Návštěva koupaliště s miminkem

zobrazeno 3766×

Vložil(a): Jana Ševčíková, 6. 6. 2015 13.53

Maminky, chodíte s miminkama na veřejná koupaliště? A používáte kromě krému na opalování nějaké další ochranné pomůcky? Jde mi o to, jestli má význam kupovat takový ten stan....Dceři jsou aktuálně 3 měsíce a představa, že bysme nešly celé léto k vodě se mi nelíbí...Děkuju

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

novaklen, 28. 1. 2022, 21.25

Já teda s dětmi na koupališti nebyla ani nepamatuji. Předminulé léto jsem se dost bála a to letošní zas kvůli restrikcím. Naštěstí ale koupaliště ani nepotřebujeme. Minulý rok jsme si totiž na zahradě nechali udělat velký přelivový bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/prelivove/ a v tom se dá perfektně vyřádit. A nemusíme za to nic platit.

lucie25987, 17. 12. 2020, 6.05

Já jsem na koupaliště nikdy moc nechodila a od té doby, co mám dceru, jsem tam nebyla ani jednou. Když si představím, že do něj skoro každý čůrá, tak se mi ježí chlupy. Ještě bychom tam něco chytily. Naštěstí máme na zahradě bazén a doma klimatizaci, kterou jsme si koupili ze Vzdušínu https://www.vzdusin.cz/mobilni-klimatizace , tak se máme jak ochladit.

Žofinka

Žofinka, 22. 1. 2018, 13.29

já stan koupila a ještě jsem to směřovala stejně pod strom

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 15.36

stan se využije i později, takže určitě je fajn, spíše je problém s vodou, jaká je v koupališti

Pavla T., 16. 3. 2017, 17.56

My byli poprvé když měl syn rok a neskutečně si to užíval. Používala jsem silný krém a mimo vodu jsme na sluníčku nebyli.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.10

Měla jsem stan, ale syn rok a kousek v něm být nechtěl, ale pro menší mimi určitě

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 13.41

pro 3m mimi to má význam, pokud nemáte jít možnost někam do stínu pod strom. a samozřejmě krém 50+

nikolava, 8. 11. 2016, 8.26

Nechodíme a mazali jsme krémem, a na hlavě klobouček

Bufo, 13. 8. 2016, 13.16

My chodime se synem,poprve byl asi ve 4 mesicich.Stan mame a myslim,ze je to dobra vec.Hodne ho vyuzivame i treba na zahrade.Jinak urcite nejaky kloboucek a samozrejmne krem

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 7. 2016, 7.12

Syn byl poprvé na veřejném koupališti až teď po roce. U nás dokonce mladší roku nepustí.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů