Rozmazlování od babičky a dědy

zobrazeno 2620×

Vložil(a): Estrela113, 26. 1. 2015 20.36

Na rozmazlování od babičky a dědy jsem si už zvykla. Ale protože prarodiče bydlí daleko, dáváme jim děti častěji na prázdniny na delší dobu. Po týdnu se mi děti vždy vrátí divoké, vyžadují uspávání, nechtějí se samy oblíkat, ani samy jíst. Do toho na každé mé "ne" reagují strašným fňukáním a křikem. Již jsme jim několikrát říkali, že si nepřejeme, aby je tak rozmazlovali a vše povolili, ale jejich odpověď je vždy, že je pak vnuci nebudou mít rádi a nebudou za nimi chtít jezdit. Nevím, co ještě udělat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Blankasiro, 9. 12. 2016, 12.51

je to smutné když to takhle je, určitě prarodiče řešili dříve to samé

L.janicka.l, 26. 11. 2016, 6.04

Taky me to vadi ale co nadelam uz si na spoustu veci zvyknul, tak ted pomaha jen to ze reknu nepujcim

gosa22, 10. 11. 2016, 11.04

Tady je podle mě jediná rada - pokud nebudou prarodiče dodržovat to, co vy požadujete, tak holt u nich děti nechávat nebudete. Nesouhlasím s tím, že babi a děda jsou k rozmazlování. O tom to není. Stačí jen důslednost, nikdo po nich přeci nechce, aby na ně křičeli nebo jim rozkazovali. Trvala bych na dodržování pravidel, které si stanovíte.

Fuga, 15. 11. 2016, 9.05

souhlasím

nikolava, 7. 11. 2016, 14.25

Od každého u nás slyším jak ho máme nechat bejt a nezakazovat třeba škubat kytky doma... Asi to tak je všude

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.52

Prarodiče prostě nezměníš

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.18

Ono to tak prostě je, od toho jsou prarodiče

Topik2, 21. 8. 2016, 17.17

U nás prarodiče moc nefungují takže pokud rozmazlování je i kupování darecku...mají rozmazlování 1 x ročně jen na vanoce

Petra Schoberová, 18. 8. 2016, 6.08

Tak naštěstí u nás co se týká prarodičů zatím k rozmazlování nedochází což jsem ráda že ZATIM respektují má rozhodnutí ale horší je to u pra pra rodičů jezdivame sice jen na den ale to už kolikrát stačí,nejvic me zlobí to že je malý pak spíše zmatený to můžu a teď ne?? Ještě se slovně moc nevyjádří ale vzdělání je po návštěvě horsi a horší

Kamila Pecharová, 10. 7. 2016, 14.53

Obě babičky s dědečkama máme pár km. Tchyně s tchánem dovolí synovi vše. Omlouvají to slovy, že je ještě malý, že si jen hraje (např. cloumá s kytkou a trhá jí listy..), že nechtěl babičku bouchnout (schválně ji bouchá plastovým kladívkem do ruky) apod. My s manželem samozřejmě při pohledu na to rosteme a snažíme se vychovávat ho. Moje mamina je opačného ražení než tchýně, vše mu přísně vysvětlí nebo za to něco zakáže a tak.. Jsem ale ráda, že ani u jedné z nich nebyl zatím na prázdniny, protože od obou přijede po chvíli hlídání vždy rozjívený, ukřičený.. (A taky jim ho nechci zatím půjčit na delší dobu, protože by se mi stýskalo )

vendy.z, 10. 7. 2016, 11.57

Já mám zrovna teď děti u babičky a dědy, už tam jsou týden a v úterý se vracím. Také jsem zvědavá, jak to bude vypadat Mladší (3 roky) tam byl poprvé, starší (5 let) byla už dvakrát. Vídají se také málo, cca 2x ročně (plus mínus).

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight