přímá adopce

zobrazeno 4252×

Vložil(a): Anděla Ryvola, 10. 1. 2019 17.01

Hledáme miminko k přímé adopci. Jsme 38.let a 43let staré. Oplodnění selhalo, o adopci zažádáno.12.let neztrácíme naději a VĚŘÍME že najdeme smysl života. 777 136 804. Najde se maminka v tísni? skurlik@seznam.cz

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

druhasanceprotebe, 11. 3. 2020, 20.38

.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.10

Drzim moc palecky, at se to povede!

primarodina, 21. 6. 2019, 20.37

Hledáme maminku, která si nemůže nechat své nenarozené miminko a byla by ochotná děťátko formou přímé adopce přenechat do péče fungující mladé rodině, která již má za sebou legislativní proces na krajském úřadu (psychotesty, přípravný kurz adopce) a je ve evidenci čekatelů o miminko. Kontakt prima.adopce.rodina@seznam.cz

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 1. 2019, 16.51

A co zkusit pěstounskou péči tam budete mít větší šanci

Anděla Ryvola, 15. 1. 2019, 2.02

Dobrý den všem. Uvedu věci na pravou míru. Chceme zachránit život miminku,které by možná skončilo nedejbože v popelnici. Nabízíme možnost mamince,která neví kudy kam a ví ,že si miminko nemůžu nechat...NESOUDÍME proč. Nabízíme náruč a rychlé řešení. Pro neznalé zákona....v ČR je umožněno lesbičkám a homosexuálům adoptovat dítě!!!Urážíte mne a nevíte o mne NIC!! Nebudu se omlouvat za to, že nabízíme POMOC a chceme zachránit život. Máme zažádáno od roku 2017 o adopci v německu. Tudíž jsme prověřený pár úřadem.

Fuga

Fuga, 12. 1. 2019, 17.25

chápu, jak po dítěti toužíte, ale zde zřejmě všechny maminky své děti chtějí, bohužel pro vás

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2019, 11.04

Nejsem si jistá ale myslím, že taková adopce není u nás legální a za peníze už je to trestné.

Anděla Ryvola, 15. 1. 2019, 2.09

Mladá paní, je mi líto, jak reagujete a oháníte se zákonem. V Čr mohou lesbičky a homosexuálové zažádat o adopci, taktéž PŘÍMÁ adopce či osvojení je povoleno.. Jsme úřadem prověřený pár....netušíte, čím jsme si prošli...nebo snad nosíte mé boty? A teď by mě zajímalo, jak jste sakra přišla na to, že nabízím peníze?? Jak?? Soudíte..., ale MOJE boty nenosíte.....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 1. 2019, 16.50

Já nemyslela adopci jako takovou spíš jsem myslela, že nejspíš nejde si vybrat dítě a říct to chci osvojit pokud není zrovna v nějakém zařízení . . Peníze mě napadly z poslední věty že hledáte maminky v nouzi a ty kdyby to udělaly tak nejspíš pro peníze. Jinak adopcím homosexuálů fandím. Sleduji na YouTube kanál dva tàtové, kterým odnosila v Americe dítě náhradní matka.

editak, 12. 1. 2019, 8.15

na tomto webu nepochodíte....

V007A, 11. 1. 2019, 20.53

Nevím o nikom,kdo by se vzdal miminka a ani bych to nepochopila.

Cherrynka, 11. 1. 2019, 19.38

Držím palce. Tohle je to, co mě nejvíce štve. Ti, co by dítě milovali ho mít nemůžou a nejde to a ti lidé, co ho mají ho třeba vyhodí nebo se o něj nestarají.... nechápu to. Přeji vám štěstí. A je děs, že se 12 let snažíte o adopci a neuspěli jste. Je to dlouhá doba, určitě jste křížem krážem prověření a přitom je táááák moc miminek a dětí, co by chtělo rodinu.

Anděla Ryvola, 15. 1. 2019, 2.21

Děkuji za pochopení! Přesně jste to vystihla....chceme jen zachránit život a svůj naplnit. 12.let žijeme spolu a snažíme se otěhotnět. Od roku 2017 máme zažádáno o adopci. Prověřené jsme...to musí být,když jsme žadatelé o adopci.

Cherrynka, 20. 1. 2019, 18.23

Podle mě je to dlouhá doba, než dají dítě k adopci, ale úplně zbytečně. Vždyť pěstounská péče ani tak dlouho netrvá ani dočasná péče. A lidem ,kteří touží po dítěti tak dlouho, je už velkýdůkaz, že by ho mli rádi.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů