Odmítáni zeleniny

zobrazeno 203×

Vložil(a): eliska459, 2. 9. 2015 13.08

Maminky prosim radu. Synovi je 6m a nemuzu do nej dostat jakoukoliv zeleninu:-( přikrmy máme od 4 m takze se lzičkou problem neni. Sni mi ovoce všeho druhu, pečivo i krupky a další jidlo ale zeleninu ani tu sladkou jako mrkev do nej nemuzu dostat:-(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.10

Syn tedy jí ovoce i zeleninu, takže s tím problém nemám. Prostě bych pořád nabízela

Minnie, 26. 10. 2015, 11.08

Mě dcera taky ovoce a přesnídávky jedla, zeleninu ne. A to jsem začínala mrkví. Ono ani dospělým nechutná vše Zeleninu mi vzala na milost až v polévce a nebo masozeleninový příkrm.

mckvak, 7. 9. 2015, 21.00

Z tohohle jsem mela taky strach - pry ovoce az tak mesic po zelenine Zkusit vymenit ovoce za zeleninu doslazenou bananem a uvidite Popripade i presnidavkou

JanaH, 3. 9. 2015, 14.15

Asi si zvykl na sladkou chuť ovoce a proto zeleninu nechce. Co zkusit dát do zeleninového příkrmu třeba trochu banánu? Když vám to tak sní, příště dejte zase o kousek míň banánu a víc zeleniny. Třeba se tak dopracujete k tomu, že pak sní jen samotnou zeleninu. I dýně je celkem sladká, ta by neprošla samotná?

dasza, 2. 9. 2015, 15.22

Neodnimala bych nic.a cekala au se k zelenine proji..dcera mi nejedla nic ale vuubec nic do roku.pak zacla jist.

Katka, 2. 9. 2015, 14.13

Problém je v tom, že se začíná zeleninou a né ovocem. Takhle si dítě zvyklo na sladkou chuť a jinou - zeleninovou odmítá. Asi bych dočasně vyřadila všechno ovoce a zvykala na zeleninu a musíte doufat, že hlad je nejlepší kuchař ;o)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight