Tchýně

zobrazeno 2478×

Vložil(a): skřítek, 28. 9. 2016 13.35

Tak ženy, s pravdou ven. Jakou máte tchýni...? :D

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Martina Labojová, 18. 3. 2018, 20.31

Tchýně? No osoba ktera se nepřišla na vnučku ani podivat do porodnice.oznamila že k ni nic neciti..pak ji parkrat videla,najednou pro ni vnucka byla krasotinka,milacek ale to vydrželo chvili...nakonec rekla ze si počká na vnuky od druheho syna a dcery a naši prdolku už půl roku neviděla,prosvihla vánoce,to jsme mrzli a zvonili s darkama a malou venku v mrazu a cekali až nam otevre a bohužel....za mesic ma dcerka rok a ani uz nedoufam ze by tchyne malou chtela vidět...

Mygara

Mygara, 4. 11. 2017, 5.59

ale jo, celkem dobrou, i když mi občas leze na nervy,hlavně tím, jak je moc rychlá, ale ta spošť, co po ní pak je....

sestricka1989, 5. 5. 2017, 23.20

Já mám dobrou tchýni , nemohu si stěžovat nikdy sem s ní problém neměla

Pavla T., 10. 3. 2017, 9.34

Mám skvělou tchýni, je to zároveň máma mé nejlepší kamarádky od dětských let, takže mě zná od mala. Je pro mě něco mezi tchýni, mamkou a kamarádkou. Zato tchýně moji tchýně, to je strašná semetrika a s tou bohužel bydlíme! 😂

katuš, 24. 2. 2017, 13.04

Tchyni i tchana mam super ale silena ponorka s nima bydlet.oba se vubec nezastavi a ja mam blbej pocit si jen sednout.jinak je uchylna na uklid.kazdej den vysava,vsechno misi byt ze skatulky.kazdy tyden meni vyzdobu.polozite sklenicku a za sekundu uz je pryc.pere i v 10 vecer ale jinak dobry.pohlida kdyz potrebuju ale bohuzel jen doma.na prochazku maleho nevezme.ale jinak se s ni bavim o vsem krome pritele.vim ze vzdy budou stat za nim at uz budu v pravu nebo ne.tchan ten me hodne naucil co se tyce vareni.bez nej bych se nikdy nenaucila knedliky a omacky

Fuga

Fuga, 10. 1. 2017, 2.38

já docela dobrou, i když mi někdy leze na nervy. ale nejvíc mě štve, že když nutně potřebuji pohlídat, tak zrovna nemůže nebo je to děsný problém, zkrátka si děti bere, jen když ona chce. Ale má na to právo

Zlata1, 3. 1. 2017, 11.02

Když tady čtu diskuzi o tchyni tak musím říci, že nejsem sama kdo má nějaký problém s tchýní. Ta naše tchýně je podivná, já ani vlastně nevím jak bych jí popsala. když jsem čekala první dítě tak pořád ať je to holčíčka a pořád stále jak se jí vede, a vůbec, když jsme pak zjistili, že to bude kluk, tak najednou nezájem a vůbec jí byl naš syn ukradený. Chovala se jako malé dítě, které když nedostane hračku, kterou strašně moc chce tak se urazí. Já jsem byla ráda, že po všech nezdarech a pokusech se nám narodil zdravý syn, a ona by měla být ráda, že má první vnouče, tak po narození dělala zcény a pořád se jen urážela. Jo co já jsem udělala něco, bylo vždy špatně, když jsem něco řekla, bylo taky špatně, pořád mluví do výchovy a když jí něco řeknu, a jí se to nelíbí tak na mě vyjede co si to k ní dovoluji. Bohužel zastání u přítele nemám, takže mě stále deptá a psychycky terorizuje, že je mi někdy z toho opravdu zle..... Ale to je úplně něco jiného než co tady píšete.............Já z ní mám spíš noční můry.... já jsem ta špatná, ale přítelkyně druhého syna je ta svatá.....

Minnie, 6. 12. 2016, 18.23

Já si nemohu stěžovat, vycházíme spolu dobře. Chodím tam apsoň 2x týdně někdy i častěji. Když se náhodou s partnerem pohádáme, tak ona stojí na mé straně a jemu vynadá

Lusesita25, 9. 10. 2016, 12.56

Musim zaklepat za tu moji skvelou tchyni.

AllaŠvecová, 30. 9. 2016, 21.09

Ja mam celkem tchynu super,pro malou by udelala vše. Ale nekdy ji je taky dost napr kdy ji necham 13m kozoholicku pres noc

skřítek, 30. 9. 2016, 21.13

kozoholička

AllaŠvecová, 30. 9. 2016, 21.16

jeste mam nazev prsomilka

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů