Kvalitní látkové pleny

zobrazeno 5851×

Vložil(a): Janna, 28. 3. 2017 19.10

Maminky, chtěla jsem se zeptat, kde seženu klasické látkové pleny. Nikde je nemůžu sehnat a když je mají, tak je skrz ně vidět, jsou jako papír, hrozně jemné a nekvalitní. Klidně i jestli máte opravdu osvědčený internetový obchod. Já se bojím jen tak něco objednat přes internet - nevím, co mně přijde za kvalitu. Předem vám moc děkuju :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Madla1, 18. 11. 2023, 23.05

Maminky, máte některá vyzkoušené tyhle látkové plenky https://bobanek.eu/aio-all-in-one-pleny/novorozenecke-aio ? Moc se mi líbí, jak jsou ušité a že vypadají takové měkoučké a na použití jednoduché jako jednorázovky, i ten tmavý vnitřek může být fajn, že na něm nebudou zůstávat žádné zaprané fleky..díky za reakce

Kiska, 20. 11. 2023, 16.46

Vypadají takhle jak na ně koukám supr. Taky právě vybírám a radši bych jednorázovky nekupovala a tohle zrovna vypadá moc fajn, díky za tip

Betuska12, 30. 3. 2024, 21.26

Používám už nějakou dobu látkovy od Bobánka a jsem s nima moc spokojená. Nemáme problém s opruzeninama, hezky sedí a nemusím řešit fleky, protože mají ten tmavý vnitřek.

VendaH, 19. 8. 2022, 13.29

Hledala jsem dlouho, které by nám vyhovovaly. Něco se srazilo hned po prvním praní, některé byly hned průhledné nebo jak struhadlo. Zarazilo mě, že většina nejde prát na 60°. No u malého miminka celkem problém. Potom jsem dostala od kamarádky dárek, kde byly mušelínky gaga a to je teda u nás zatím top. Splňují všechno a tak příjemné a savé nemáme žádné a to teda tyto rozhodně nejsou nejdražší. Kdyby někdo hledal, jsou to tyhle https://www.gagapleny.cz/latkove-pleny-ctvercove

Soniiiciii, 29. 11. 2021, 10.42

Holky, pokud používáte ty látkové, tak to jako klobouk dolu. Já bych na to neměla nervy ani čas. Pro nás jsou prostě pořád nejlepší jednorázové.

Janna, 29. 11. 2021, 11.51

To nee, já nikdy nepoužívala látkové 🙂 vždy jsem měla jednorázové. Ale tenkrát jsem tyhle sháněla a doma se fakt hodily. Používala jsem je na všechno (místo bryndaku, na blitky, atd...) 😃

Soniiiciii, 1. 1. 2022, 17.01

Joooo, to je pravda Taky teda jedeme na jednorázových plenkách, ale látkové máme doma na všechno I okna jsem s nima čitila okna

lucie25987, 4. 9. 2020, 9.30

Ahoj, já jsem si objednala látkové pleny z https://latkovepleny.cz/ . Přečetla jsem si o nich spoustu informací a také jsem se pro ně rozhodla, ale je pravda, že najít takové, aby plnily funkci tak, jak mají, je docela problém. Podle mě jsou nejlepší ty klasické bílé a hlavně aby byly 100% bavlněné .

Nina Červenková, 10. 6. 2020, 0.22

Ahoj. No, já bych asi zkusila mrknout sem: https://www.obchod-latkovepleny.cz/ Na látkové pleny jsem přešla někdy minulý rok a vyzkoušela jsem plenky z různých obchodů, ale právě s těmi tady odtud jsem spokojená asi nejvíc. Nepatří mezi ty nejlevnější, ale jsou kvalitní.

jarcula, 25. 11. 2018, 22.35

Přebalovací tašky máte jaké, když jsme u těch plen.

Furciferka

Furciferka, 17. 12. 2017, 23.41

Taky jsme nastesti doma meli par kousku jeste po mne a po sestre.

Alexx, 11. 10. 2017, 10.30

Já jsem na Babyplace ještě nenakoupila, ale na vánoce se tam chystám. Slyšela jsem, že je to skvělý obchod, prý mají snad úplně vše

Soniiiciii, 17. 12. 2017, 10.49

No, to mají a hlavně je ten shop spolehlivý. Zboží přijde skoro hned a v úplném pořádku.

Misacek, 19. 12. 2017, 9.31

Já ti to řeknu asi takhle Já jsem z Babyplace teda našla úplně vše. A co víc, když jse si nevěděla rady, tak mě dost pomohli s výběrem

Soniiiciii, 20. 9. 2017, 8.37

Tak Babyplace mohu doporučit i já. Já tam nakupuji pro mimi uplně vše, nejen pleny

Žofinka

Žofinka, 15. 9. 2017, 5.38

mám dobrou zkušenost s libštátskými, KIkko a T-tomi, nejsou jako za časů našich babiček, ale průhledné nejsou .-)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů