Adventní výzdoba

zobrazeno 2391×

Vložil(a): Týna, 15. 11. 2014 0.09

Vždycky se mi líbilo, když měl někdo krásně vyzdobený byt na Vánoce. Ale nikdy jsem na to nejak nenašla prostor.. byla jsem ráda, že jsem upekla nějaké cukroví a stihla jakž takž uklidit. Maximálně jsem do vázy dala nějaké větvičky a na ně třeba oříšky, nebo pomerančovou kůru, ale tím to taky většinou končí. Jak jste na tom vy? Vyčleníte si jeden víkend, vypakujete děti a všechno ostatní jde stranou a zdobíte, vytváříte.. nebo to zvládáte postupně? A máte každý rok něco nového, nebo rok co rok to samé?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.54

Já už mám ozdobená okna od začátku adventu a pak dávám větvičky do vázy

editak, 7. 12. 2016, 21.38

Asi taky tak... venec, svicky a nalepky na okna a zrcadla, vic nestiham, cim bude malej starsi, musim se polepsit

Fuga, 18. 11. 2016, 11.24

Snažím se vždy něco udělat, ale moc toho není, klasicky věnec, stromek u u dětí něco do oken. A klidně i recykluji z minulého roku

nikolava, 7. 11. 2016, 14.04

My máme věnec, a nějaké postavičky keramické v pokojíčku na okně, chtěla bych i nějaké ty folie na okno pro prcka... No a venku na parapetech máme truhlíky s větvema a ozdůbkama

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.55

Folie můžou být super. Já mám takové ty dřevěné ozdoby přilepení to žvýkačkou a také je to pěkné

AllaŠvecová, 27. 10. 2016, 8.52

Take jsem rada ze nejak stiham,ale pokusim se kvůli male

darzanka, 21. 10. 2016, 18.47

Nikdy jsem Vánoce moc neřešila, ale teď, co je na světě dcera, se jich nemůžu dočkat:). Začínám sestavovat seznam, jako jsou pomeranče, skořice, hřebíček a badyán a taky jsem začala vyrábět zvonečky a hvězdičky, ze kterých pak asi udělám nějaký řetěz. Už aby to bylo:D

Topik2, 2. 10. 2016, 21.08

Miluju Vanoce...zdobim kde se dá....každý rok prikupuji nebo měním....dělám vše postupne....první co máme jako výzdobu je malý stromeček u kluků v pokojicku...zdobí si ho sami...a stojí ještě před prvním adventem starší syn semnou zdobí i strom v obýváku jen rozsvícení jo vidí až na štědrý den večer když si jdou pro darecky

Minnie, 23. 3. 2016, 12.53

Taky miluju když je pořádná výzdoba a Vánoce dýchají z celého bytu každý rok přibude ke stávajícím něco nového, hlavně ze školky, tam s dětmi hodně vyráběj

ondra, 11. 3. 2016, 14.47

Taky zdobíme společně a co jen jde. Letos se chystáme i na zdobení zahrady, asi nějakými světly http://www.vanocni-osvetleni.net/. Sice je teprve březen, ale na Vánoce se už těším

dáša, 27. 2. 2016, 16.28

Rozhodně děti nikam nevypakuju, tvořím se synem. O to větší radost z toho máme. A nijak to nehrotím, co se stihne, to se stihne.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight