Antikoncepce u holek

zobrazeno 2746×

Vložil(a): Estrela113, 23. 1. 2015 13.11

Včera jsme s kolegyněmi diskutovali zajímavé téma a tím byla antikoncepce u jejich dcer. Věkově okolo 15 let. Nevím, zda zde jsou maminky s tak velkými dětmi, ale jaký je na to váš názor? A jak jste to vyřešili u vás doma? Já mám děti ještě malé, ale když já jsem byla v pubertě a našla si přítele, vše jsem si zajistila sama a mamina nic nevěděla. Její styl výchovy mi nikdy nedovolil se jí svěřit. Já však chci mít s dcerou otevřený vztah a o těchto věcech vědět ... jen nevím, zda to může fungovat?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Katka

Katka, 22. 7. 2021, 14.24

Taky bych se doma nesvěřovala, kdybych na tu HA nepotřebovala peníze 🤷‍♀️

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 15.42

asi si budu muset otevřeně promluvit, nechci být mladá babička a asi HAK dostane až bude mít přítele

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 10.57

taky nevím, co je lepší, já měla to štěstí, že jsem to nemusela řešit, dcera byla spolehlivá v tomto ohledu

Kikinka30, 13. 4. 2017, 8.41

Ja ji take brala od 16 a mela jsem s tim pak zdravotni problemy, u sve dcerky budu iz vedet a budu opatrnejsi a hlavne rozvaznejsi....

jajulaš, 8. 3. 2017, 7.41

Dcera brala antikoncepci cca od 16let,našla si přítele a chtěla u něj přespavat, tak jsme se dohodli na tom že si zajde na gynekologii necha si napsat prasky a pak muže.. Neměli jsme spolu moc dobrý vztah ale otevřené diskuze a duvera nam vztah zlepšila

Dana Kantorová

Dana Kantorová, 23. 12. 2016, 15.44

Reaguji na Váš příspěvek, jelikož mám doma taky 15letou dceru a tak jsem ráda, že se na tomto webu objevují ipříspěvky o pubertálních dětech. Myslím si, že mám s dcerou MaŁgorzatou upřímný a otevřený vztah a jsme schopny se spolu o ledačems bavit. Posledně to byla aplikace tampónu u menstruace ...zcela otevřeně a bez zábran...vážím si toho, že má ke mně důvěru. Téma antikoncepce jsme ještě konretně neprobíraly, jelikož nebyl důvod, ještě nechodila s klukem. Na druhé straně ovšem musím říct, že jsme křesťansky založená rodina, ale v dnešním divokém světě teprve čas ukáže, jak si naše děti postaví morální hodnoty, které my jim coby rodiče vštěpujeme. Ale pokud by dcera měla vztah a téma antikoncepce by z její strany začalo být aktuální ... probrala bych to s ní zleva a zprava no a v případě nutnosti navštívily bychom spolu gynekologickou ambulanci. Co se dá dělat? Děti si stavějí svoji vlastní hlavu a a doba jim k tomu jen nahrává. S rukou na srdci ovšem musím dodat, že doufám, že to přijde pooozději,až za několik let, je ještě tak mladá a nic těm a dětem přece neuteče. Měly by na vše dozrát fyzicky i psychicky.

Eliška Kozlova, 10. 7. 2017, 22.17

To jste krásně napsala, cítím to stejně

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.50

Já si myslím, že by se o tom měla mamka s dcerou bavit a doporučit jí třeba kondom

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 8.54

je úžasné mít s dcerou takový vztah, aby se svěřila. Jen jestli jí k tomu netlačí finance, ona antikoncepce v dnešní době není nic levného

Minnie, 7. 4. 2016, 11.25

Mě je celkem jedno jestli to bude v patnácti nebo v osmnácti, hlavně aby se nezačala tahat se špatnými lidmi. Aby měla přítele, kterého nám třeba představí a chvíli spolu budou a ne známost na jednu noc někde na diskotéce. Doufám že budeme mít otevřený vztah jako mám s mojí mámou já. Až bude nêkterá z dcer chtít řešit antikoncepci, určitě to probereme ale klasické hormonální pilulky bych jí nechtěla nechat dát, je to hnus.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 0.25

Z vlastní zkušenosti musím říct, že jsem si antikoncepci zařizovala sama v šestnácti kvůli bolestivé MS a taky už jsem v tu dobu měla rok přítele. Mamce jsem to řekla, možná mi to i sama navrhla, ale to už je skoro 10 let, tak nevím, jestli jsem něčemu pomohla

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů