Otravná tchýně

zobrazeno 4257×

Vložil(a): Lucie2, 29. 10. 2014 14.35

Ahoj, potřebovala bych poradit, co dělat se svojí tchýní. Co se malá narodila, neustále mi volá, často k nám jezdí (zavolá den předem, že prostě přijede), a zaplavuje nás tunami hraček a chytrými radami, i když já o to vůbec nestojím. Je to tchýně, tak jí nemůžu poslat do háje, i když bych to často ráda udělala. Pro přítele je jeho matka svatá, tam podporu nenajdu.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 8.20

zabít a zahrabat 2 metry pod zem, ne dělám si srandu, ale zkuste si s ní na rovinu promluvit

baru86

baru86, 8. 8. 2017, 16.09

Těžké pořízení, ještě když není zastání u chlapa

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 10.36

chce vidět vnučku a buďte ráda, že alespoň zavolá předem

Zlata1, 3. 1. 2017, 9.31

Když tady čtu diskuzi o tchyni tak musím říci, že nejsem sama kdo má nějaký problém s tchýní. Ta naše tchýně je podivná, já ani vlastně nevím jak bych jí popsala. když jsem čekala první dítě tak pořád ať je to holčíčka a pořád stále jak se jí vede, a vůbec, když jsme pak zjistili, že to bude kluk, tak najednou nezájem a vůbec jí byl naš syn ukradený. Chovala se jako malé dítě, které když nedostane hračku, kterou strašně moc chce tak se urazí. Já jsem byla ráda, že po všech nezdarech a pokusech se nám narodil zdravý syn, a ona by měla být ráda, že má první vnouče, tak po narození dělala zcény a pořád se jen urážela. Jo co já jsem udělala něco, bylo vždy špatně, když jsem něco řekla, bylo taky špatně, pořád mluví do výchovy a když jí něco řeknu, a jí se to nelíbí tak na mě vyjede co si to k ní dovoluji. Bohužel zastání u přítele nemám, takže mě stále deptá a psychycky terorizuje, že je mi někdy z toho opravdu zle..... Ale to je úplně něco jiného než co tady píšete.............Já z ní mám spíš noční můry.... já jsem ta špatná, ale přítelkyně druhého syna je ta svatá.....

Cherrynka, 28. 3. 2017, 22.38

Ty jo, jak čtu, musíte to mít jako z hororu. Úplně chápu vtipy o tchyních a myslím, že 100% maminek vadí aspon jedna věc na svých tchýních.

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 11.09

chce to pevné nervy anebo zkusit, zda by jí nestačily častější návštěvy u ní doma ( v rozumné míře)

nikolava, 7. 11. 2016, 14.01

Budte ráda, že aspon zavolá... Některé se zjeví bez ohlášení

Cherrynka, 28. 3. 2017, 22.38

Čarodějnice

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.20

Já tu svojí pošlu do háje, i když bych neměla

Cherrynka, 28. 3. 2017, 22.38

Jako fakt???

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 3. 2017, 8.18

No znám ji 11 let nejdřív jde se nechala. Pak jsem udělala VŠ a ona ke mě začala vzhlížet nikdo v její rodině titul nedodělal a když se narodil syn a ona mi chtěla radit tak jsem ji vynadala jakmile jo chtěla třeba tahat zaruce nebo posazovat. Tak se vždycky rozbečela což ona brečí často a teď mě radši poslouchá 😁

Cherrynka, 29. 3. 2017, 10.00

Aspoň má respekt zas je blbý, aby si dělala co chtěla

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 3. 2017, 10.05

To jo jsem ráda, že ji umím usměrnit, takže se mě často ptá, jestli mu to může dát sice si mrlmá pro sebe, že to stejně jednou ochutná, ale co

vivianr, 3. 9. 2016, 13.54

Taky bych někdy tchýni řekla někdy něco pěkně od plic. Nejhorší je, že třeba její zdravotní problémy vidím víc, než její vlastní děti a nemůžu to moc rozmazávat, aby se někdo neurazil.

Lucinka1105, 6. 6. 2016, 14.13

To budte jeste tada ze Vas zahrnuje ja mam tchyni ktera bydli asi 20metru od nas a pokud ja sama ji nepoprosim jestlo by nam prispela na to nebo na to tak nekoupi nic

Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 5.36

Asi bych nahodila usměv a vše jedním uchem tam a druhým ven ...Strašně bych dělala že poslouchám a vše si udělala stejně po svém nebo ji zaplavte šílenou láskou at to nevyzní zle ale třeba jí pak přijdete otravná vy a už tam tak často nebude .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů