Tvoříte s dětmi z podzimních darů přírody?

zobrazeno 520×

Vložil(a): Alexandra, 1. 10. 2015 14.11

Maminky, je tu podzim a všechno se začíná zabarvovat do žluta a červena. Kaštany a žaludy se válí všude kolem.. Máte rády podzim? A tvoříte se svými dětmi poklady z darů podzimní přírody? Nebo vytváříte podzimní dekorace? Inspirujte nás :) ...a samozřejmě budeme rády za nové kreativní příspěvky v Kreativní dílně ;)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.41

Já jako malá dělala zvířátka z kaštanů a žaludů, těším se až to budu dělat se synem

Fuga, 24. 11. 2016, 10.27

děláme klasická zvířítka z kaštanů a pak housenku z listí ( z novin zmačkáme kouli jako hlavu, na kterou připevníme nit, na kterou navlékáme listy)

Iris, 14. 10. 2016, 13.15

Vždy se z vycházky s kočárem vracím s listy, kaštanami, šiškami, šipkami, žaludy, holky (6 a i 1,5 letá) už samy, když něco vidí mi to dají do kočárku. listy lisujeme, čerstvé obtiskujeme, s kaštanami si skládame obrázky na zemi, nebo malá se v nich jen tak hrabe, přendává, vozí v autě. Se starší jsme dělali houby, používáme k počítání, nebo po nich chodí. Část jsem obarvila zeleným metalickým sprejem na tvoření k vánocům a k dušičkám. Část šišek jsem odbarvila v Savu, zatím čekají v lodničce na využití. Ze šipku jsme dělali ježka ( samotvrdnoucí hmota a zapíchat šípky). Teď máme podzimní venkovní výzdobu s okrasných dýni a květin.

Minnie, 22. 3. 2016, 11.16

Podzim mám ráda když je na zemi spadaná spousta listí a do toho svítí sluníčko. Tto jsou pak nádherné rodinné podzimní fotky . Plejskanice už ráda nemám. Z kaštanů vyrábíme zvířatka, věnec na dveře z listů, šípků, žaludů atd a vloni jsme dělaly z makovic Makulenky do školky

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.51

Zatím ne

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.11

Obtiskáváme listy, lepíme je a vyrábíme z kaštanů různá stvoření

ivka1981, 16. 11. 2015, 16.25

Podzim máme moc rádi. Kaštany máme před domem, tak je chodíme sbírat. Letos sz nich dělal synek s tátou zvířátka a moc se jim povedly. Ve školce zase dělaly stonožky z listí. Také moc pěkné a jednoduché.

Kristy Sim

Kristy Sim, 16. 10. 2015, 0.16

Letos s podzimem nejak bojuji. Nikdy mi nevadil, ale ted bych radeji zpatky teplo. Mam v planu s dcerkou meco vytvorit, ale zatim jsme byli nemocni, tak jsme se nedostaly ven pro material.

katuš, 8. 10. 2015, 13.07

Jako mala jsem milovala vyrabeni zviratek z kastanu nebo nahrdelnik ze sipku a u svych deti s tim chci pokracovat.Jinak uz jako mala jsem byla hodne kreativni a jsem i ted.Rada delam podzimni vyzdoby do oken,vence na dvere a advent.Uz se tesim az maly trochu naroste a budeme tvorit spolu

mckvak, 6. 10. 2015, 13.45

MY jsme doma delali jen z kastanku zviratka, na to se tesim az s nasi malickou budu stavet. A potom uz jen aranzovani listecku a vetvicek a slamenek do takove te houby:)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight