Návrh na odměny do VP

zobrazeno 634×

Vložil(a): Leňulka, 30. 3. 2017 16.16

Maminky ve VP se spousta krásných odměn, určitě není lehké je sehnat a proto jdu s návrhem. Mám doma spoustu věcí nových a nevyužitých co nepotřebuji a třeba by se hodili někomu jinému, tak bych je mohla poskytnout do VP. Třeba by se našlo více takových maminek co něco mají a nevyužijí a jiní ocení :-) A pak mě napadá ve VP bych ocenila více věciček na tvoření - látky, filc, barvy, stuhy, polystyrenové produkty apod. však to znáte :-) Co vy ostatní maminky na to?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 2. 9. 2017, 20.17

to je hezký nápad, ale asi neralizovatelný, já co nechci, tak pošlu kamarádkám dál

louskacek2, 8. 4. 2017, 12.21

Nemyslim ze by to bylo efektivni. Asi zbytecne.

Lenourecek, 1. 4. 2017, 3.08

Myslím, že by se jim sešla spousta věcí, které by stejně nikdo nechtěl. S věrnostním programem a věcmi, jaké jsou v něm jsem maximálně spokojená.

snany, 31. 3. 2017, 21.15

Nějak si to nedokáži představit jak by se vše dalo dobře organizačně zvládnout. Hlavně já nad VP neuvažuji, nejsem tady primárně pro sbírání pampelišek. Věci které mám navíc nebo už nepotřebuji nosím teď do školky kde pracuji

Leňulka, 31. 3. 2017, 22.27

no nemyslím jen věci pro děti, ale i pro maminky, třeba něco na sebe, něco do domácnosti, do kuchyně atd. tady u nás není žádná charita ani nic kam bych to mohla dát

dadinkamaminka, 31. 3. 2017, 14.03

Já tady mám spoustu krásných doplnků pro malé holčičky.Gumičky,náramky,náhrdelníky.Vše je z korálků a úplně nové.A nevím co s tím.Dostala jsem to a v obchodě by to stálo spoustu peněz. Cca 10 000 kč. Napadlo mě,to dát sem.Že bych to vyměnila za pampelišky.Ale zřejmě to nepůjde. Jinak nápad je to dobrý,ale nevím,jestli se to adminkám vyplatí.Stálo by je spoustu práce navíc.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 31. 3. 2017, 21.48

Tak to můžete darovat do dětského domova, mateřského centra atd. Já pracovala v organizaci, kde bylo i mateřské centrum a vždy se vše využilo Také jsem nosila co jsem nepotřebovala

Kikinka30, 31. 3. 2017, 10.38

No popravde bazarek zde noc nefrci...my jsne maly,takze napad na stuhy zarim ne,ale ocenila bych vice beco k jidlu a stavy pro prcky😉

Janna, 31. 3. 2017, 9.55

Já zatím také nic originál zabaleného nemám. Ale určitě je to dobrý nápad. Já bych také byla pro to, udělat tady nějaký bazárek, to by bylo fajn.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 31. 3. 2017, 10.24

Tady bazárek byl ale moc úspěch neměl 😞 asi proto už tu není

patricia077

patricia077, 31. 3. 2017, 8.40

nápad dobrý ale mám vše rozbaleno teda asi ne úplně vše ale teď jak se stěhujeme tak totál bordel a zmatek

Fuga

Fuga, 31. 3. 2017, 7.39

je to dobrý nápad, ale já nic takového nemám, vše je použité

Lenča Pešková, 31. 3. 2017, 7.30

Tak originál zabaleny nemam nic. Spis nez VP by to bylo třeba fajn udelat nejaky bazarek jen hraček. Kdyz mate z bazaru tak pocitate s nejakym poskozenim a tak ale kdo by ty hracky posílal? Bylo by to hrozně složité. Oni by museli kontaktovat maminku která ma hračku a ne kazdy bude takovy ze to odešle. Uvadim jen příklad.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů