Nesmyslné množství hraček

zobrazeno 1106×

Vložil(a): Lucie2, 29. 10. 2014 14.44

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak řešíte, neustálý přísun hraček, kterými jsou zaplavovány naše děti. Než se malá narodila, tak jsem si představovala, že bude mít málo hraček, aby si jich o to víc vážila, ale díky všem babičkám, dědečkům, a všem příbuzným je náš dům zaplavený tunami hraček. Malá je dostává nejen k vánocům, narozeninám a svátkům, ale často (velmi často) i jen tak. Už jsme prarodiče prosili 100x, ať už nic nekupují, ale vždycky se jen pohádáme, oni se urazí a pak zas stejně něco přivezou.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Digizanet, 15. 3. 2017, 21.56

puf, taky jsem měla tu vizi, že nebude rozmazlený a bude mít jen pár hraček tak nějak je dělíme a část jsme dali i babičkám domů, aby neměly potřebu něco kupovat... zatím tou horečkou ale nicméně trpím já sama a nejraději bych nakoupila třeba tuny knížek jinak babička místo hraček aktivně koupila tři balíky plínek a všechny nám byly malé... no, jinak plánuji část asi schovat a pak zase za čas vytáhnout a "protočit to" a nebo půjčit mladší neteři

sabusa, 14. 3. 2017, 14.16

Ahojky, tak dneska mě teda mamka překvapila..naše mimi bude mít rok a tak už se šušká co koupit a babičky se mezi sebou domlouvají ..no takže mám obavy, že dárky nebudeme mít kam dát..malá ještě nemá svůj pokojíček, takže obyvák je skladiště jejich hraček:-D. včera dokonce manžel uklouzl na chrastítku a málem hodil záda, což se nám moc líbilo a jsme se s malou dost zasmály, tátu samozřejmě smích přešel,prý na jaře začneme dělat nový pokojík. ale zpět k hračkám..mamka mě celkem překvapila,včera mi volá a říká už mám nakoupeno, prej listovala jsem na netu..což ona je antitalent na internet, sotva umí zapnout počítač .., a koupila jsem na kasparek-baby darečky, což mě teda vyrazila dech. takže jsem zvědavá co tam vybrala, doufám,že rozumnou věc.

Aliisha

Aliisha, 11. 2. 2017, 21.39

Babičky to u nás také zbytečně přehánějí. Popravdě jsem už vzdala jim cokoli říkat, protože mě stejně neposlechnou.

Mildret, 4. 12. 2016, 14.36

Já se vždycky domlouvam dopředu co koupit. Nebo dám peníze ať si každý vybere co chce. Nikdy nekupuji hračky bez souhlasu.

Fuga

Fuga, 15. 11. 2016, 9.06

já většinou hračky, které už nepotřebuji dám do DDM

gosa22, 10. 11. 2016, 11.06

My jsme prostě důrazně řekli, ať se to se zejm. drahými hračkami nepřehání. Jsme domluveni tak, že když se kupují drobnosti, je to na prarodičích, větší věci se domlouváme. Co se pak nepoužívá a už děti nebere, odnáším na charitativní bazárky nebo dávám na sbírky pro děti .

nikolava, 7. 11. 2016, 14.00

Já hračky postupně vyřazuji a schovávám... ale když dostal chratítko které už měl tisíckrát tak jsem ho ani nerozbalila a schovala a pošlu dál

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.09

Já tedy některé hračky schovávám do skříně pro další mimi

vivianr, 3. 9. 2016, 13.52

Chce to občas přebrat a přehodnotit a poslat dál. nejhorší jsou věci, na které člověk musí brát ohled, protože by se po nich někdy někdo mohl začít ptá.

Topik2, 15. 8. 2016, 1.09

U staršího syna co se mi líbilo tak se koupilo..omrzelo ho to prodalo se přidala se nějaká kačka nebo ne a koupilo se něco jiného...mladšímu synovi stačí jen auticka

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight