Hledáme další autorky článků

sledováno 2× zobrazeno 1323×

Vložil(a): Alexandra, 21. 11. 2017 1.04

Ahoj, chystám se na to nějakou dobu a zatím jsem se k tomu nedostala, ale chtěla jsem vám tu, holky, nabídnout spolupráci na webu. Hledám další autorky pro články, pořád máme spoustu témat na zpracování. Samozřejmě záleží na tom, jaké máte třeba profesní znalosti a dovednosti před RD/MD, čím se samy zabýváte, co vás zajímá, aby články měly úroveň - však vy nejlíp víte, jakou formou články píšeme. Pokud by se vám do toho chtělo, budu ráda, když se mi ozvete přes kontaktní formulář. Protože jsou všechny naše autorky na RD/MD, netlačíme nijak moc na čas. Každá pracuje tak, jak může. Témata článků si autorky někdy vybírají samy, jindy témata zadáváme podle toho, která autorka má k jakému tématu blízko a zajímá jí (někdo se věnuje hodně výživě, někdo výchově, někdo má blízko ke zdravotnictví, apod. ...všechno samozřejmě se "zdravým náhledem na mateřství a děti", což je naše motto, jak všechny určitě víte). :) Takže pokud cítíte, že byste do toho chtěly jít, dejte vědět. Mám mezi vámi vytipované nějaké "favoritky", ale chci tu otázku hodit takhle veřejně, abych viděla, jestli se trefím. Těším se hodně i na diskuzi k tématu. Dobrou ;)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Alexandra, 28. 11. 2017, 23.19

......"Pokud by se vám do toho chtělo, budu ráda, když se mi ozvete přes kontaktní formulář." ..... Díky 😊

Nikoll, 24. 11. 2017, 11.47

To mě vždycky lákalo psát články, a teď v ID a na MD je víc času než když jsem chodila do práce třeba by mě to zase v něčem zdokonalilo co nevím, shromažďování informací je moje hobby (jedno z nich) D:

nikolava, 23. 11. 2017, 21.07

Zni to zajimave, ale ja bych to urcite nezvladla napsat, tak aby to melo hlavu a patu

Lenča Pešková, 21. 11. 2017, 21.46

Já bych mohla maximálně přispět jak se co rozhodně dělat nemá 😁

vaniilla, 21. 11. 2017, 17.12

Nevím, jestli bych to časově dala, ale kdyby bylo potřeba nějaké farmaceutické téma, tak by to možná šlo.

dadinkamaminka, 21. 11. 2017, 16.52

To je dost zajimave Bavi me psat clanky kamkoliv Jen teda nevim, jestli bych to zvladla Ale zkusit se ma vsechno Budete si vybirat jednu mamku treba na zkousku? Nebo to bude mamka na porad ? Ja bych do toho sla

Kamila Pecharová, 21. 11. 2017, 13.28

nevím, zda bych se ti líbila Sašo (možná dle posledních reakcí ohledně Malých lásek ne i když si myslím, že jsem nebyla mimo "zdravý náhled na mateřství" a souhlasila jsem s promaminkami ). Já píšu moc ráda, cokoli, kamkoli jen bych měla strach, že bych nevyhledala vše, co jste tam chtěly mít, že to nebude dobré, že to nestihnu apod.. Jak ale říká můj manžel, já mám strach ze všeho.. potřebuji nakopnout..

Jarka mmm, 21. 11. 2017, 17.34

Je tak to jsme stejny ,s tím strachem a nakopnutím .

Mygara

Mygara, 21. 11. 2017, 13.14

já bych nevěděla, jaká témata a moje zájmy a vzdělání se trochu rozchází a asi bych to nedala ani časově, ale těším se na další pohledy lidí na dané téma

louskacek2, 21. 11. 2017, 12.52

Ja bych zájem měla tez

Janako

Janako, 21. 11. 2017, 12.12

Me by to mozna bavilo, ale spis nevim, jak bych stihala casove.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů