spací režim

zobrazeno 1579×

Vložil(a): ivona.novackova, 12. 3. 2016 11.11

Ahoj maminky, potrebovala bych radu ohledně spaníčka pro mou dceru. Má 8 týdnů a určitě má přehozenou noc a den. Přes den spí a to že hodně a v noci tèměř vůbec. A navíc kdykoli se mi ji během noci podaří uspat a chci ji dat do postylky má okamžitě baterky. Jsou to už dva měsíce a já už su fakt na pokraji všech sil a o mé náladě vůbec nemluvím raději... Budu rada za každou radu ☺

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 3. 1. 2018, 18.54

časem se to srovná, pomáhá i na dítě v noci nemluvit a naopak ho budit přes den, mluvit na něj

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.25

Budit přes den, nenechat vyspat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.16

Syn chvilku měl také obrácený den a noc, ale nnakonec se mu to srovnalo. Vzbudit by se stejně nenechal a já přes den prostě šla spát s ním

Fuga

Fuga, 2. 12. 2016, 9.20

přes den co nejvíce stimulovat a na noc pořádně zatemnit.

luciusmius, 6. 6. 2016, 6.16

To známe, taky jsme to měli. Ale spací režim u takhle malého miminka prakticky neexistuje. Já jsem to řešila tak, že jsem si taky otočila den a noc . V noci jsem vařila, uklízela, žehlila.... a přes den jsem pospávala. A když jsem byla fakt vyšťavená, poprosila jsem svou mamku ať u nás pár dní přespí. A strašně moc mi pomohlo si pořád dokola opakovat " ona z toho vyroste." Přeju silný nervy.

ivka1981, 20. 3. 2016, 1.16

také jsme to tak měli, ale u synka. Časem na to přišel sám, na den jsme nezatahovali naopak v noci jsme zatáhli, co se dalo, aby byla fakt tma. Chce to vydržet. Dcerka s tím problém neměla.

ivona.novackova, 13. 3. 2016, 10.01

Ahoj maminky, moc Vám děkuji za vaše reakce. Z každého si něco vezmu, ale nejlepší pro mne bude asi ji častěji přes den budit. Ráda bych se přizpůsobila dítěti, ale to bych bohužel nemohla druhý den fungovat na 100%. Také koukám, že v tom nejsem sama a to mě docela uklidňuje. Koukám... také jste to přežili Trochu to nadlehčuji, ale není mi zrovna hej, když su nevyspalá Pořád budu doufat, že se nám to spaní obrátí a vše bude suprové a ještě jednou moc děkuji za rady

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.15

Teď už se jí to srovnalo?

Minnie, 13. 3. 2016, 6.11

Já bych ji taky nebudila, na to bych neměla, to se radši přizpůsobím miminku. Sestřenka to měla otočené do roka, byla čtvrté dítě teta s ní byla v noci vzhůru, v pět šly spát a v šest už zas vstávala se staršími dětmi. Dospala se dopoledne, když starší odešli do škol. A šlo to, vydržela jinak souhlasím s Dashou, mít ji ne v postýlce ale u sebe. To ji uklidní a třeba vydrží v noci spinkat dýl. Já mám dvě dcerky... Obě spinkaly od mala s námi, přes den mi usínaly na hrudníku tělo na tělo, to jsem si moc užívala

dasza, 12. 3. 2016, 17.29

Zrusit postylki.mit ji u sebe.prijmout to a ceka..ono se to otoci..sem proti jakekolimu nasilnemu prehozeni rezimu....ale ja bych mohla psat knihu o nespavcich a verte ze telo si zvykne.a umi fungovat;)

dáša, 12. 3. 2016, 15.37

Já jsem syna nikdy nebudila, na to jsem neměla. to jsem se raději přizpůsobila.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů