Jak přežít potrat

zobrazeno 2275×

Vložil(a): kajaklara, 12. 5. 2017 21.18

Včera jsem zjistila že v sobě s největší pravděpodobností nosím mrtvé miminko. Je to sice něco malinko přes měsíc co jsem těhotná, ale i tak nevím co dál. Je to už podruhé za tento rok. O první jsme přišli začátkem ledna. Já už nevím jak se s tím mám vypořádat a manžel to nese asi ještě hůř než já. Jediné co mě drží aspoň trochu nad vodou je syn. Ale je malý a nevím jak mu mám vysvětlit proč brečím. Řekla jsem mu pravdu ale ještě je malý na to aby to chápal...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 15. 3. 2019, 23.58

Já jsem poprvé rodila po 4 pokusu IVF a rok po porodu jsem otěhotněla přirozenou cestou,bohužel jsem v 6 týdnu potratila a musela jsem na kyretáž,nejvíce mě bolelo to,že to bylo den po štědrým dnu.

baru86

baru86, 17. 5. 2017, 18.44

To je smutné, ale život jde dál a určo bude líp Brzy!

dadinkamaminka, 16. 5. 2017, 11.22

To mi je líto hodne sil vám posílám...

annahb, 15. 5. 2017, 17.54

tak to je smutné-držím palce a držte se

vendy.z, 15. 5. 2017, 9.37

To je smutné, také jsem si tím prošla

Mygara

Mygara, 14. 5. 2017, 20.25

uvidíte, jak to dopadne, ale věřte, že v tom nejste sama, prý každá 4 takro potratí a to je ještě spousta těhotenství, kdyto žena ani nezjistí a zaniknou

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2017, 19.53

je to těžké, ale nejste v tom sama, spousta ženských nemůže otěhotnět, některé mají zase toto nebo dokonce kombinaci, ale věřte, že jednou se to povede

Janna, 14. 5. 2017, 8.47

Tak to vás chápu. Jednou jsem to také zažila. Manžel to také nesl snad hůř, než já. Ale já jsem se pak uklidňovala tím, že to tak mělo být, že by třeba miminko bylo nějak vážně nemocné, tak si příroda poradila sama... Naštěstí jsem na kyretáž nemusela. Dr. říkala, že to zkusíme konzervativně, že je to zásah. Chodila jsem obden na UZ a odběry, než z dělohy vše odešlo. Řekli mně, že s dalším těhotenstvím máme 3 měsíce počkat - nečekali jsme a podruhé bylo vše o.k.

Katka

Katka, 14. 5. 2017, 12.00

Já se o té nutnosti kyretéže bavila s doktorem v nemocnici asi hodinu a stejně z toho vyšlo, že nechává se to bez kyretáže jen v Africe, ale v Evropě, že se to radši vyčistí, aby se předešlo problémům v dalším těhotenstvím. Moje doktorka mě zase strašila potoky krve, tak jsem se nechala přesvědčit...možná pro někoho je to i rychlejší pro psychickou úzdravu, protože po té kyretéži se jen pár dní minimálně špiní a bez kyretáže je krvácení silné a dlouhé, takže to může víc psychicky bolet. Takhle jsme mohli hned v šestinedělí odjet na dovolenou a kapitolu samovolný potrat uzavřít.

Janna, 14. 5. 2017, 12.06

No, je fakt, že jsem krvácela asi 3 týdny. Mně zase v nemocnici řekli, že když nemám ještě děti, tak to zkusíme nechat, aby vše odešlo samo. Že je to jen přece zásah. Já byla ráda, že jsem na kyretáž nemusela. A hned následující měsíc jsem zase otěhotněla a už úspěšně. Je to klasika, co doktor to názor.

Katka

Katka, 14. 5. 2017, 12.09

Ano, zaleží na jaké doktory člověk narazí, já se nechala zastrašit, ale 3 týdny bych krvácet nechtěla, to bych nesla špatně, takže možná dobře, že mě přesvědčili, zákrok trval 5 minut.

kajaklara, 14. 5. 2017, 21.42

Já kyretáž chtěla hlavně kvůli tomu že doma byl syn o kterého jsem se musela postarat protože manžel musel chodit do práce. Bylo to rychlejší a bez rizika že něco zůstane.

Čertice, 13. 5. 2017, 22.00

Zažila jsem to dvakrát podruhé ve13tt dvojčatka a myslela jsem, že si to datum budu do smrti pamatovat. No nepamatuju, mám další dva zdravé kluky Nevím, jestli vám to pomůže, ale nejste v tom sama. Držím palce

patricia077

patricia077, 14. 5. 2017, 9.39

Achjo to musí byt těžké ja to nikdy nezazila vzdy jsem akorat trpela v těhotenství ale otěhotnění bez probl a i kdyz me strašili potratem po prodelane operaci tak jsem vždycky přenášela musí to byt hrozne prijit o miminko

Fuga

Fuga, 13. 5. 2017, 16.42

je to težké a mluvím z vlastní zkušenosti a nejvíce mi pohl čas, pořád jsem chtěla vědět proč? ale to člověk stejně nezjistí, zkrátka to tak mělo být a berte to jako fakt. a teď, mám doma 2 rošťáky a fázi, kdy jsem záviděla maminkám bříška a kočárky je za mnou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů