Tvoříte s dětmi z podzimních darů přírody?

zobrazeno 3074×

Vložil(a): Alexandra, 1. 10. 2015 14.11

Maminky, je tu podzim a všechno se začíná zabarvovat do žluta a červena. Kaštany a žaludy se válí všude kolem.. Máte rády podzim? A tvoříte se svými dětmi poklady z darů podzimní přírody? Nebo vytváříte podzimní dekorace? Inspirujte nás :) ...a samozřejmě budeme rády za nové kreativní příspěvky v Kreativní dílně ;)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 10.50

zatím jsme netvořili, ještě to neumí, ale já dělala věnec z kaštanů a za pomoci tavné pistole

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 15.07

jojo, kaštany to byla klasika, nejdříve procházka k řece, a pak tvoření

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.41

Já jako malá dělala zvířátka z kaštanů a žaludů, těším se až to budu dělat se synem

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.27

děláme klasická zvířítka z kaštanů a pak housenku z listí ( z novin zmačkáme kouli jako hlavu, na kterou připevníme nit, na kterou navlékáme listy)

Iris, 14. 10. 2016, 13.15

Vždy se z vycházky s kočárem vracím s listy, kaštanami, šiškami, šipkami, žaludy, holky (6 a i 1,5 letá) už samy, když něco vidí mi to dají do kočárku. listy lisujeme, čerstvé obtiskujeme, s kaštanami si skládame obrázky na zemi, nebo malá se v nich jen tak hrabe, přendává, vozí v autě. Se starší jsme dělali houby, používáme k počítání, nebo po nich chodí. Část jsem obarvila zeleným metalickým sprejem na tvoření k vánocům a k dušičkám. Část šišek jsem odbarvila v Savu, zatím čekají v lodničce na využití. Ze šipku jsme dělali ježka ( samotvrdnoucí hmota a zapíchat šípky). Teď máme podzimní venkovní výzdobu s okrasných dýni a květin.

Minnie, 22. 3. 2016, 11.16

Podzim mám ráda když je na zemi spadaná spousta listí a do toho svítí sluníčko. Tto jsou pak nádherné rodinné podzimní fotky . Plejskanice už ráda nemám. Z kaštanů vyrábíme zvířatka, věnec na dveře z listů, šípků, žaludů atd a vloni jsme dělaly z makovic Makulenky do školky

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.51

Zatím ne

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.11

Obtiskáváme listy, lepíme je a vyrábíme z kaštanů různá stvoření

ivka1981, 16. 11. 2015, 16.25

Podzim máme moc rádi. Kaštany máme před domem, tak je chodíme sbírat. Letos sz nich dělal synek s tátou zvířátka a moc se jim povedly. Ve školce zase dělaly stonožky z listí. Také moc pěkné a jednoduché.

Kristy Sim

Kristy Sim, 16. 10. 2015, 0.16

Letos s podzimem nejak bojuji. Nikdy mi nevadil, ale ted bych radeji zpatky teplo. Mam v planu s dcerkou meco vytvorit, ale zatim jsme byli nemocni, tak jsme se nedostaly ven pro material.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů