Svatba

zobrazeno 1668×

Vložil(a): Lenča Pešková, 14. 8. 2018 9.57

tak si jdu pro radu a pro pomoc🙂 resila jsem zabavu pro mamku na svatbu a kamaradka me inspirovala, jenze... ted potrebuju vymyslet ukoly, ktere se daji splnit v tu danou chvíli. vekova kategorie bude cca 55+ az na male vyjimky. zpivaci ukoly by se asi moc s nadsenim u nekoho nesetkaly. zatim mam jen tanec s novomanzelem/novomanzelkou, kolo,kolo mlynsky s detma... takze asi chapete ze jsem v koncich😂 jeste me napadlo dat misto zpivani recitace basne, slozit nejaky vers na dane teme/slovo. ale dal uz nevim. chtela bych cca 30 ukolu, kdyby se to nekomu mooooc zalibilo at si muze zahrat znovu😁 nejaky typy, napady? 🙂dekuji dopredu za jakoukoliv radu🙂

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana Navrátilová, 21. 4. 2021, 23.56

A co třeba fotokoutek? Na naší svatbě to mělo docela úspěch. Svatební fotograf nám ho pomohl sestavit a dostali jsme k němu i různé rekvizity, takže se všichni náramně pobavili a my z toho ještě měli plno super fotek Tady je když tak ceník > https://tomgreiner.cz/cenik/

Martin Doležel, 25. 10. 2020, 7.15

co by to bylo za svatbu bez dobré hudby..dnes jsou hodně v módě svatební DJové. pokud jste ze středních čech, tak můžu jen doporučit Patzyho, který zahraje na přání v podstatě vše, na co si jenom vzpomenete..je to nejenom hudba pro mladé, ale i pro starší generace- https://djpatzy.cz/hudba-dj-na-svatbu/

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 14.41

Tak co realizovala jste alespoň něco

Žofinka

Žofinka, 20. 8. 2018, 11.02

Já si myslím, že i starší generaci baví v podstatě dětské hry typu lovení jablíček z lavoru s vodou, třídění ovoce a zelenina alod

Fuga

Fuga, 18. 8. 2018, 18.46

a co kvíz, jak znají novomanžele typu nejoblíbenější jídlo, v kterém měsíci se narodili, kdo jim šel za svědka a odkud ho dotyčný zná......

Kamila Pecharová, 16. 8. 2018, 21.33

U nás se tancovala mazurka se změnou partnerů, předávání jablka z podkrku do podkrku v řadě (byli jsme rozdělení do starších a mladších a neumíš si ani představit, jak si to všichni 50+ užili!!), pak se namátkou rozdaly lístky každému dle pohlaví (Jeníček a Mařenka, špagety a Kečup atd.) a pak spolu ti co patřili k sobě museli tancovat.. My jsme si to moc užili.. Každému se ale člověk nezavděčí.. (snad jsem správně pochopila, co máš na mysli za úkoly )

louskacek2, 16. 8. 2018, 7.48

My teď byli na svatbě a tam se rozdávali lístky do tomboly. Tombola byla velice vtipná....losování zabralo určitě hodinu výborná zábava. Krabička pro pány poslední pomoc ( playboy časopis, role toaletního papíru a sirka), dentální balíček ( kousek zubní nití, foto kartáčku.. ), sada papírových sáčků 3 kusy atd. Vtipné zábavné určitě najdeš na netu někde inspiraci.

Lenča Pešková, 15. 8. 2018, 9.05

holky diky za typy ale ja nehledam jinou zabavu!!!!! potrebuji jen ty ukoly🙂

V007A, 15. 8. 2018, 6.23

Určitě bych nedávala něco,co může někoho uvést do rozpaků,jako to zpívání.... Viděla jsem kdesi video,kdy měli lidi na zadku připevnění balónek,běželi k židli,tak se zapřeli a ten druhý za ním se snažil jo prasknout předkem - vypadalo to jako když souloží,zasmala jsem se dost - ale někdo by to pobrat nemusel.

L.janicka.l

L.janicka.l, 14. 8. 2018, 21.35

Videla jsem na svatbe treba tanec s balonky, kdyho meli mezi sebou a vyhrava ten kdo tancuje s nim nejdelsi dobu. Dale, ze se treba muzi na zadek navaze balnek, ten se o neco opre a zena do nejnarazi atd, vyhraje ta co ho driv bouchne, nesmi pouzit ruce, vypada to vtipne. Nebo zeny / muzi za oponou, koukaji jenom nohy a partner musi poznat svoji vyvolenou podle nohy

patricia077

patricia077, 15. 8. 2018, 9.16

Já se tohohle fakt děsila, užila jsem si to na svatbě sestřenky před dvaceti lety a stačilo a byla jsem hodně ráda, že na dalších už nic takové nebylo, na naší vloni ani náhodou a teď jsme byli v červnu na té western svatbě a tam se jezdilo na koních, řezalo dřevo motorovou pilou s helmami na hlavě apod.

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 8. 2018, 13.24

Ja tuhle zabavu nemusim, staci me ze zdalky pozorovat, ale na koni bych jela

patricia077

patricia077, 15. 8. 2018, 15.16

No dcera se taky těšila že pojede ale nakonec jezdili jen ti co dělali doprovod nevěstě ale aspoň se chodila na koně dívat na cvičení atd

dasza, 15. 8. 2018, 9.19

Ta predstava jak tam 60ti leta zenka skace po chlapovi aby praskla balonek...a naopak..to zabavi nas kdyz sme vozrali..a to sme pubertaci...nevyzrali..

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 8. 2018, 10.34

Nekteri lide v pokrocilem veku jsou vetsi pubertaci, jak tricatnici. Me to taky nebavi, ale vim ze spouste lidi se tahle sranda libi

Katka

Katka, 15. 8. 2018, 9.24

Na základku a tábory dobrý, jinak ne.

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 8. 2018, 13.24

Kazdej ma rad jinou zabavu

patricia077

patricia077, 15. 8. 2018, 15.17

No to je fakt že každý je jiný!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů