Když praskne plodová voda

zobrazeno 4262×

Vložil(a): Teryk92, 7. 10. 2018 13.42

Ahojky, tak se mi to už pomaličku blíží. Byli jsme se podívat v porodnici a tam říkali, že když odteče plodová voda tak si mám vzít vložku - budou pak dělat nějakej test - zřejmě jestli byla voda v pořádku. Nevím ale, jestli si můžu dát ještě sprchu, potom co mi ta voda odteče? Máte někdo zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ketris

Ketris, 13. 11. 2018, 7.43

Muzes.. a hlavne zustat v klidu

Nikoll, 14. 10. 2018, 18.50

Tak já bych sprchu nestihla odtékala mi postupně od večera předchozího dne, ale když mi praskla voda, porodila jsem do 20 minut ale vím, že semnou bylo na odd spousta maminek, které chodili i po prasknutí do sprchy a pořád popoháněli mimčo ven

Mygara

Mygara, 14. 10. 2018, 8.46

Ano Sprcha je určitě možná

Fuga

Fuga, 10. 10. 2018, 13.08

Já se také sprchovala není důvod se neumýt voda opravdu odtéká postupně

Mildret, 10. 10. 2018, 9.27

Jj sprchovat se určitě můžeš. Mě odtékala voda postupně takže až díky testů v porodnici zjistili že už je to plodovka. Hodně štěstí , držím palce..

Eliška Kozlova, 9. 10. 2018, 23.02

Me u prvorozeneho vytekla tekutina nahromadena před hlenovou zatkou, takže až v porodnici, díky testu zjistli, ze to není ani moc, ani plodova voda, to bylo měsíc před termínem a do týdne jsem rodila

Minnie, 9. 10. 2018, 21.04

Můžeš se sprchovat, jim stačí trochu na vložce. Držím palce ať je porod hladký a rychlý

Čertice, 9. 10. 2018, 12.29

Mě když praskla u prvního kluka, tak jen docela maličko a pak zjišťovali jestli je to nebo není plodova voda, u druhého praskla tak, že ani dva ručníky nestačili a žádný test nedělali

V007A, 8. 10. 2018, 20.12

Já bych asi raději rychle jela a nesprchovala se.

janyesg, 8. 10. 2018, 15.01

S tím testem je to tak,nechala bych to na vyšetření v porodnici,záleží i na tom,zda pojedou už nějaké kontrakce před odtokem vody. Známá měla takové ty slabsi,pak praskla voda a ještě,že jela hned,vezla jsem ji do porodky tenkrát já,je to kousek a asi půl hodinky po příjezdu mi psala,že je malý na světě . Takže je to individuální určitě,ale sprchu si můžeš dát kdyžtak v porodnici,když bude čas

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů