Odmítáni zeleniny

zobrazeno 1125×

Vložil(a): eliska459, 2. 9. 2015 13.08

Maminky prosim radu. Synovi je 6m a nemuzu do nej dostat jakoukoliv zeleninu:-( přikrmy máme od 4 m takze se lzičkou problem neni. Sni mi ovoce všeho druhu, pečivo i krupky a další jidlo ale zeleninu ani tu sladkou jako mrkev do nej nemuzu dostat:-(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 7. 2. 2018, 16.52

zkoušet vytrvale dál, to je jediné, co zabírá

Mygara

Mygara, 29. 1. 2018, 16.07

zkoušejte, onsi časem dá říci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.10

Syn tedy jí ovoce i zeleninu, takže s tím problém nemám. Prostě bych pořád nabízela

Minnie, 26. 10. 2015, 11.08

Mě dcera taky ovoce a přesnídávky jedla, zeleninu ne. A to jsem začínala mrkví. Ono ani dospělým nechutná vše Zeleninu mi vzala na milost až v polévce a nebo masozeleninový příkrm.

mckvak, 7. 9. 2015, 21.00

Z tohohle jsem mela taky strach - pry ovoce az tak mesic po zelenine Zkusit vymenit ovoce za zeleninu doslazenou bananem a uvidite Popripade i presnidavkou

JanaH, 3. 9. 2015, 14.15

Asi si zvykl na sladkou chuť ovoce a proto zeleninu nechce. Co zkusit dát do zeleninového příkrmu třeba trochu banánu? Když vám to tak sní, příště dejte zase o kousek míň banánu a víc zeleniny. Třeba se tak dopracujete k tomu, že pak sní jen samotnou zeleninu. I dýně je celkem sladká, ta by neprošla samotná?

dasza, 2. 9. 2015, 15.22

Neodnimala bych nic.a cekala au se k zelenine proji..dcera mi nejedla nic ale vuubec nic do roku.pak zacla jist.

Katka

Katka, 2. 9. 2015, 14.13

Problém je v tom, že se začíná zeleninou a né ovocem. Takhle si dítě zvyklo na sladkou chuť a jinou - zeleninovou odmítá. Asi bych dočasně vyřadila všechno ovoce a zvykala na zeleninu a musíte doufat, že hlad je nejlepší kuchař ;o)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů