Nabídky práce

zobrazeno 1984×

Vložil(a): LucieS, 6. 6. 2018 10.45

Jen se tak zlomyslně usmívám, když vidím, kolik je nabídek práce a jak zaměstnavatelé nemůžou sehnat lidi. Nechávám si zasílat nabídky z jobs.cz, abych si udržovala povědomí, co se kde nabízí a šustne a jen zírám, jak i firmy, které pár let nazpátek měly několika kolová výběrová řízení, kam jste ani neměly šanci se pomalu dostat do prvního kola, tak nemůžou sehnat lidi. A co vím od kamarádek, tak i super zaměstnavatelé v regionu, kteří nabízejí v podstatě "dream job", tak nemají kandidáty. Jojo, zaměstnavatelům se vrací to, jak se předtím chovali k lidem nadřazeně...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 30. 9. 2022, 20.50

Zrovna nedávno jsem toto téma řešila s kamarádkou. Ta po dlouhodobých neshodách odešla ze své bývalé práce a teď hledá novou. Dívaly jsme se na nějaké nabídky společně a ji hodně zaujala nabídka práce u https://www.vasepekarna.cz/ říkala, že tam zkusí poslat životopis, ale jestli to nakonec udělala netuším.

Lucinka.Dvorik, 4. 6. 2021, 16.03

Na ty "dream joby" je to taky hodně otázka kvalifikace. Ono je snadný říct, že jsou místa například u policajtů, ale je třeba si uvědomit, že získat takovou práci taky není jen tak Napadlo mě to právě v souvislosti s článkem, který jsem teď nedávno četla. Když jsem zjistila, co všechno obnáší jen získat zbrojní průkaz, upřímně bych se do toho nepouštěla (Článek přikládám, kdyby si ho taky někdo z nich chtěl přečíst ) https://www.vimvic.cz/clanek/jak-podat-zadost-o-zbrojni-prukaz-a-jake-ma-zbrojni-prukaz-skupiny

lucie25987, 15. 8. 2020, 7.23

Já si myslím, že je to zase jen takové období. Když se podíváš do minulosti, tak to tak prostě je. Chvíli je práce hodně, pak málo, pak zase hodně. Ekonomika se nějak pohybuje a s ní i nabídka pracovních míst, proto by si měl každý své práce cenit a dělat si finanční rezervu pro případ, že by o práci přišel. Já to tak dělám, protože máme dvě děti, takže si nemůžeme dovolit hodně utrácet. Teď máme oba s manželem dobrou práci, kterou jsme našli na https://www.hitprace.cz/ , tak se nám pěkně daří šetřit .

Kamil Štrof, 28. 6. 2019, 23.18

Ahoj možná by to chtělo více iniciativi, být tebou nastuduji si na https://www.1job.cz/prispevek/jak-napsat-zadost-o-praci jak napsat žádost o práci a tu zkusi rozeslat mezi několik firem, určitě se ti poštěstí a najdeš vysněnou práci, kterou tak hledáš.

LucieS

LucieS, 29. 6. 2019, 10.36

Ahoj, možná by to chtělo kurz češtiny Za sebe mohu říct, že rozhodně problém se získáváním práce nemám

Eliška96, 4. 10. 2018, 20.13

Místo prodávání vlastní krve zkuste investovat do bitcoinu. Vše si v klidu přečtěte na českém webu a pak se rozhodněte. Rozhodně jedním kliknutím nic neztratíte:-) https://arbolet.net?ref=83Xt0ymriL

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 9. 2018, 11.57

vcera som akurat citala clanok ze sa to cele obratilo, ze kandidati ani nepridu na dohovorene terminy, ze si mozu vyberat tolko prace je, cim to je? ved este pred par rokmi sa dala slusna praca zohnat len po znamostiach som v soku a som zvedava kolko tento trend potrva

amalka_votavova, 20. 6. 2018, 11.34

Ahoj maminky. Zkoušely jste některá darovat krevní plazmu, abyste si přivydělaly nějakou tu korunu navíc? Mám teď s prckem částečný úvazek z domova, ale určitě by se mi ještě něco bokem hodilo. Četla jsem, že za odběr získáš 600,-, je to dobrý skutek a navíc odběrové centrum Plasma Place mám za rohem v Praze na Andělu (a prý je možné přijít i s dětmi). Máte nějakou zkušenost? Šla bych do toho, jen jsem odjakživa strašpytel .

cela

cela, 12. 7. 2018, 9.57

Tak do toho bych se nepouštěla. Plazmu a samozřejmě krev můžete darovat "zdarma" ve zdravotnickém zařízení. Ale můžete si za každý odběr odepsat ze základu daně 3000,-Kč to je 450,-Kč. A opravdu pak můžete mít dobrý pocit. Když prodáte svou plazmu za směšnou cenu firmě, která z ní vyrobí předražené léky, tak nikoliv.

Petra Schoberová, 11. 6. 2018, 7.26

Jojo teď je to úplně naopak než Kdysi taky jsem měla problém abych vůbec našla. Místo a teď je to naopak firmy uhaneji lidi.. A pracák je stále Plny

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 6. 2018, 8.00

Často ale lidi na ten pohovor jdou a stejně je nevezmou i když pořád hledají. Takže nabídky práce běží pořadu dokola. Vidím to skoro denně v práci . . .

LucieS

LucieS, 10. 6. 2018, 8.15

To vím. Když se ale hlásí lidi na pozici, na kterou nemají téměř žádnou kvalifikaci či nesplňují základní požadavky, tak se nedivím. Konkrétní příklad - když se u nás ve firmě hledala účetní, tak se hlásili i lidé, kteří účetnictví neměli ani na škole a ani o něj nikdy nezavadili... A přesto je napadlo se přihlásit.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 6. 2018, 8.29

O tom nemluvím mluvím o lidech kteří splňují jejích požadavky a stejně je nevezmou

LucieS

LucieS, 10. 6. 2018, 9.09

Tak to je jiná. Kdyby HR oddělení dávalo zpětnou vazbu kandidátovi, tak by to nebylo na škodu.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 6. 2018, 9.12

Přesně jako víc jak půlka se ani neozve po pohovoru když nechtějí tak ani nedají vědět.

Mygara

Mygara, 9. 6. 2018, 18.42

tak to u nás není, když pominu ty pomocné profese, které nechce nikdo dělat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů