Zlatá svatba

zobrazeno 2640×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 2. 6. 2018 20.27

Manželovi rodiče by měli začátkem příštího roku oslavit zlatou svatbu. Sami jistě nic slavit nebudou, tak přemýšlím, že bychom jim zorganizovali znovuobnovení slibu my.. Zažili jste něčí zlatou svatbu? Jak probíhala? Co bychom neměli zapomenout zařídit? A nějaký typ na svatební dar? ;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Eliška Lišková, 27. 4. 2021, 22.49

Já bych to pro někoho asi neplánovala, určitě ne bez jeho vědomí. Pokud ale je to odsouhlasené, určitě by tam neměl chybět svatebí fotograf. V podstatě jde o podobnou událost, jako je klasická svatba, jen bych řekla, že mnohem významnější. Důležité body jsou popsané třeba tady: https://tomgreiner.cz/jste-na-svatbu-dobre-pripraveni-veci-na-ktere-lide-casto-zapominaji/

kamila.336, 26. 11. 2018, 11.08

Ja bych jim treba doprala a nechala jim udelat svatbu v zahranici nebo nejakej takovej zazitek

michaelanavrc, 7. 12. 2018, 14.00

To ani nevim ze to jde. to by se jim opravdu mohlo libit tak treba do budoucna

kamila.336, 10. 12. 2018, 13.32

jasne mrknete se na yachtwedding.cz je to skvela cestovni kancelar. a delaji prave svatby v zahranici, svatebni cesty a i tyhle svatby vyrocni. mne se to zda super ze se to da prave spojit treba i s dovolenou.

michaelanavrc, 11. 12. 2018, 8.39

Jeee dekuji moc, tak to ja se urcite mrknu a kdyztak je oslovime a nechame si udelat alespon nabidku.

Fuga

Fuga, 4. 6. 2018, 10.18

nikdy jsem nic takového neplánovala a třeba naše babi s dědou se i báli jen toho, kaj jim někdo přijde popřát z obce, tak jsme pekli a nakonec naštěstí nikdo ))

Mygara

Mygara, 4. 6. 2018, 10.01

moje babička s dědou měli a netoužili po ničem jiném než po klidu....

NiFee

NiFee, 4. 6. 2018, 7.28

co ja viem ...ja by som bola neprijemne prekvapena ak by niekto za mna organizoval dačo take .

Žofinka

Žofinka, 4. 6. 2018, 7.09

Zažila, ale jen jako oslavu, bez obnovy slibu

slavuska

slavuska, 4. 6. 2018, 2.00

nezažila, ale je to krásný, takhle dlouho spolu. takoovou akci bych nezařizovala, jen nějaký dárek třeba, to jo

Anezzka, 3. 6. 2018, 21.32

Byla jsem na par v kostele. Znovu si rekli slib, nekteri meli i nove prstynky. Nesmi chybet pohosteni a spoauta pribuznych. Hezke jsou i fotky z puvodni svatby

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 3. 6. 2018, 20.16

Byli jsme na diamantové svatbě manželovým prarodičům a bylo to pouze formou posezení v restauraci. Oběd, posezení, večeře, posezení. Nějaké proslovy byly, předávání darů za různé větve rodiny, ale hlavně o tom se sejít.

zuzkagodarova, 3. 6. 2018, 17.23

ako prekvapenie by som to neriskovala ale darcek by som dala nejakú peknu fotku rodiny, kvety, flasa vinka a to by mohlo stacit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů