Dámy jak jste oslavily první narozeniny? Nás to čeká co nevidět, je to naše první dítě. Tak netuším co se chystá jako občerstvení.

zobrazeno 1223×

Vložil(a): Baruška07, 10. 8. 2018 16.33

1. Rok narození miminka - první oslava.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

andrea14, 17. 2. 2023, 17.05

My jsme oslavu prvních narozenin našeho dítka chtěli udělat ve velkém a pozvali jsem tedy celou rodinu k nám do rodinného domku a hlavně na zahradní grilovačku, jelikož to krásně vychází na červen. Sešlo se nás dohromady snad přes 30 osob, takže to bylo z pohledu příprav náročnější, ale moc jsme si to užili. Večer jsme se přesunuli do párty stanu od https://www.tentino.cz/ a bylo to skvělé!

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 20.27

My slavili vždy v úzkém kruhu rodinném jestli se to tak dá říct a byla klasika chlebíčky dort a pochutiny pro děti

Žofinka

Žofinka, 20. 8. 2018, 1.58

Byla to normální rodinná sešlost, dort pro dospělé jsem koupila a jinak klasické pohoštění

louskacek2, 13. 8. 2018, 14.50

Tak nějak normálně rodinně s dítětem a dárky.

petralak

petralak, 13. 8. 2018, 8.15

Pro dospělé, pití, oběd, dort chtěl koupit děda a protože je jasný, že to nebude nic pro malou, ale nedalo se mu to vymluvit, tak jsem byla ušetřená pečení. Pro malou, zdravý dort, a domaci džus, nějaké ovoce a křupky, balónky (z těch byla nadšená), gerlandu, papírový talířky (ladily s výzdobou a navíc při větším počtu návštěv, ušetřený čas s nádobím;-) ) a pak spoustu dárků. A vše řádně zdokumentovat.

Leňulka, 12. 8. 2018, 23.15

doma a sjela se rodina, taková klasika, chlebíčky, dort, zákusky atd. normálka nic extra

Janna, 12. 8. 2018, 20.54

Já dělala dort (zdravý). Pak jsem pekla buchtu, dělala chlebíčky a oběd. Pozvali jsme jen babičky.

Nikoll, 12. 8. 2018, 16.45

Pronajali jsme si herničku, pozvali celou rodinu, půlka nedorazila ale dceři se tam líbilo, hrála si a blbla, dostala dárečky a dort tak byla spokojená

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 12. 8. 2018, 15.20

Pozvala jsem celou rodinu na jednou, abych to měla z krku a pronajala si hernu v dětském centru. Dort jsem si upekla a nějaké ty jednohubky jsme udělali a bylo to fajn

vaniilla, 12. 8. 2018, 15.09

My jsme byli pěkně doma v klidu, přijeli rodiče mí i manžela. Dort jsem dělala mrkvový, aby ho mohla i malá. Žádné velké oslavy, malá z toho stejně neměla rozum.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů