Pláč při probouzení

zobrazeno 198×

Vložil(a): Saabi, 24. 6. 2016 11.29

Milé maminky, máme velmi veselou a spokojenou pětiměsíční holčičku, která se směje od rána do večera a prakticky nepláče. Podruhé však přišel týden, kdy se probouzí ráno s pláčem místo úsměvu. Má ještě zavřené oči. Snažím se ji konejšit, pak kojit, spí s námi v posteli. Mohou to být zlé sny, nebo zpracovávání zážitků z předešlého dne... Nevím. Když je to ráno třetí kojení, tak už mám strach, abych ji nepřejídala a kolem šesté vstaneme. Chodím a ukazuji, houpám, zpívám, plenka... Někdy ustane po minutě někdy až po dvaceti... Mohu zkusit něco víc? Děkuji za rady

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.12

nám doktorka říkala, že se jedná opravdu o zpracování zážitků a sny. Taky kolikrát zabrečí a přitom spí

Zuzka Čtvrtečková, 28. 6. 2016, 20.48

Mě tohle dělal druhý syn, pravidelně každý den v šest večer začal plakat. I když před tím spinkal nebo ne. Přešlo to samo

Minnie, 27. 6. 2016, 9.52

Občas mi po probuzení kňourá a 4,5 letá dcera, když není naladěná. Jinak u mladší to neznám, ta se hned směje a povídá, ale za to ji u kojení uspávám, pije jak dlouho chce sama plus i v noci kdyžnse vzbudí a nepřepije se

skřítek, 26. 6. 2016, 21.31

U nás to samé. Každé probuzení, kdykoliv, rovná se vždycky pláč. Jediné co zabere je (pokud to alespoň trochu jde) vychytat si chvíli kdy se začne vrtět a pohekávat těsně před probuzením a ve chvíli kdy otevře očička už být u ní a smát se na ní a hladit jí atd. Prostě být rychlejší než ona. A ano, kojení, to je lék na všechno...

Katka, 25. 6. 2016, 14.52

Taky mě napadly zuby. Naše děti měly v 5 m už dva.

benca, 25. 6. 2016, 6.29

to aj nasa a ma 4 rocky aj v noci sa budi a zacne plakat

vequi, 24. 6. 2016, 22.52

míváme to také a to má dcera 21 měsíců. Bylo to vždy takové období. Většinou jí rostly zoubky. Ale mohou to být i ty zážitky. U nás to většinou po pár dnech přešlo a pak se to zase za nějaký čas opakovalo.

Saabi, 24. 6. 2016, 21.17

jde o ranní buzení, během noci taky ještě ukonejším jinak zoubky kontroluju a zatím myslím nic, uvidíme. Ona se mi právě přepíjela a měla rozdrážděný žaludek, ale to bylo po narození. Tak zkusím kojit kojit kojit děkuju

dasza, 24. 6. 2016, 19.44

Obe moje deti se budi s brekem ktery trva nekdy pul hodky.nekdy dyl.proste jim trva nez jim dojde zloudek...mladsi to dela vic a dyl..starsi uz malokdy..

Eliška Kaiserová, 24. 6. 2016, 19.32

Nase mala je pres den taky slunicko,presto se i ted v 18 m budi s placem,ale staci dat dudinu,pohladit,napit a spinka dal...uz jsem si zvykla a je to normalni jev

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight