Akutní císař

zobrazeno 2027×

Vložil(a): HancaK, 31. 8. 2016 22.53

Maminky, které jste zažily akutního císaře, jak jste se potim cítily? Braly jste to jako vaše selhání?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Trendyterka

Trendyterka, 7. 10. 2019, 13.36

Omlouvám se že reaguji po takové době , ale nemůžu si pomoct... Jaké osobní selhání ? Šlo ti o zdraví miminka nebo o Tvůj pocit? Nezlob se na mě , ale asi by jsi měla navštívit psychologa.. takto ani normální žena nemůže uvažovat... A hlavně akutní císař je mnohem bolestivější než normální porod...Užírej se dál osobním selháním... Co na tom že máš doma zdravé dítě... Důležitější je Tvůj pocit

Mygara

Mygara, 12. 11. 2017, 5.38

záleží na okolnostech, sama jsem nezažila, ale rozhodně to není selhání maminky

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 12.47

já měla druhý porod plánovaného císaře kvůli KP a i kdyby byl akutní, tak bych to nebrala jako selhání. Vždyť je to souboj hormonů... A po bitvě je pak každý generál, má spostu rozumů coby kdyby... A to nemá cenu brát vážně

Minnie, 1. 12. 2016, 12.28

Důležité je zdraví maminky i děťátka já jsem teda naštěstí císaře nezažila tak nemohu říctnjak bych reagovala ale pár známých ano a prý horší než psychika bylo hojení jizvy atd. Psychicky to ty ženy nepocítily nebo aspoň o tom nemluvily a ani nevypadaly že by z toho byly špatné.

klarike1

klarike1, 3. 9. 2016, 9.39

Já jsem rodila akutním a nevím, proč by to mělo být selhání....hlavní bylo, že zachránili miminko, vždyť tam jde hlavně o narození dítěte, ne o nějaký výkon maminky, ne? Cítila jsem se normálně šťastně, že je dcera v pořádku, protože o pár hodin později už by nemusela být vůbec.

Topik2, 2. 9. 2016, 23.11

Já zkušenost osobně nemám...kamarádka ano u dvojcatek jedná šla normál a druhá císařem....určitě bych to nebrala jako vaše selhání...to ani náhodou...příroda má svoji hlavu

vendy.z, 2. 9. 2016, 16.03

S tímto zkušenosti nemám....

vivianr, 2. 9. 2016, 9.22

Selhání to není určitě. Mám za sebou akutní a plánovaný a musím za sebe říct, že akutní byl lepší. Při akutním jsem mohla pít, dokud doktor neřekl, že budeme muset na císaře. Při plánovaném jsem od šesti ráno nemohla jíst, pít a na řadu jsem šla skoro v jedenáct, protože všechny měly přednost před těhotnou. Pak se nesmí pít ještě znovu a sestra na mě zapomněla, takže jsem byla skoro celý den bez pití a divili se kolik toho vypiju.

kajca, 1. 9. 2016, 20.28

Ja som mala rodit prirodzene,no pre nepostupujúci porod bol nakoniec cisársky,vsetko dopadlo v poriadku a to je predsa najhlavnejsie,nic som si nikdy nevycítala.

isykorka, 1. 9. 2016, 20.06

Měla a chtěla jsem rodit normálně no nakonec pro nepostupující porod jsem rodila císařem. Neberu to jako selhání, nedalo se jinak. Hlavně, že malý je zdravý. Na druhou stranu mi to vrtá hlavou krz to, že to bylo první mimi a mám sen velké rodiny, což se tímto komplikuje a hlavně o aspoň dva až lépe tři roky posunuje...a kdo ví, jak to bude s dalším porodem, zda to půjde přirozeně...

Jarka mmm, 1. 9. 2016, 20.36

Hodně maminek po první SC rodilo druhé přirozeně,hlavu vzhůru .

isykorka, 18. 11. 2016, 11.45

Ano ano, snažím se to tak brát a doufám, že příště to půjde přirozenou cestou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů