Přátelství nebo nevěra???

zobrazeno 667×

Vložil(a): Zlata1, 29. 10. 2016 16.37

Jak bych začla??? Určitě nejsem sama na světě, která by si neprožila to co já. Mám pritele, letos spolu budeme 10 let, máme spolu dvě děti a poslední dobou mám v našem vztahu jiný pocit. Od té doby co si můj pritel začal více psát a to denně se svou bývalou pritelkyni se kterou se rozešel před 12 lety, mám pocit, že se něco děje. Ona mu posílá svoje fotky, na kterých je ona sama a pořád mu něco sděluje, být jsou to naprosté kraviny. Sice mě ujišťuje, že o nic nejde, že si jenom píšou, ale já mu do hlavy nevidím. Tak nevím zda ji o něco jde nebo si opravdu jenom píšou. Ta nejistota by asi hryzala kazdou zenu, která by si mohla myslet, že něco není v pořádku, tak právě že já si nejsem jistá na čem vlastně jsem a nechci ho stále štvát tím, že do něj budu ryt. Co si tak asi můžu myslet???? Co by si myslely ostatni ženy kdyby se to stalo jim?????

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.53

Mygara

Mygara, 27. 4. 2017, 12.22

no přinejmenším zvláštní to je, možná to bere jako flirt, ale opravdu nevinný, jen si píší, ale hlodalo by to ve mně také

Kikinka30, 4. 4. 2017, 8.51

No to je podezrele....na tom neco bude

Fuga

Fuga, 20. 1. 2017, 13.50

pokud spolu byli v kontaktu po celou dobu, tak to zřejmě nic neznamená, manžel mého bráchy se s bývalkama normálně schází, chodí s nimi na různé akce a byli mu i na svatbě.

Zlata1, 20. 1. 2017, 14.45

Ne v kontaktu byli poslední pulrok, před tím devět let o sobě nevedeli.

Fuga

Fuga, 20. 1. 2017, 13.50

pokud spolu byli v kontaktu po celou dobu, tak to zřejmě nic neznamená, manžel mého bráchy se s bývalkama normálně schází, chodí s nimi na různé akce a byli mu i na svatbě.

Mildret, 4. 12. 2016, 14.09

Záleží na každém. Já třeba nejsem žárlivá ale pokud by mě to obtezovalo asi bych to řešila rázně.

vendy.z, 2. 11. 2016, 21.30

No asi takhle, je to jaksi zatím lehký druh nevěry... dle mého...

Zuzka Čtvrtečková, 30. 10. 2016, 22.23

Můj manžel je v kontaktu se svými bývalkami a i když to je podivné, vycházíme spolu všichni I ony mají své muže a a děti, tak čas od času spolu vyrazíme ven

lazna, 30. 10. 2016, 13.10

No, já bych na něj asi vlítla. Tohle není normální, že by si spolu psaly. Tohle bych netolerovala.

skřítek, 30. 10. 2016, 12.35

Omlouvám se, nečetla jsem komentáře níže, ale nepřijde mi normální aby si Váš přítel psal s bývalou přítelkyní. Teď je s Vámi, máte děti, Vám to není příjemné tak bych to s ním na rovinu probrala a prostě mu řekla, že mi to vadí a nebudu to akceptovat. U nás by to tedy neprošlo ani z jedné strany.... Držte se!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů