Plavání kojence bez pomůcek

zobrazeno 898×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 13. 11. 2016 21.26

Je tu nějaká maminka, která svému batoleti nedávala na koupalištích nebo v krytých bazénech žádné pomůcky na plavání? Syn je zvyklý z kojeneckého plavání být bez čehokoliv. A okolí mi říká, že by něco mít měl. V dětském brouzdališti si poradí sám a ve velkém bazénu ho držím a plaveme spolu ...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 22. 10. 2023, 6.21

Syn také s ničím neplaval. Nesnášel kruh i křidélka, takže jsem s ním byla v malém bazénu a do velkého jsem ho držela. O to dřív se naučil plavat, protože se musel spolehnout sám na sebe. Teď vodu miluje a není možný ho dostat z vody . Máme vlastní bazén a nechali jsem si udělat i zastřešení bazénu u https://www.slidewood.cz/typy-zastreseni-bazenu , abychom se mohli koupat delší dobu. Přes zimu jedeme pár krát do termálních lázní a na jaře už se zase koupeme u nás. Všichni jsme vodomilové .

milujici.teticka36, 27. 7. 2022, 8.12

U nás teda malý od mala hrozně brečel, takže jsem mu dávala vždycky alespoň rukávky. Navíc i já jsem si díky rukávkům byla o dost jistější. Ostatně píše se o tom třeba tady: https://www.svetrelaxu.cz/magazin/nafukovaci-rukavky-pro-deti-jak-na-plavani-uceni-a-zabavu/ Podle mě, pokud dítě ještě neumí stoprocentně plavat, tak ty rukávky na ruce prostě patří. Kdysi jsem se nachomýtla k jedné situaci, která se v tomhle málem hodně vymstila a od té doby jsem o dost obezřetnější.

Mygara

Mygara, 18. 4. 2017, 19.17

pokud mu to vyhovuje, tak proč mu něco cpát. v brouzdališti by se mohl utopit i kdyby měl na sobě co chtěl, když byste ho nehlídala a velkém ho držíte

Kikinka30, 24. 3. 2017, 6.54

Pokud vam to vyhovuje,je to ok...my odmalicka zkousime plavani bez pomucek,mame okolo sebe jen hracky

Pavla T., 16. 3. 2017, 18.06

Máme to taky tak v dětském bazénku sám a ve velkém ho držíme. V kruhu moc být nechtěl a na rukávky byl moc malý. Až bude větší a bude chtít sám plavat možná mu rukávky dám, jestli ještě bude potřeba, ale teď je to zbytečné. Už teď v necelých 2 letech se chce pořád potápět a skákat ze břehu, je to malá potápka. A okolí ať si děsí vlastními depkami svoje děti ....to moje z vody mít strach rozhodně nebude.

Lenča Pešková, 14. 11. 2016, 12.38

Pokud to vyhovuje vám i synovi tak ať vám okolí drbká záda ne?😃 Malá má taky ráda když si může placat, kopat a nic ji neomezuje😃

Jarka mmm, 14. 11. 2016, 18.07

Přesně...

Čertice, 14. 11. 2016, 9.22

Vůbec bych to neřešila, je to vaše dítě, tak si to dělejte podle sebe a když on to nepotřebuje, tak proč ho nutit. Když nic nemá, tak ho stejně nepustíte z dohledu a jestli má okolí problém, tak ať si ten kruh klidně vezmou oni

Eliška Kozlova, 14. 11. 2016, 9.22

My měli na plavání tyto pásy, dají se běžně koupit, určitě to je lepší než klasický kruh a dětem neprekazi v pohybu

patricia077

patricia077, 14. 11. 2016, 11.22

My taky i v mori

BonnieParker, 14. 11. 2016, 20.15

Tohle je pomůcka, kterou používáme v kojeneckém plavání a syn ji fakt nemá rád. Tak raději před dovolenou vyzkoušet

Pavla T., 16. 3. 2017, 18.07

tohle jsme zkoušeli v plavání a synovi se to vůbec nelíbilo

Adrianita, 14. 11. 2016, 9.04

Taky jsme chodily na plavání a v roce jsme na koupáku nic neměly. Letos jsem malé koupila plavky s plováčky,které ale jen lehce nadnáší,usnadňují učení plavání.

Katka

Katka, 14. 11. 2016, 8.36

Tak pokud ho pořád hlídáte, tak mu nic nedávejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů