Pavouci

zobrazeno 2015×

Vložil(a): Leňulka, 27. 5. 2017 13.34

Nesnáším je, jak nějakého vidím jak se o mě pokouší infarkt. Každé léto jsou na balkoně večer (přes den ani noha) ale večer když se setmí tak vylezou nevím odkud a ne jeden ale hrozný množství, když by byly malý tak budiž ale tohle jsou obludný, obrovský, chlupatý, černý osminohý monstra, musím na noc zabednit okna apod aby mi nevlezli do bytu, to bych nedala, to bych se musela odstěhovat. Kamarádka nad náma říkala, že je má v bytě všude a neví co s nima. Nechává otevřeno přes noc. Já nevím kde jsou přes den zalezlí. Přemýšlela jsem nějak zdi a všechny skupiny vystříkat biolitem ale to asi nepomůže, biolit je na nic, co třeba savo proti plísni nebo klasické? Jsou totiž protivnější než ta plíseň, už fakt nemůžu. Večer si chce člověk užít pěknou noc a dát si na balkoně kafe a cigaretu a prostě tam nemůžu a navíc hned jak se sešeří tak musím pozavírat okna a ani na noc nenechat otevřeno :-( pomůže proti těm hnusným bestiím něco?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

pouzarovaj

pouzarovaj, 30. 5. 2017, 21.29

Pavouci mi zásadně nevadí, když jich není moc, ale na chalupě jich mám v jednom místě, kam musíme chodit, opravdu hodně a též jsem přemýšlela nad tím, jak se jejich zbavit..Biolit bude asi zatím první pokus

vendy.z, 30. 5. 2017, 6.30

biolit zabere....jednou v Anglii jsme narazili na obrovského pavouka velkého jak chlapova ruka. Stříkali jsme ho biolitem a pomalu se smotával, ale trvalo to hrozně dlouho

dadinkamaminka, 29. 5. 2017, 20.39

Pavouky přímo nenávidím teď je jejich čas, mám z nich taky hrůzu...ale biolit by mohl zabrat ...

annahb, 29. 5. 2017, 19.59

fujky pavouky teda taky nemusím-a taky mi lezou potvory do baráku-ale ne v takovém množství

Mygara

Mygara, 29. 5. 2017, 10.09

já neřeším pavouky, ale mravence a na nětedy zatím nic účinného neznám

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 29. 5. 2017, 12.18

Loni se mi prožrali do baráku podezdívkou a chodili přes ložnici, obývák do kuchyně. Do cesty jsem jim nasypala kypřící prášek a na linku nasypala koření hřebíček. Ten úplně nesnáší a ztratí cestu, otočí se a jde zpět. A kypřící prášek sežerou a umřou. Za chvíli byli ty potvory pryč a musím zaklepat zatím se nevrátili.

Fuga

Fuga, 29. 5. 2017, 7.44

oni se dostanou všude, já mám štěstí, že mi nevadí

Lenča Pešková, 28. 5. 2017, 20.44

Zkusila bych byt site nebo neco prirodnejsiho a to bude myslim had nebo co se zivi pavoukama😉

Žofinka

Žofinka, 28. 5. 2017, 18.46

a co zkusit alespoň sítě, aby vám nelezli do bytu a mohla jste větrat

lazna, 28. 5. 2017, 14.00

Taky je nesnáším. Několikrát ty největší pavouci vylezou večer a manžel není doma. Už dvakrát jsem je měla nad postelí. Hrůza.

Janna, 28. 5. 2017, 13.42

Fujky, taky pavouky nesnáším. A teď je máme v baráku každou chvíli. Na malé jdu s plácačkou nebo s Biolitem na lezoucí hmyz a na velké musí manžel

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů