klidnější..ja mam tedy rozestup u detí pet let..takze prvni už byla "samostatná" ale stejne mas pořád strach vše hlídaš ale už s takovým klidem:)

Minnie, 14. 10. 2015, 16.41

U mě bslo druhé šestinedělí lepší - nebolelo mě tolik břicho ani prsa, kojení šlo ihned krásně a i psachicky jsem na tom byla o dost lépe.

Tereza Janoušková, 24. 8. 2015, 12.31

nebyla jsem vyplasena u prvniho v sestinedeli, a ani u druhyho.. vsae ok, druhy ditko hodnejsi nez prvni

ivka1981, 12. 2. 2015, 3.00

Zrovna ho prožívám a musím uznat, že je to uplně něco jiného. Jsem mnohem více v pohodě jak po psychické tak po fyzické stránce. Člověk už ví, do čeho jde a co ho čeká a není tak vystresovaný. Řekla bych, že si to zatím spíše užívám než že se trápím.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů