72 hodin v porodnici.

zobrazeno 1307×

Vložil(a): Janna, 2. 7. 2019 21.57

Chci se vás zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s dřívějším opuštěním porodnice? Vím, že tam musí být minimálně těch 72 hodin po porodu, ale jestli je možnost odejít i s miminem třeba po 48 hodinách?? Nemyslím ambulantní porod, kdy ženská odchází po 2 hodinách. Někde prý ženskou klidně pustí, ale dítě tam musí nechat minimálně těch 72hod. Díky 🌼

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 22. 10. 2019, 19.47

Dite tak fakt nemusi byt. Jen se podepisuje reverz. Ja chtela odchazet 48hod po porodu a nebyl problem. Nakonec jsem odchazela az pozdeji, protoze 48hod vychazelo na vecer.

Ivana.78, 29. 7. 2019, 0.23

Já tam byla týden a pěkně mě to štvalo.

Pavla T., 26. 7. 2019, 17.23

Taky myslím že dítě nepustí, asi by muselo jít o ambulantní a u toho se snad za dítě zaručuje pediatr že ho bere do péče...ale to jsou mě neověřené informace

Fuga

Fuga, 17. 7. 2019, 12.00

Já jsem tam byla vždy minimálně ty tři dny a dřívějším propuštění jsem ani netoužila

Ketris

Ketris, 13. 7. 2019, 12.00

Nikdo te tam nemuze drzet.. podepis reverz a jdi domu

klarike1

klarike1, 9. 7. 2019, 19.35

Taky bych nešla dřív. Byla jsem po císaři, ráda, že žiju, že mi někdo uvaří. Ale pokud to máte doma zařízené, že třeba pomůže maminka, proč ne.

Ketris

Ketris, 13. 7. 2019, 12.00

Po cisaru bych taky asi nesla.. za ty komplikace to nestoji

Zdeňka S., 8. 7. 2019, 6.32

Já myslím že dítě nepustí, a já bych bez něj ani nešla . Raději zůstat o den déle , než riskovat.

silvousek

silvousek, 7. 7. 2019, 22.46

Já šla domů po 42 hodinách. Moc se na to netvarili. Obě jsme byly v pořádku. Před těma dvěma rokama jsem si stála za svým, ale hádala se s nepříjemnou sestrou. Dneska už vím, že to dítě je moje a já za ně nesu zodpovědnost. Nemůžou mi říct "ale dítě si tu necháme" - nepřichází v úvahu. Revers je pouze pro ně, oni se tím kryjí, takže pokud ho nedonesou - jejich problém. Jestli mám domluvenýho doktora je čistě a pouze moje věc - já tenkrát volala sestře aby potvrdila, že k nim vážně jdeme - dneska ani omylem. Dítě je v pořádku, proč ne. Možná se někomu můj "přístup" nelíbí, chápu to. Jen zkušenost a pak když jsem zjistila, že na to vůbec neměli právo. Přeji hodně štěstí.

Cherrynka, 7. 7. 2019, 16.28

Já bych dřív teda nešla. Jsme posera a já šla domů až po 5 dnech :D furt mě všechno bolelo

Aliisha

Aliisha, 4. 7. 2019, 23.01

V tomhle se vůbec nevyznám. Já bych dřív nešla

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů