Nejlepší dárek

zobrazeno 192×

Vložil(a): Leňulka, 27. 12. 2019 19.05

Jak jsem psala v dřívější diskuzi, mám opravdu štěstí, manželova rodina je opravdu úžasná a báječně si všichni rozumíme. A letos mě teda úplně dostali, takový dárek jsem nečekala. Mimo oblečení a potřeb do kuchyně (co jsem chtěla/potřebovala) jsme dostali společně s manželem i voucher na 3denní pobyt na Lipno s tím, že malou nás samosebou pohlídají a máme si odpočinout. :-) No, to je tak když jim dceru moc nedáváme, protože není třeba, nikam nechodíme, jednou jsme byly v kině, a jinak zaskočí babička v případě nutnosti když ´´musím´´ do práce, moc často to teda není a oni si chtějí vnučku prostě taky užít, tak se nás takhle šikovně zbaví :-D :-D ne dělám si srandu, fakt mě potěšili nejvíc. Je fakt, že nám tchánovci říkali kolikrát, dovezte jí, odpočiňte si, vyražte si atd. ale mi pořád nějak neměli potřebu no :-) A co vy a vaše vztahy s tchánovci a celou rodinou svého protějšku a co váš nej dárek?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla T., 30. 12. 2019, 21.25

Rodina mého manžela je super. S jeho sestrou jsme nejlepší kamarádky už od ZŠ♥️, s tchýni si rozumím stejně jako s mojí maminkou a tchán je taky v pohodě. Manžel si stejně dobře rozumí s mojí rodinou. Donedávná jsme jezdili na společné dovolené. Jediný oříšek je manželova babička, se kterou bydlíme v domě. To je docela šílenost.

Teryk92, 30. 12. 2019, 8.11

Tchyně taky pořád říká, ať jim kluka dáme. Už pomalu od půl roku ho chce mít přes noc u sebe. Zatím k tomu ještě nedošlo - teď je mu rok. Nevím proč, ale mám vždy výčitky když ho mám někde nechat na hlídání, natož přes noc. Jinak je to krásný dárek, také by se mi to líbilo.

Minnie, 30. 12. 2019, 19.52

Blázen neumím si představit dát někam na noc dítě mladší 4 let. Prostřední dceři jsou 4,5 a nikam beze mě by dobrovolně spát nešla a to ty lidi může milovat sebevíc. Nejstarší spala poprvé v 6,5.

Čertice, 28. 12. 2019, 21.56

Já tchána mám dobrého a tchyni nemám, asi pro mě naštěstí, prý nebyla moc hodná ženská a nejlepší dárek byla fotoknihu 3roky života mého syna, to jsem se dojímala a ukulele

V007A, 29. 12. 2019, 9.49

Oj, tak to bude doma veselo s ukulelem 🤗

patricia077, 29. 12. 2019, 14.02

Tak tři roky života má syn taky za sebou i bez fotoknihy, ale vím co myslíš, mně poslala poštou fotoknihu dcery kamarádka z Moravy, jen tak pro radost vůbec jsem to nečekala dojalo mne to

LucieS

LucieS, 28. 12. 2019, 10.20

S tchyní a tchánem mám korektní vztahy. Aktivně je nevyhledávám, ale když přijedou na každotýdenní návštěvu, tak se odporem netřesu. Letos jsem se velice pobavila u stromečku, jelikož partner zapomněl, že jsem si vybrala boty, které mi koupil. Pak chudák mi několik dní před Štědrým dnem říká, že pro mě nic nemá, tak jsem smutně kývala hlavou, že hmhmhm. Na poslední chvíli mi objednal předplatné časopisu National Geographic a pak byl u stromku velice překvapen, když zjistil, že tam mám i ty boty :-D

Lenička, 28. 12. 2019, 10.23

Tak jsi aspoň měla o dárek více ten se ti určitě líbil.😉

LucieS

LucieS, 28. 12. 2019, 22.48

Přesně tak. Byla jsem opravdu spokojená

patricia077, 28. 12. 2019, 17.17

Smutně kývala hlavou ty potvůrko podšitá 😂

LucieS

LucieS, 28. 12. 2019, 22.47

Však mu nebudu vesele hlásit, že mi přece koupil boty ne? Navíc jsem čekala, zda si vzpomene či ne

patricia077, 29. 12. 2019, 14.00

Nevím jak tvůj ale můj zásadně na vše zapomíná hlavně na to co se týká mně a dětí

LucieS

LucieS, 29. 12. 2019, 19.28

Tak ten můj je to samý. Nepamatuje si, kdy mám narozeniny (den po něm), nepamatuje si nic, co se týče rodiny, provozu domácnosti atd. A docela dost mě s tím štve, vše mám mít v paměti já

patricia077, 29. 12. 2019, 19.38

Tak to naprosto chápu!

Adrianita, 29. 12. 2019, 17.02

Jsem četla každodenní

LucieS

LucieS, 29. 12. 2019, 19.27

Fuj, neděs!

Teryk92, 30. 12. 2019, 8.12

:- D to je dobrý

Lenička, 28. 12. 2019, 9.38

Nám tchán s tchýní dávali peníze ale spíš pro děti.

Teryk92, 30. 12. 2019, 8.13

Také jsme dostali peníze. To se vždy hodí

Minnie, 28. 12. 2019, 8.34

Tchyně byla zlatá. Opravdu. Moc jsme si rozuměli a dárky jsme si dávali. Bohužel už druhé Vánoce s námi nebyla s tchánem si dárky nedáváme. On dá radši peníze do chlastu a beden než by něco donesl a jen my se snažit nebudem. Na návštěvy chodí, vídáme se normálně ale dárky ne. Můj nej dárek byl letos od partnera. Nový mobil Samsung A70, největší dosplej co momentálně Samsung má. Bomba, jsem nadšená.

Mygara

Mygara, 28. 12. 2019, 4.28

Vztahy máme celkem ucházející, asi jsme si už zvykli☺

Eliška Kozlova, 28. 12. 2019, 0.03

Ja mám vztahy dobrý, i když jsme si milión krát řekli, ze dárky jen dětem, vždycky dostanu nějakou drobnost, hlavně od tchýně, i když je v nouzi, alespoň drobnost vždy doveze. Letos jsem dostala i od svagrovych, ze prý jako za Marka (zesnulého manžela). Ja teda ráda přijmu bez keců i blbosti, protoze pro dotyčného to třeba blbost není, jen třeba chce potěšit a neví čím. Teď mam furu čajů, andelicku a přáníček, ale jsem ráda. Moc ti přeju pobyt na Lipne, určitě si to uděláte krásné, však bude o malou dobře postaráno a o vztah se také musí pečovat

patricia077, 28. 12. 2019, 17.14

Ty první Vánoce bez něj pro tebe museli být těžké pak si říkám vždy proč my se hádáme ale když ten můj nevydrží u mých rodičů ani o vánocích aspoň den tak jsem naštvaná jak s ním jsem v jeho městě už šest let doma se tu necitim ale pořád i tak jsem si tu našla přátele práci atd a moji rodiče byli smutní že jsme museli odjet na děti se těšili a jak řekla mamka kdoví kdy je zas uvidí a zda budeme všichni zdraví..zdraví je nej láska nevím protože už začínám lásku dělit na lásku k rodičům dětem atd

Katka

Katka, 28. 12. 2019, 23.12

A tak on mohl odjet a vy přijet později, ne? Já bych doma taky nespala, natož u tchyně 😉

patricia077, 29. 12. 2019, 14.03

Doma bys nespala? teď nechápu...jo to říká každý mohl odjet ale to dělá pořád víš, lonské vánoce jsem tam byla taky s dětmi sama, musel do práce, v létě to samé a to pak asi není o rodinných vánocích že

Katka

Katka, 29. 12. 2019, 17.24

Ne, doma bych kvůli vánocům nespala, preferuji vlastní pohodlnou postel. Na cizím gauči se nevyspím. A když se nevyspím, raději mě nepotkat

patricia077, 29. 12. 2019, 17.30

Myslíš doma jako u mámy? Protože pro každého je doma jinde 😂na gauči u našich nespime máme každý pohodlnou postel ale o to nejde víš o to kde spíš

Katka

Katka, 29. 12. 2019, 17.49

No doma jako u rodičů. Máti zabrala celé jedno patro pro sebe, takže už tam není ani volný hostinský pokoj. Nahoře bydlí bratr s přítelkyní. Na vánoce jsme tam byli 6 hod a stačilo, hurá domů.

patricia077, 29. 12. 2019, 18.19

Njn ale tj jiné víš tvá matka .. Naši jsou v poho a tohle si nezaslouží děti mají rádi těší se na ně

Janna, 27. 12. 2019, 22.51

Tak to vam tise zavidim 🙂 to jste dostali krasnej darek. My jsme vubec nic nechteli, tak jsme dostali docela dost penez. Neco koupime detem, neco do domacnosti a zbytek ulozime detem na ucty. Ale taky bych uz rada nekam vypadla, ale mam jeste maly deti.

jancaan, 27. 12. 2019, 22.23

Protějšek nemám a ani jeho rodinu a vůbec mě to nemrzí. Se synem žijeme konečně klidný život bez jeho agresivního bio otce a pro nás (kromě samozrejme zdravi) jen to ten největší dárek..

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací