Látkování - miminko 6 měsíců

sledováno 1× zobrazeno 1982×

Vložil(a): Petra Jahelková, 16. 3. 2018 16.56

Maminky, které látkujete, přišla jsem si sem pro radu. Mám 6 měsíční miminko zatím na jednorázových plenách. Ráda bych vyzkoušela látkování, když bude hezky a už je větší. Primárně přes den, když jsme doma, na noc a cestování bych asi zatím dál použila jednorázové. Co byste mi poradily za značku a co určitě nebrat? Zatím jsem to zkoumala jen tak běžně a líbí se mi bamboolik nebo pop in. Děkuji za rady!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

MajkaD, 26. 12. 2023, 23.13

Používáte někdo tyhle látkovky https://bobanek.eu/aio-all-in-one-pleny ? Kdo je máte vyzkoušené, prosím dejte vědět

Kiska, 31. 1. 2024, 22.53

Já tyhle od Bobánka mám a je to moc fajn, je to vlastně jako s jednorázovkama, protože jsou ušité tak že je snadno oblíkneš. Jenom prostě víc peru, ale myslím, že to za to stojí.

Andrea Poliaková, 29. 5. 2022, 14.39

Koupila jsem na stránce Rischino, mají hezký výběr plenek AIO, kalhotkové, pulky, ... Ideálně když začneš s testovací sadou, uvidiš jtery systém ti nejlépe sedne. Mně nejvíce vyhovoval systém AIO.

petralak

petralak, 30. 4. 2018, 8.21

Já zkusila Petit-lulu a jelikož jsme byli spokojení, tak jsme už nic jiného nezkusili. Bohatě jsme si vystačili svrchní kalhotky a látkové čtvercovky plenky. Jinak já bych naopak řekla, že snazší je začít s malým miminkem, které přebalujete relativně pořád, než s větším, kdy si člověk zvykne na větší komfort s jednorazovkama.

vendy.z, 21. 3. 2018, 12.58

já mám po synovi ještě pár plenek All-in-one, mohu prodat za pár kaček Byla jsem s nimi moc spokojená. Jsou z Číny, ale bylyl lepší než ty drahé české, které jsem pak hned prodala...

vendy.z, 21. 3. 2018, 12.56

já mám po synovi ještě pár plenek All-in-one, mohu prodat za pár kaček Byla jsem s nimi moc spokojená.

Mygara

Mygara, 19. 3. 2018, 12.02

já přežila na čtercovkách a tehdy ještě jen zavazovacích kalhotkách, ale někdy to byl hororo, to ted ty super kalhotky na suchý zip se s tím nedají srovnat

Martina Labojová, 18. 3. 2018, 20.15

Moje dcerka už se latkuje 11měsíců a stačí nám stále čtverce ale pokud jdem ven,nebo kdoktorce tak máme AIO system svrchnaky mame značky petitlulu,bamboolik,majab a bamboolik nam sediasi nejhůř,maji nizko pas takze sou z tech trinejmin pohodlne. Doporucuju koupit vic druhu střídat z AIO máme bamboolik A Anavy a oboje super pak jsou perfektni puky od made in Veru pak bych jeste doporucila poridit si par vicevrstvych plenek ty jsou super od Katyv Baby a noční kalhotovky od Anavy jsou taky super davame i kdyz jedem treba na nakup

Fuga

Fuga, 18. 3. 2018, 6.43

osobně mám kalhotky z číny, čtvercové pleny a ušité vícevrstvé pleny ze starého prostěradla

Žofinka

Žofinka, 17. 3. 2018, 17.25

Nejlepší jsou čtverce, dají se poskládat,jak potřebuje š

Kikinka30, 17. 3. 2018, 16.51

Bamboolik je fajn

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů