Plavací pomůcky pro batole na koupaliště.

zobrazeno 233×

Vložil(a): Jarka mmm, 30. 5. 2016 17.40

Dobrý den, začínám řešit dovolenou a chtěla bych se vás zeptat, zda dáváte batoleti do vody klasicky kruh a rukávky? Koukám, že je nyní na trhu víc pomůcek a ten kruh prý není pro plavání dobrý. Ale zase si řikám, že jsme na něm odrostly všichni, tak jestli to není nafouknutá bublina. Pokud dáváte něco jiného, tak co? Případně bych na toto téma uvítala i nějaký článek (možná jsem špatně hledala). Děkuji.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Adrianita, 27. 6. 2016, 21.36

Loni byl malé rok, to jsme nedávali žádné pomůcky, ale asi není špatný ten kruh se sedátkem pro nejmenší. Právě dnes jsem pořídila plavky s plováčky, tak se těším až otestujem v bazénu. Kromě toho svůj účel plní vesta, ale měla by mít zapínání v rozkroku, protože se stává, že dětem vyjede až k uším. Alternativou vest jsou ty plavky s plováčky, nebo plovací pásek. Růkavky by měly sedět, moc velké můžou uplavat, moc těsné nebo přefouknuté zas můžou odkrvit ručičku, taky se s nimi úplně dobře neplave. Na kruhu jsem vyrostla, ale ten bych nepořídila. Hrozí, že dítě proplave nebo se převrátí hlavou dolů..

rozsypal20, 25. 6. 2016, 10.34

Ahoj, nejdřív když byla dcerka malá jsem dával kruh s tím kříže vespod aby pohodlně seděla a pak už jen rukávky popř vestu

Estrela113, 3. 6. 2016, 19.58

Dávali jsme kruh i rukavky. Teď už už jen rukavky. A syn už umí i plavat.

vequi, 3. 6. 2016, 14.10

my měli loni ještě ten baby kruh se sedátkem, ale letos to budeme muset taky řešit,... asi rukávky a nebo kruh. Ale malá ta nebude chtít asi nic, tak jsem zvědavá, jak budeme v létě bojovat

Katka, 2. 6. 2016, 12.25

Rukávky dětem z ruky nikdy nespadly. Jsou různé velikosti dle kilogramů.

Katka, 2. 6. 2016, 12.25

Rukávky dětem z ruky nikdy nespadly. Jsou různé velikosti dle kilogramů.

kamca80, 2. 6. 2016, 12.06

malý měl takový ten kruk kam se dovnitř strkají nozky, to bych řekla, že bylo pro něj nejbezpečnější a letos už bude mít téměř dva roky tak asi budou rukávky a dcerka taky rukávky

katuš, 1. 6. 2016, 22.54

Jeste teď si pamatuju jak me jako malou rukavky skrabali ale také ted těším stejný problém.mam kruh se sedatkem ale také ještě zvažují ty rukavky ale zase si říkám je nám rok a půl a do hloubky s nim stejně nebudu a budu ho držet.ostatnr letos budeme mít s koupáním premieru

Jarka mmm, 2. 6. 2016, 13.09

My právě také budeme mít premiéru :-)

Alexandra, 1. 6. 2016, 0.36

Hlásím, že příprava článku o pomůckách pro plavání batolat je v procesu

snany, 31. 5. 2016, 21.10

Ani kruh ani rukávky, příjde mi to hrozně nebezpečné.

Katka, 1. 6. 2016, 20.18

Co je na rukávkách nebezpečného?

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight