Průběh porodu

zobrazeno 401×

Vložil(a): Leňulka, 5. 6. 2016 12.35

Maminky jak probíhal váš porod? Máme zážitek dobrý nebo špatný? Plánujete další mimi? Můj porod byl v 35tt absolutně nečekaně a rychle, bez léků na bolest, bez klystýru, bez nástřihu. Jako prvorodička úplně bezva. Za 2,5hod. bylo po všem, ani jsem si to nestihla pořádně užít :-) takže už plánujem druhé dítko

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 19. 11. 2016, 21.08

Porod jsem měla hrozný, snad druhý bude lepší.

Lusesita25, 10. 10. 2016, 21.29

Mela jsem teda vyvolavany v 7 rano prvni pulka tablety v 10 druha pulka tablety. Ve 12 sup na porodni pokoj a uleva po klystyru. Pocit jako by mi nekdo rval panev ven, podle nich nebyli kontrakce protoze to monitor nezaznamenal. Pak v jednu kapacka oxitocinu a uz to jelo a v 15.45 malej venku.

Mailka, 24. 9. 2016, 17.10

Bolesti spojene s cekanim

Liduska, 17. 9. 2016, 12.46

Nejhorsi nato budou ty bolesti a to cekani ne?Sama nevim, teprve me to ceka

Blankasiro, 27. 6. 2016, 12.58

tak to vám závidím

Pávinka, 7. 6. 2016, 23.12

u mě to nebylo moc růžové, syn měl 4 kila a tak jsem byla dost potrhaná a pozdě nastřižená syn ma bohužel též následky, nyní čekáme druhého chlapečka a určit si více pohlídají váhu a nenechají mě zbytečně čekat do 40 tt, druhé dítko bývá větší, to by mě kleplo ))) 4 kila stačila, porodu se bojím nyní více, ne bolesti ale toho, abychom byli v pořádku, snad tentokrát to bude už dobré a zažiju porod hezký jako u vás ale i přesto to byl krásný zážitek když mi syna dali na břicho, na to nikdy nezapomenu

kamca80, 7. 6. 2016, 14.00

Můj první porod sem si užila se vším všudy, ale nakonec skončil akutním císařem. Narodila se nám krásná a hlavně zdravá dcera, druhý porod byl plánovaný císař, tady sem si užila ten okamžik vidět malého hned, měla jsem jen umrtvenou spodní část těla, bylo to krásné, i když pobyt v porodnici a všichni okolo tam bylo pro mě opravdu velkým traumatem a do dnešního dne, nemůžu zapomenout, jak se tam ke mně hnusně chovaly.

benca, 6. 6. 2016, 20.44

moj tak ze som sa nenormalne bala , epiduralka nezabrala, rano mi dali vyvolavacku, nastali komplikacie a malicka si drzala rucickou uskou, by jej ju mohli zlomit , tak nebola treba ani edu a musela byt sekcia

Jana82, 6. 6. 2016, 18.30

Muj prvni porod trval 20 hodin, ale stalo to za to, mame krasnou dceru , nebranim se mit jeste jedno dite a urcite me prvni porod neodradil. Treba ten druhy bude lepsi.

k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2016, 17.13

Měla jsem ze zdravotních důvodů vyvolávaný porod a trval dva dny. Nic moc pěkného, ale díky synovi už jsem na to zapomněla

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight