Nejlepší dárek

zobrazeno 2081×

Vložil(a): Leňulka, 27. 12. 2019 19.05

Jak jsem psala v dřívější diskuzi, mám opravdu štěstí, manželova rodina je opravdu úžasná a báječně si všichni rozumíme. A letos mě teda úplně dostali, takový dárek jsem nečekala. Mimo oblečení a potřeb do kuchyně (co jsem chtěla/potřebovala) jsme dostali společně s manželem i voucher na 3denní pobyt na Lipno s tím, že malou nás samosebou pohlídají a máme si odpočinout. :-) No, to je tak když jim dceru moc nedáváme, protože není třeba, nikam nechodíme, jednou jsme byly v kině, a jinak zaskočí babička v případě nutnosti když ´´musím´´ do práce, moc často to teda není a oni si chtějí vnučku prostě taky užít, tak se nás takhle šikovně zbaví :-D :-D ne dělám si srandu, fakt mě potěšili nejvíc. Je fakt, že nám tchánovci říkali kolikrát, dovezte jí, odpočiňte si, vyražte si atd. ale mi pořád nějak neměli potřebu no :-) A co vy a vaše vztahy s tchánovci a celou rodinou svého protějšku a co váš nej dárek?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Amuši, 22. 6. 2023, 12.40

Nedávno jsme se stěhovali do nového domku, ráda bych si ho něčím pěkným dovybavila. Líbilo by se mi, kdyby to byl zároveň dárek pro mého partnera. Něco hezkého, praktického, neotřelého.

zinka, 24. 6. 2023, 14.01

Záleží, co má rád. Co třeba nářadí ke krbu? Na Bakly mají krásné.

zinka, 22. 5. 2023, 9.28

Neznám tento eshop, ale zaujal mě jejich opravdu velký výběr všech možných druhů židlí.

vandica, 16. 5. 2023, 9.34

Znám ezidle, nedávno jsem si u nich kupovala pohodlnou ergonomickou židli k PC. Jsem s ní moc spokojená.

kamika, 11. 5. 2023, 10.00

Bezva tip na dárek. Syn taky po takové židli touží.

Marina, 8. 5. 2023, 16.32

Já jsem teď kupovala synovi herní židli na https://www.ezidle.cz/herni-zidle-8/261/c. Dlouho si ji přál, tak jsme mu udělali radost.

Diplomatka22, 24. 11. 2022, 21.22

Já dělám rodičům balíček zdraví a lístky do divadla, prarodičům hlavně doplňky stravy a vitamíny

Sophia, 27. 11. 2022, 22.09

Ty doplňky stravy nezní vůbec špatně, naši neradi za tyto věci utrácí. A co jim kupuješ?

Diplomatka22, 3. 12. 2022, 21.03

Kupuji hlavně kravské colostrum od Colvie, je skvělé na podporu imunity! Takže nakoupím colostrum nejméně 4 balení a k tomu přihodím i od colvie pleťový a tělový krém a balíček je hotový

Sophia, 22. 11. 2022, 22.28

Ahojky, co nakupujete svým rodičům a prarodičům na vánoce? Letos nějak nemůžu nic vymyslet . Budu ráda za reakce!

zoink, 28. 7. 2022, 11.40

To je důležité mít dobré vztahy v rodině, my spolu také všichni vycházíme velmi dobře a jsem za to moc ráda, jak to slyším, co v některých rodinách mají za problémy… Za mě nejlepší dárek byl příspěvek na designový krb https://rocal.cz/designove-krby , který jsme si s manželem moc přáli, ale pořád se nám na něj nedařilo ušetřit celou částku. To nás moc dojalo a teď už si krbu užíváme

Okurka1, 23. 12. 2021, 14.50

Já bych ti doporučila třeba tady tuhle výbornou čokoládu https://www.cokoladovnajanek.cz/mlecna-cokolada-s-vanocnim-potiskem/

Diplomatka22, 20. 12. 2021, 18.43

Máš na mysli nějakou konkrétní věc?Sladkých věcí je plno.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů