Zelené nebo bílé pampers?

zobrazeno 422×

Vložil(a): Petra Schoberová, 3. 5. 2016 14.07

maminky které víte, jaký je rozdíl mezi zelenyma a bílýma pamperskama?? Kvalita?? Jsou bílé větší než zelené?? :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.07

Já ze začátku kupovala bílé a pak jsem zjistila, že zelené jsou stejně dobré ale levnější

Fuga, 4. 12. 2016, 7.28

mě přijde jen cena

Sooňaa, 13. 10. 2016, 9.32

Bile jsme kupovali na zacatku,nez tam dali modry pruh a zmizela sitka. Zelene jsou super,vydrzi celou noc a zadne opruzeni.

AllaŠvecová, 27. 9. 2016, 19.40

Oboje jsou super,ale z ekonomického hlediska kupujeme zelené

Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 20.35

take uz frcíme na zelenych

k.o.r.i.n.e.k, 27. 9. 2016, 22.00

Nám došly huggies, tak také máme zelené

Misska20

Misska20, 22. 7. 2016, 22.02

My používáme oboje jak zelené, tak i bílé. Do velikosti 3 jsem používala většinou jen bílé a někdy zelené (nějaký velký rozdíl jsem mezi nimi nezaznamenala) teď u velikosti 4 používám spíš zelené, ty bílé mi nějak špatně lepí (asi jen špatné balení, uvidím u dalšího). Nikdy mi neprotekli ani jedny, je fakt že u těch zelených když je hodně nacucaná, třeba přes noc, tak je taková větší boule, ale to mi zase nějak nevadí. Přes den se to mění častěji, tak to většinou ani tak nenacuca

Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 20.36

už používame jen zelene přes den 5tky a na noc "projistotu" 6ltky, maly je hrozne vysoky

Marta Korinkova, 10. 6. 2016, 15.30

Petro, zkoušela jsem různé pleny a pro naše děti se sklony k ekzémům vyhovovaly pouze bílé pampers. Jsou savější - déle vydrží, mají indikátor vlhkosti a neměly by být napuštěné parfémy. Velikosti bílých a zelených jsou přibližně stejné. Zelené pampers vyhovují většině dětí a jsou levnější, když jsou hodně "nacucané" dělají velkou bouli mezi nožičkami a u chodících dětí se můžou prověšovat. Pak jsou ještě oranžové a ty jsou napuštěné heřmánkem, sají lépe než ty zelené, ale jsou napuštěné heřmánkem, což dráždilo prdelku naší malé, ty jsou snad nejlevnější.

Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 20.37

ty brdo děkuji za vyčerpavající odpoved oranzove rada nemam ty nam protekly snad uz ve trech mesících zatím jsme na zelenych ale bíle bych take chtěla jeste vyzkoušet

nikihiphop, 3. 6. 2016, 23.38

Já mám radši zelené pampers a vyhovují mi víc než bílé

Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 20.38

take uz jsme na zelenych, bile chci ale zkusit take

skřítek, 23. 5. 2016, 20.49

Nedám na ty bílé dopustit. Pro maličká miminka úplně nejlepší a proužek, který ukazuje jak je plenka mokrá je také super. Ani jedna nehoda a žádné opruzení. Bohužel se za kvalitu musí dost připlatit.

Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 20.38

tak nějaka korunka navíc není zas takovy problem, na detech moc setrit nema kort v takove veci

louskacek2, 5. 5. 2016, 8.57

Záleží i na velikosti. Třeba bile vel. 4 jsou výborné dávam ted na noc. Bile jsou ještě kvalitnější. Chce to vyzkoušet. Já třeba přes den dávam Tesco svíčkove, Dada a nebo smouli. A na noc kvalitnější pampers a i se zelenou není problém.

Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 20.39

taky jsme si prosli dadama smoulama i sovickama ale na noc se mi nejvice osvedcily momentalne zelene pampersky

Zuzka Čtvrtečková, 4. 5. 2016, 20.27

Bílí jsou jemnější,příjemnější se žlutým proužkem savosti a ano, jsou větší, než stejná velikost v zelených. Alespoň u těch jedničkových a dvojkových to tak je. Ale zase těch zelených je víc a jsou levnější

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight