Křtiny

zobrazeno 1633×

Vložil(a): Anna K., 15. 8. 2016 7.28

Maminky vím, že v dnešní ateistické době už to moc není trendem, ale přestko se chci zeptat těch maminek které nějaké křtiny organizovaly(jestli tady nějaké jsou) jak jejich slavnostní den probíhal. Jestli měli oběd v restauraci nebo rači doma. Co chystaly na odpolední posezení s rodinou apod. Děkuji :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

aratk, 13. 5. 2018, 20.34

Moc děkuju za tip. Kouknu se.

Kvetka25, 12. 5. 2018, 20.43

Objednávala jsem ho na moshna.cz mají opravdu krásný věci, je to hlavně česká výroba.

aratk, 11. 5. 2018, 20.48

A můžu se zeptat, kde jsi ho objednala?

Kvetka25, 8. 5. 2018, 20.14

Já sem objednávala stříbrný přívěšek a řetízek.

aratk, 7. 5. 2018, 9.49

Holky, a jaký jste dávaly dárek ke křtu když jste šli za kmotru?

Mygara

Mygara, 18. 11. 2017, 6.50

restaurace je pro vás pohodlnější, zvlášť s malým miminkem

jitkamety

jitkamety, 13. 7. 2017, 20.34

Po krtinach jsme jeli s rodinou do restaurace na obed

Minnie, 19. 10. 2016, 15.57

Já ani partner nejsme věřící, ani naše rodiny, takže nás ani nenapadlo dát křtít děti. A to by člověk nevěřil co dá práce sehnat nějakou Moji první knížku kde nejsou předvyplněné křtiny ale v létě jsme byli v Anglii kde byl křtěný synovec, švagrová sice taky věřící není ale její partner je cizinec a tam néjakou víru mají. A aby kluk nebyl sám, nechala se pokřtít i ona bylo to v kostele (ale faráři jsme nerozuměli ani slovo), pak posezení u nich na zahradě. Bylo nás celkem asi 20 lidí. Byli zákusky, dort, grilovalo se různé maso, počasí vyšlo na 1 tak to bylo pěkný až na to že jsme s partnerem seděli stranou, jelikož všichni cizinci takže jsme si s nima popovidat moc nemohli. Já umím trochu anglicky, ale moc na pokec to není, partner neumí vůbec. Polovina těch lidí taky uměla jen jejich jazyk a ne anglicky, takže ve finále nás to nebavilo a šli jsme nakupovat kdyby si člověk s nima rozuměl, bylo by to něco jiného...

Topik2, 23. 8. 2016, 23.09

Také jsme plánovali křtiny hlavně kvůli manzovi babičce...je věřící...ale nějak na to nebyl čas a teď je dětem 9 a 4....

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.19

V naší církvi se křtí až v dospělosti (až dle svého rozhodnutí), ale měli jsme u obou dětí Slavnost požehnání. Pohoštění jsme měli v budově, kde se konala bohoslužba formou rautu.

Eliška Kozlova, 18. 5. 2017, 9.25

Ono je to v Rimskokatolicke cirkvi podobné, křest je jen takové přivítání, pokud se člověk chce stát opravdovým krestanem, měl být birmovany

vendy.z, 18. 5. 2017, 10.37

Ano, pravda

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů