slyší Vaše miminko?

zobrazeno 1544×

Vložil(a): lenasulc, 21. 8. 2016 9.38

prosím o zkušenosti, holky se narodilyn a 32 týdnu.Barborka-B je v pořadku, ale Vikča ma vadu srdce - jeste se presne nevi co, ceka ji vysetreni v kardio centru v Motole, a ted jsme zjistili, vsimli si, ze neslysi. nereaguje na zadne zvuky, ani nemrkne kdyz neco bouchne nebo je proste vetsi ramus.... nereaguje na mluveni ... nic... na jedne diskuzi mi maminka psala ze prej to muze byt docasne, ale me to prijde jako hloupost...jak muze byt docasne ze neslysi... no nevim, proto se tu ptam :) jestli s tim mate nekdo zkusenosti, budu moc rada za napsani. dekuji... jo holcickam jsou nyni skoro tri mesice

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 11. 2017, 13.47

tak to je skvělé, že je v pořádku

Kikinka30, 4. 4. 2017, 20.44

Koukám,ze vyšetření nejsou všude..

Fuga

Fuga, 21. 12. 2016, 17.17

to je skvělé, ale také se divím, že nedělají screening všude v porodnici

Minnie, 3. 11. 2016, 14.14

Tak to je dobře že je malá v pořáďku ale zaráží mě jak jsem tu vyčetla, že se vyšetření ještě nedělá ve všech porodnicích... Nám ho u obou holek dělali ješté v porodnici asi 48 hodin po porodu

lenasulc, 23. 8. 2016, 8.24

děkuji všem za rady a vaše zkušenosti. včera jsem byla u detske, ta nas ihned poslala do audiologicke poradny, protoze se ji to taky nezdalo. na audiu ji namerili 100% sluch, ale ze nereaguje prisuzuji tomu ze je predcasne a ted ji je jakoby teprve mesic, tak kdyby se do pul roku ( tzn. jeste 3 mesice), neudala nejaka zmena mame prijit znovu ale co se tyka sluchu pry ma stoprocentni vybavenost, jen se ji proste "nechce" jeste reagovat.tak mi spadl kamen ze srdce! moc dekuju!

Nikoll, 23. 8. 2016, 8.19

Naše malá ze začátku také vůbec nereagovala, klidně jí u postýlky spadli hole a ona spinkala dál. Pediatr mi vysvětlil, že nějakou dobu je to normální, ale ve třech měsících už by reagovat měla, i když u předčasně narozených dětiček je vývoj trochu pomalejší určitě bych se domluvila s pediatričkou na vyšetření sluchu, to nám nabízeli už v Motole v porodnici kliniku, která to dělá

Katka

Katka, 21. 8. 2016, 20.40

Zkonzultovala bych to s dětskou doktorkou a případně se nechala poslat na vyšetření. Čím dřív se vada odhalí a kompenzuje, tím líp.

Topik2, 21. 8. 2016, 17.14

U mladšího syna když se narodil nereagoval....pak jsme chodili na vyšetření kde ho měřili zhruba rok mezi tím byla reakce na levé ousko právě zhruba po dalším půl roce

ppetaa27, 21. 8. 2016, 17.12

Nestrachujte se predcasne zajdete radsi k doktorce a uvidite

Adrianita, 21. 8. 2016, 17.04

Malá ze začátku taky nereagovala. V porodnici nám vyšetření nedělali. Byli jsme až ve 3 týdnech na doporučení pediatra.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů