Pláč při probouzení

zobrazeno 1662×

Vložil(a): Saabi, 24. 6. 2016 11.29

Milé maminky, máme velmi veselou a spokojenou pětiměsíční holčičku, která se směje od rána do večera a prakticky nepláče. Podruhé však přišel týden, kdy se probouzí ráno s pláčem místo úsměvu. Má ještě zavřené oči. Snažím se ji konejšit, pak kojit, spí s námi v posteli. Mohou to být zlé sny, nebo zpracovávání zážitků z předešlého dne... Nevím. Když je to ráno třetí kojení, tak už mám strach, abych ji nepřejídala a kolem šesté vstaneme. Chodím a ukazuji, houpám, zpívám, plenka... Někdy ustane po minutě někdy až po dvaceti... Mohu zkusit něco víc? Děkuji za rady

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 16.49

zpracování zážitků je podle mě ten hlavní důvod

Kikinka30, 28. 3. 2017, 11.42

U nas bylo to same,je to obdobi ...to bude v pohode,jen se smejte,konejsete a mali to vyciti...

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.23

Je to normální

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.12

nám doktorka říkala, že se jedná opravdu o zpracování zážitků a sny. Taky kolikrát zabrečí a přitom spí

Zuzka Čtvrtečková, 28. 6. 2016, 20.48

Mě tohle dělal druhý syn, pravidelně každý den v šest večer začal plakat. I když před tím spinkal nebo ne. Přešlo to samo

Minnie, 27. 6. 2016, 9.52

Občas mi po probuzení kňourá a 4,5 letá dcera, když není naladěná. Jinak u mladší to neznám, ta se hned směje a povídá, ale za to ji u kojení uspávám, pije jak dlouho chce sama plus i v noci kdyžnse vzbudí a nepřepije se

skřítek, 26. 6. 2016, 21.31

U nás to samé. Každé probuzení, kdykoliv, rovná se vždycky pláč. Jediné co zabere je (pokud to alespoň trochu jde) vychytat si chvíli kdy se začne vrtět a pohekávat těsně před probuzením a ve chvíli kdy otevře očička už být u ní a smát se na ní a hladit jí atd. Prostě být rychlejší než ona. A ano, kojení, to je lék na všechno...

Katka

Katka, 25. 6. 2016, 14.52

Taky mě napadly zuby. Naše děti měly v 5 m už dva.

benca, 25. 6. 2016, 6.29

to aj nasa a ma 4 rocky aj v noci sa budi a zacne plakat

vequi, 24. 6. 2016, 22.52

míváme to také a to má dcera 21 měsíců. Bylo to vždy takové období. Většinou jí rostly zoubky. Ale mohou to být i ty zážitky. U nás to většinou po pár dnech přešlo a pak se to zase za nějaký čas opakovalo.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů