Tchýně

zobrazeno 177×

Vložil(a): skřítek, 28. 9. 2016 13.35

Tak ženy, s pravdou ven. Jakou máte tchýni...? :D

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

katuš, 24. 2. 2017, 13.04

Tchyni i tchana mam super ale silena ponorka s nima bydlet.oba se vubec nezastavi a ja mam blbej pocit si jen sednout.jinak je uchylna na uklid.kazdej den vysava,vsechno misi byt ze skatulky.kazdy tyden meni vyzdobu.polozite sklenicku a za sekundu uz je pryc.pere i v 10 vecer ale jinak dobry.pohlida kdyz potrebuju ale bohuzel jen doma.na prochazku maleho nevezme.ale jinak se s ni bavim o vsem krome pritele.vim ze vzdy budou stat za nim at uz budu v pravu nebo ne.tchan ten me hodne naucil co se tyce vareni.bez nej bych se nikdy nenaucila knedliky a omacky

Fuga

Fuga, 10. 1. 2017, 2.38

já docela dobrou, i když mi někdy leze na nervy. ale nejvíc mě štve, že když nutně potřebuji pohlídat, tak zrovna nemůže nebo je to děsný problém, zkrátka si děti bere, jen když ona chce. Ale má na to právo

Zlata1, 3. 1. 2017, 11.02

Když tady čtu diskuzi o tchyni tak musím říci, že nejsem sama kdo má nějaký problém s tchýní. Ta naše tchýně je podivná, já ani vlastně nevím jak bych jí popsala. když jsem čekala první dítě tak pořád ať je to holčíčka a pořád stále jak se jí vede, a vůbec, když jsme pak zjistili, že to bude kluk, tak najednou nezájem a vůbec jí byl naš syn ukradený. Chovala se jako malé dítě, které když nedostane hračku, kterou strašně moc chce tak se urazí. Já jsem byla ráda, že po všech nezdarech a pokusech se nám narodil zdravý syn, a ona by měla být ráda, že má první vnouče, tak po narození dělala zcény a pořád se jen urážela. Jo co já jsem udělala něco, bylo vždy špatně, když jsem něco řekla, bylo taky špatně, pořád mluví do výchovy a když jí něco řeknu, a jí se to nelíbí tak na mě vyjede co si to k ní dovoluji. Bohužel zastání u přítele nemám, takže mě stále deptá a psychycky terorizuje, že je mi někdy z toho opravdu zle..... Ale to je úplně něco jiného než co tady píšete.............Já z ní mám spíš noční můry.... já jsem ta špatná, ale přítelkyně druhého syna je ta svatá.....

Minnie, 6. 12. 2016, 18.23

Já si nemohu stěžovat, vycházíme spolu dobře. Chodím tam apsoň 2x týdně někdy i častěji. Když se náhodou s partnerem pohádáme, tak ona stojí na mé straně a jemu vynadá

Lusesita25, 9. 10. 2016, 12.56

Musim zaklepat za tu moji skvelou tchyni.

AllaŠvecová, 30. 9. 2016, 21.09

Ja mam celkem tchynu super,pro malou by udelala vše. Ale nekdy ji je taky dost napr kdy ji necham 13m kozoholicku pres noc

skřítek, 30. 9. 2016, 21.13

kozoholička

AllaŠvecová, 30. 9. 2016, 21.16

jeste mam nazev prsomilka

Safia, 30. 9. 2016, 17.33

Manžel je cizinec, takže jeho rodina je daleko. Tchýně byla super, moc hodná, ale minulý rok nás bohužel opustila...

kamca80, 30. 9. 2016, 11.04

Moje skoro tchýně, je na prd. Skoro tchán je korunovaný de.il. Mají pořád jen svojeho milovaného chlapečka, kterého sem jim ukradla a já se s tím nemůžu smířit, protože chaleček je miláček, ale že ten chlapeček má už dvě děti, to je jim jedno.

lazna, 29. 9. 2016, 14.58

Tchýni nemám. Mám tchána a ten je jako bych měla snad několik tchýní najednou.

skřítek, 29. 9. 2016, 18.26

Jejej, a jak to proboha vypadá v mužské verzi....?

lazna, 29. 9. 2016, 19.27

Hrozně. Dokonce jednou za mnou přišel do práce a řekl mi před lidma, že mi dá pár facek. Pracovala jsem v obchodě. Teď už s námi nemluví, takže máme klid.

darzanka, 29. 9. 2016, 14.56

Tchýni mám dobrou, možná právě proto, že bydlí tak daleko:). Jen se občas snaží až moc, já si radši dělám všechno sama a ona by tak nejradši nakoupila a udělala pro malou úplně všechno sama. Ani jsem si nekoupila sama žádné oblečeníčko do porodnice, protože to měla koupené už snad v pátém měsící těhotenství..a já zas nejsem taková, abych na truc nakoupila to samé podruhé..Ale už se to teď trochu lepší

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight