Repello-máte?

sledováno 1× zobrazeno 6924×

Vložil(a): Jarka mmm, 27. 6. 2016 23.28

Zdravím, nemáte někdo Repello? Jestli ano, jaké máte zkušenosti? Hrozně se mi líbí a teď jsem koukala na videa, jak na něm děti jezdí z kopce a uplně jsem se do něj zamilovala :D. Akorát je teda hrozně drahý. Vím, že je odpružené, dřevěné, české...ale i tak bych si to musela doma nějak obhájit :). Drumben jsem zatím neobhájila :D. Třeba bych ho vyškemrala pro mě ke třicetinám :), ale potřebuju slyšet i od někoho jiného než od výrobce, že je tak úžasný, jak vypadá :). Zaujalo mě, že inzerují vhodnost už od roka a půl. Co máme doma "normální" odrážedlo, tak je ještě hodně veliké. Proto by mě zajímalo, jestli s ním máte někdo zkušenosti už od takto útlého věku? Teď se asi v dohledné době nedostanu k nějaké akci na vyzkoušení si ho i s dcerkou...Děkuji moc a doufám, že mi to někdo rozlousknete!:)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 16.35

tak to je super, že jste si ho vlastně vypřála .-))

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.26

kamarádka nemá tuto značku, ale jiné dřevěné a je nadmíru spokojená, protože je úžasně lehké

Jarka mmm, 9. 12. 2016, 13.15

Tohle je celoodpruzene,takže je to přeci jen něco jiného..

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 17.29

tak to je určitě promakanější

Lindi82, 26. 7. 2016, 21.19

Jaroslavo, moc děkujeme za podrobné hodnocení a věřím, že bude pro ostatní maminky přínosné. http://www.promaminky.cz/produkty/choditka-vozitka-odrazedla-skakadla-106/re-pello-18810

Jarka mmm, 26. 7. 2016, 21.47

je vážně úžasné a jak je relativně nové, tak těch recenzí moc není...ze začátku jsem se bála, jak s tou hmotou dcerka přeci jen bude zápasit a mile mě to překvapilo...Naštěstí je houževnatá a chce jezdit každý den, tak se rychle zlepšuje . Moc se těším, že ho vezmeme i na dovolenou, kde bude mít řekla bych super podmínky pro ježdění a bude si ho moct užívat naplno (jinak bydlíme v bytě) .

Alexandra, 13. 7. 2016, 0.04

Ufff. Tak vám povím, že mě teď pěkně zamrazilo, polil pot a stojí mi chlupy na rukou... Zadala jsem vyhodnocování soutěže o odrážedlo Re pello. Celkem dlouho trvalo, než jsme očíslovaly všechny příspěvky (dle pravidel se jednalo o diskuze na webu, Fb a ještě hodnocení), seřadily ve správném pořadí a spustila jsem generátor čísel. Mezitím jsem si do vyhledávací lišty vložila Repello a chtěla vyhledat soutěž a vyskočila na mě tato diskuze. Vidím jen letmo Jaroslava Šťastná Re pello - máte? Hlavou mi letí, že už to možná bude vyhodnocené a přepnu okno a tam na mě svítí vylosované číslo, hledám v seznamu, abych to přiřadila a vidím JAROSLAVA ŠŤASTNÁ. Krve by se ve mě nedořezal.. Jestli někdo tvrdí, že není nic mezi nebem a zemí, tak kecá Jarko, Vy jste si to odrážedlo prostě vypřála. Moc gratuluju!

Katka

Katka, 13. 7. 2016, 9.02

Taky jsem se hned šla kouknout, jestli ta výherkyně není ta paní co se ptala v diskusi A je prostě Štastná ;o)

Jarka mmm, 13. 7. 2016, 9.04

Koukala jsem od ukončení soutěže snad každou hodinu, jestli už to není vyhodnocené . Dcerka ráno vstávala později, tak jsem líně jen tak mrkla na stránky a myslela jsem,že ještě spím . Hrozně moc děkuji...udělalo mi to obrovskou radost. Jak odrážedlo dorazí, hned ho smontuju a dám recenzi! Snad dcerka dosáhne na zem...Už se nemůžu dočkat .

Itany, 1. 7. 2016, 20.54

Dreveny je nadherny:) nemame ale vypada uzasne:)

Kamila Pecharová, 28. 6. 2016, 22.46

díky za otevření diskuze.. Také by mne zajímal názor někoho, kdo jej má.. I když kvůli ceně určitě nedopadne

Jarka mmm, 28. 6. 2016, 23.21

Ona je to poměrně novinka, ale stejně doufám, že se někdo najde.... Ikdyž teda s manželem jsem o tom večer mluvila a jen protočil oči a že je to moc drahé...takže tak .

snany, 28. 6. 2016, 21.28

Líbí se mi moc, zkušenost nemám.

ppetaa27, 28. 6. 2016, 19.46

Me se taky libi pripomina mi Hurvinkovu kolobezku ale ta cena je fakt vysoka

Jarka mmm, 28. 6. 2016, 20.40

To mě ani nenapadlo .

Zuzka Čtvrtečková, 28. 6. 2016, 17.31

Nemáme, ale je super krásný

Minnie, 28. 6. 2016, 10.41

Mě se teda nelíbí vůbec takže bych ho nekoupila a ta cena... To by doma neprošlo jinak ale odpružení je super, ale pokud se vám líbí, rozhodněte se podle sebe a podle vašich možností

Jarka mmm, 28. 6. 2016, 12.55

Ta cena je právě dost vysoká,proto si chci přečíst nějaký jasavy komentář,abych to měla v rozhodování lehčí .

Jana82

Jana82, 28. 6. 2016, 14.02

Každýmu se líbí něco jinýho, ale popravdě můj vkus to taky není. Takže vám moc taky nepomohu v rozhodování..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů