LDN

zobrazeno 4831×

Vložil(a): Petra Schoberová, 6. 2. 2017 12.28

Když slyším LDN vidím "poslední stanici" :(... Od kamarádky babicka byla v LDN a tam jí prý pomohly, začala chodit a vypadala zdravěji.. Máte někdo nějakou zkušenost v rodině s LDN? Zajímalo by mě jestli je to jen zažitá představa nebo skutečnost.. Je to pro mě celkem duležité.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 11.31

většinou to tak je, ale záleží na typu zařízení, kolik jich je na pokoji, personální obsazení

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 12.21

záleží na zařízení a hlavně na personálu

Lenča Pešková, 7. 2. 2017, 21.52

Vím že do LDN posílali hodně lidí z našeho domova(jsem pecovatelka u alzheimeru) když spadly a měli něco zlomeneho tak na rehabilitaci. Pomohlo to jak komu. Když už nevěděli co dělat nebo ty naše dusicky nezvládli tak nám je poslali zpátky do "laskaveho prostředí" jak sami do zprávy napsali. Řekla bych že je to hodně individuální a třeba konkrétně dehydrateci vám napíšou úplně všude. Jenže jak do starého člověka chcete násilím dostat vodu? To prostě nejde a aby měli pořád kapacky to taky ne. Je to kolikrát těžké

klarike1

klarike1, 7. 2. 2017, 21.18

Asi jak která LDN...nám tam strýc dal dědečka, brali jsme si ho od tama asi po měsíci a chytil tam tam leda svrab a dost sešel...kdysi dávno jsem učila na zdravotnické škole a jednou jsem tam byla se studenty, byla to hrůza....ten smrad a špína...ale jak říkám, asi jak kde.

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 7. 2. 2017, 20.43

Byla tam babička a zemřela. Slyšela jsem od tety, že byla dehydrovaná Mám mámu po mozkové mrtvici na půl těla ochrnutou a hrozilo, že bude muset do LDN. Z nemocnice mi najednou volali, že ji budou pouštět a nikoho nezajímá jestli máte sehnané místo nebo ne. Naštěstí jsem sehnala pečovák, kde měli místo a mohla tam jet rovnou z nemocnice. Ale vím, že sehnat místo v pečováku trvá a hlavně stojí to dost peněz, takže LDN řeší mnohé

Leňulka, 7. 2. 2017, 10.06

Byl tam děda 8měsíců jen se o něj starali ale chodit už ho nedonutili, potom ho přemístili do domova důchodců, tam je 3měsíce

slunicko, 7. 2. 2017, 9.39

Byla tam babička a umřela tam. Moc se tam o ne nestarají.

Jana82

Jana82, 7. 2. 2017, 8.57

Byla tam naše sousedka, moc milá paní a bohužel už není mezi námi. Chodila jsem tam za ní a říkala mi, že když potřebovala na velkou, tak za ní nikdo nepřišel, aby ji pomohl na záchod a ona v tom pak musela být 2 hodiny, než se někdo uráčil přijít. Bohužel nebyla schopná si sama dojít na záchod, špatně se pohybovala. Když dostala jídlo, tak nikdo nekoukal, že snědla třeba jen trošku a že se nenajedla, zvlášť, když se jí klepala ruka. Její stav se tam čím dál víc zhoršoval. Sama mi řekla, že je to pro ní konečná

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 7. 2. 2017, 20.45

To je strašně smutné. Hlavně, když ty lidi jsou při smyslech a vnímají, co se s nimi děje

vendy.z, 7. 2. 2017, 6.57

Nemám takovou zkušenost, většinou je to žel tak, že odtud už těžko někdo odejde po svých....

Lenourecek, 6. 2. 2017, 21.31

Byla jsem tam v rámci školy na praxi a bylo to pro mě hodně náročné a ne zrovna příjemná zkušenost... Určitě záleží na konkrétním zařízení a hlavně na přístupu personálu tam

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů