Vazne komunikace

zobrazeno 691×

Vložil(a): katuš, 24. 2. 2017 10.58

Holky jak to mate s komunikaci s partnerem?? Co jsem na matersky tak nemam moc aktivit,hackovani nerozumi a knizky necte.prijde z prace a rekne jen ze v nic novyho nebylo,ja zdelim priblizne co jsem delala ale bohuzel kazdy den delam to same.spolecne pratele nemame pac na me prej uz nemel cas.ja svoje vidim zridka protoze za mnou na ves nikdo nepachne.nemame zadne tema na ktere bychom se bavili.spolecnych veci jinak mame spoutu.chci se vermomoci odstehovat pac bydlime s jeho rodici,prarodici,strycem na jednom dvorku.kdyz se chci bavit o budoucnosti a bydleni tak rekne jen ze uz zase zacinam a odchazi.to ke veskera nase komunikace :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.41

My se bavime celkem dost, snad vice nez pred materskou

Žofinka

Žofinka, 23. 11. 2017, 1.57

u nás je to v pohodě, akorát někdy mu něco líčím a on je duchem bohužel mimo .-(

Kikinka30, 31. 3. 2017, 14.52

To naštěstí neznam,porad si mame co povidat.. vymyslete spolecne aktivity,to by mohko pomoci

Lenica, 7. 3. 2017, 13.49

Můj přítel je Slovák, jeho rodina je až od Košic. Je to úplně jiný "druh" ,než jsem já Já jsem ukecaná a on málomluvný.Někdy mám pocit, že trpím samomluvou. Kolikrát si všimnu, že vůbec nereaguje, asi vypne mozek a vůbec neslyší ))) Hádat se se mnou nechce, tak už nevím, co s ním ))) Ale můj bývalý manžel byl stejný jako já, to byla Itálie, takže jsem ráda za tohoto človíčka, protože díky němu jsem se naučila, že někdy mlčení je s ním vlastně moc krásný....naučit se vnímat jeho oči bez mluvení, gesta.....někdy fakt není potřeba mluvit a je mi hezky...je fakt, že chodím do práce, kde jsem ukecaná s holkami, takže doma už vlastně hledám klid...i když se 7 letým synem toho klidu moc nemáme ))))

vendy.z, 27. 2. 2017, 10.53

Tak to je blbé, měl by se snažit. U nás je komunikace pořád dobrá - máme dvě děti ve školce.... Chce to společné zájmy, musí se podílet i na výchově! to je podle mě nosné téma Musí pochopit, že chcete mít svoji rodinu, svůj domov je základ. Dělá to pro Vás a Vaše dítě...

Jana82

Jana82, 26. 2. 2017, 10.48

Tak to naštěstí tak u nás není. Máme si pořád co říct a že se toho vždycky najde

Petra Schoberová, 26. 2. 2017, 7.14

Tak to je mi líto.. Naštěstí toto neznám.. S manželem se bavíme o všem, on mi řekne co bylo v praci ja mu co doma co maly k tomu si dáme kafe, mame více mene společne pratele takže i na navstevy chodíme společně..Dokonce mi ted pomaha i se šitím ..

Aliisha

Aliisha, 25. 2. 2017, 21.23

Já jsem si vzala za muže nejlepšího kamaráda. Pořád spolu povídáme. Dáme si kávu, víno, film a plánujeme bydlení, dovolené .... komunikace je základ všeho

Petra Schoberová, 26. 2. 2017, 7.12

Máme to podobně

Aliisha

Aliisha, 26. 2. 2017, 20.27

Já jsem za to strašně ráda. Když vidím, jak to mají kamarádky, tak je mi jich i líto.Já si s partnerem hodně rozumím.

Petra Schoberová, 27. 2. 2017, 6.37

Přesně

Fuga

Fuga, 25. 2. 2017, 19.36

je pravdou, že hlavní tématem jsou děti, ale vypráví mi i o práci. často se ale stává, že mu něco popisuji, co jsme zažili a on se mě za půl hodiny zeptá na něco, co jsem mu líčila

Cinderella

Cinderella, 25. 2. 2017, 15.01

u nás to samé, on přijde z práce, já se ho zeptám, co bylo v práci, on řekne "dobrý" nebo "nic moc" nají se, pohraje si s děckama, sedne k PC nebo si jde kutit do dílny, max. probereme potřebné věci k chodu rodiny - kdy kam půjdeme, že je třeba nakoupit, jestli jsou děti zdravé, jak moc zlobily atd. ale nestěžuju si, o čem má člověk furt krákat, že ano?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů