Nesmyslné množství hraček

zobrazeno 925×

Vložil(a): Lucie2, 29. 10. 2014 14.44

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak řešíte, neustálý přísun hraček, kterými jsou zaplavovány naše děti. Než se malá narodila, tak jsem si představovala, že bude mít málo hraček, aby si jich o to víc vážila, ale díky všem babičkám, dědečkům, a všem příbuzným je náš dům zaplavený tunami hraček. Malá je dostává nejen k vánocům, narozeninám a svátkům, ale často (velmi často) i jen tak. Už jsme prarodiče prosili 100x, ať už nic nekupují, ale vždycky se jen pohádáme, oni se urazí a pak zas stejně něco přivezou.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.09

Já tedy některé hračky schovávám do skříně pro další mimi

vivianr, 3. 9. 2016, 13.52

Chce to občas přebrat a přehodnotit a poslat dál. nejhorší jsou věci, na které člověk musí brát ohled, protože by se po nich někdy někdo mohl začít ptá.

Topik2, 15. 8. 2016, 1.09

U staršího syna co se mi líbilo tak se koupilo..omrzelo ho to prodalo se přidala se nějaká kačka nebo ne a koupilo se něco jiného...mladšímu synovi stačí jen auticka

jitkamety, 11. 6. 2016, 11.06

Já tím podarovala kamarádky co mají taky děti,nebo něco i prodala

snany, 25. 1. 2016, 21.42

Dětem kupujeme především hračky, které rozvíjejí a těch není nikdy dost. Na druhou stranu na vánoce dostává každé dítě maximálně tři dárky, v průběhu roku pak nakupujeme stavebnice, knihy apod., podle momentálního zájmu.

Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 5.50

Já bych z toho mla radost.. Vypozorovala bych s čím si škvrně nehraje a poslala to dál, prodala nebo dala za nějakou maličkost která se dětem hodí... Nechala bych je chvíli doma aby je viděli že je tam má a pak je jakože uklidila oni z toho mají hroznou radost, z vnoučátek a z toho že mužou kupovat.. Nebo jim říct, tak místo hračky plenky nebo kosmetiku nebo nějakou baštu, když už chtějí kupovat

Pajinka85, 6. 12. 2015, 22.13

My máme plný pokoj hraček, spousta lega, aut, traktorů, všechno poměrně drahé hračky. Moji synové jsou zatím v rodině jediné děti, takže jim všichni pořád chtějí něco kupovat. Občas vyhodím rozbité hračky, alr jinak je mají všechny. Mám samé chlapečky, takže hračky dědí.

Kristy Sim

Kristy Sim, 17. 11. 2015, 6.05

V tom mame doma rozpor. Manzel porad rika,.ze ma.dcera hracek moc a ja rikam,.ze malo mam dceru 22mesicu a casto si spolu hrajem a popravde, uplne ji chapu, ze casem ji prestane bavit si s hrackama hrat. Kolikrat si rikam, ze uz potrebujeme neco noveho, at si mame s cim hrat. Nemame jich ale tolik, ze bcyhom se tu nehli. Zatim jsou hracky v obyvaku, brzo pujde vetsina do detskeho pokojicku. A nekterejsou schovane, aby ziskaly zpetnou atraktivitu. A u nas bobuzel nikdo jiny nez ja hracky nekupuje. Nebo bohudik..? Jen na vanoce nebo narozky a pres rok kupuji ja co se mi pro dceru libi. U nas ale neexistuji zadne mluvic hracky apod, tuto funkci uceni zastava maminka.

Nettka, 6. 11. 2015, 17.41

Já to řeším po 5 letech jednoduše. Vše co leží ladem hážu do bílého kontejneru pro potřebné už letělo 5 pytlů - tech velkých. Udělá mi to dobře na dušičce a zbaví mně to nesmyslů doma. Občas neco prodam. Ale nebaví mně čekat než se nějaký potencionální kupec najde. Pak mi to tu zase leží a opet akorat překaží. Chce to být dostatečně nasr*ná abyste to vzala a nemilosrdně darovala potřebným

Zuzka Čtvrtečková, 2. 11. 2015, 19.10

Mě naopak mrzelo, že když byl syn malý, moc příbuzných mu hračky nekupovalo. Každý si řekl, že by toho měl hodně. Dneska má 2 bedničky, v jedné jsou auta a lego a drobnosti, v druhé koleje a vláčky. Hračky třídíme a ty, ze kterých vyroste schováváme. Podle mně jich má akorát a hraje si se vším.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight