bezplienkova metoda

zobrazeno 1491×

Vložil(a): zuzkagodarova, 28. 3. 2018 16.38

ahojte dievcata, uz tu bola tato tema a nebolo tam moc pozitivnych reakcii tak skusim ci sa nieco zmenilo, vyskusali ste to niektora? ako to funguje a od ktoreho mesiaca je najlepsie zacat, celkom ma to zaujalo, v juni cakam moje prve babetko a chcem pouzivat latkove plienky ale keby sa podarilo usetrit nejaku bolo by to fajn

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 5. 2018, 13.51

no. podla mna to je sialena vec, a zbytocne sa matka stresuje. dochadza pri nej k extremom typu pocas kojenia drzat kyblik nad zadkom. ak cakas prve babatko, budes rada ze si rada, kojit sa musis naucit a milion dalsich veci ako riesit prave toto, nekomplikuj si zivot, kup si latkove plienky ak xces byt eko. ale na prvy mesiac si kup jednorazove, to nema vyznam prvy mesiac nic riesit ako seba a dieta. a pred casom som pocula ze sa vyskumalo ze deti pri bezplienkovej metode su v strese lebo matka furt len ciha kedy to na nich ide, takze podla mna to za to nestoji

MartaZa, 11. 4. 2018, 13.21

Ahoj, bezplenkovou komunikační metodu jsme praktikovali u dcerky od 2 měsíce. A docela se nám to dařilo, rozpoznali jsme signály, při čurání jsme vždy syčeli. Okolo 4 měsíce jsme měli i dny bez nehod. Takže fakt super. Jak ale dcerka začala lozit a hodně se hýbat, tak už jsem ty signály nestíhala sledovat. Ale na nočník se pak naučila velmi rychle v 1,5 roce. Většinou se uvádí - http://blog.mimulo.cz/bezplenkova-metoda/, že je lepší začít co nejdříve, že okolo 4-6 měsíce se ty signály hodně mění, a některé vymizí. Člověk musí být trpělivý a opravdu hodně na dítě napojený. Ale za zkoušku to určitě stojí.

Mygara

Mygara, 3. 4. 2018, 6.52

to jsem nepraktikovala, pro mě byl výkon látkové pleny .-)

Žofinka

Žofinka, 2. 4. 2018, 21.31

Já bych na to neměla, tak jsem neaplikovala

Kikinka30, 2. 4. 2018, 19.26

Osobne zkusenost nemam,ale maminkam fandim

Kristy Sim

Kristy Sim, 1. 4. 2018, 19.18

Praktikovala jsem asi od 3 týdnů. Vedlo mě k tomu to, že dcera vždy kolem 4. Ranní začala tlačit. Takže bych ji musela stejně prebalit. Než začala kakat, dala jsme ji nad umyvadlo nebo misku pak jen otřela prdelku a šly jsme spát. Přišlo mi to daleko přirozenější než ji nechat pokadit do plinky a následně e celou zaliskanou umývat. Kakání jsme vyhchytavaly se 100% úspěšnosti. Čůrání jak kdy. Bylo to moje druhé dítě, takže tolik času nebylo, ale snažila jsem se po spaní, po nošení apod... Útlum začal s rozvojem pohybu, kdy se nechtela nechat držet na vykonávání potřeb ptz měla "plno práce". Teď v roce a půl úspěšně odplenkovavame.

Furciferka

Furciferka, 31. 3. 2018, 18.30

Ti co to praktikuji, maji muj obdiv. Ja bych asi nedokazala byt dost dusledna.

jitkamety

jitkamety, 31. 3. 2018, 8.25

Ja tohle neprovozovala a u dalsiho ditka ani neplanuju

dadinkamaminka, 30. 3. 2018, 15.45

Myslím si,že ušetřit se dá už jen tím,že budete používat látkové plínky. Pro mě je to naprostý nesmysl něco takového praktikovat a nepřipadá mi to přirozený.Chudáci děti.

vendy.z, 29. 3. 2018, 19.56

Já nezkoušela, ale znám maminky, co provozují s úspěchem, fandím

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů