Patologický hráč

zobrazeno 654×

Vložil(a): Cherrynka, 23. 4. 2017 13.58

Dobrý den, možná jsme to už jednou psala, ale je to čím dál tím horší. S přítelem máme 4měs syna. Jenže on si ho moc nevšímá, všímá si jen pc her a svých online kamarádů. Kdykoli má volno, hraje a hraje. O syna se postará, jen když ho donutím nebo aby se neřeklo, tak cca 2-3x týdně si ho všimne sám od sebe. Dřív jsme spolu chodili na procházky, ale teď, když se někam chystáme, zaleze na terasu, kouří a dělá, že neví, že odcházím. Jakmile odejdu, on jde hrát a pak mi řekne, že půjde s námi příště :( jenže to příště není nikdy. už jsme se kvůli tomu 2x skoro rozešli, ale dnes mě přímo nas*al. Včera večer si donesl jiný notebook!!!!! Od svýho bráchy, který je taky závislák!!! Dal za něj 11tis, za starej křáp a přitom po mě chce příspěvek na auto?!!! Je to normální? Mám chuť oba vyliskat

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.33

To me moc mrzi. Jak to ctu, o to vice si vazim sveho muze

sestricka1989, 5. 5. 2017, 22.40

To je smutné že nemá moc zájem se starat o vlastní dítko.. a hlavně s ním trávit volný čas.. Je potřeba ho více zapojit do domácnosti a tak trochu mu dát nůž na krk ...

Žofinka

Žofinka, 27. 4. 2017, 13.04

asi to chce dát nůž na krk a taky mu dítko podstrčit ať se stará chvíli sám na procházce

Cherrynka, 27. 4. 2017, 19.07

No jo, jenže je to těžké mu to vysvětlit doufám, že si na to přijde sám

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.13

Ono je těžké zbavit se té závisloti, chce to motivaci a je smutné, že pro něj není motivace vlastní dítě

Cherrynka, 27. 4. 2017, 11.27

Vypadá to, že motivace asi žádná nepomůže Už je pryč tři dny a zájem žádný. Určitě hraje doma se svým bratrem hry a e ve svým živlu, jsou totiž oba závisláci

Jarka mmm, 26. 4. 2017, 12.05

Upřímně,mě by z toho kleplo. Je lepší to řešit v zárodku. Teď si bude těžko odvykat. Až budete mít někdy oba čas a klidnou hlavu,zkuste se domluvit na pomalinkych změnách. Aby šel s vámi na půl hodiny ven,pak na hodinu...občas umyl nádobí,pak někdy i vyluxoval atd...Asi by nešlo,aby z plnyho pareni najednou na dva dny přestal,je už zavislej...Držím palce!!

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.14

J8 jsem na tohle hrozná, já bych mu vypínala počítač a prostě byych ho donutila, ale naštěstí to období už mám s manželem za sebou ale tenkrát to pomohlo

Cherrynka, 27. 4. 2017, 11.29

Taky jsme ho už kolikrát vypla, ale jen jsme se hádali a k ničemu to nevedlo

Cherrynka, 27. 4. 2017, 11.28

No on hrál i dřív, ale ne tak moc nebo to vidím až teď, co mám dítě. No ven ho moc nedostanu, nikam se mu nechce

vendy.z, 26. 4. 2017, 7.43

No, nemáte to lehké....až o Vás přijde, uvědomí si, kde byla chyba...pokud nebude silný impulz, asi se těžko něco změní. Kamarádka takhle přítele vyhodila a on si poté uvědomil kde chyboval, vyhledali poradnu a vrátili se k sobě až po půl roce. Tím nechci říct, že to tak máte udělat. Ale zvažte to.

Cherrynka, 26. 4. 2017, 9.59

Já už ani nevím, jak mu to vysvětlit. On si stejně nedá pokoj. Jo, možná měsíc, ale pak to jistě bude stejný

misalla, 25. 4. 2017, 21.18

To je dost hrozný teda ty hry jsou pěkný svinstvo

Cherrynka, 25. 4. 2017, 22.59

Ano, jsou nezakazuju mu hrát, ale nehci, aby hrál třeba 6-10hod vkuse

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.16

Můj brácha také takto hraje, ale za mým synem se tedy podívat jde, když mu řeknu. Akorát on nemá rodinu a bydlí s mámou no.

Cherrynka, 27. 4. 2017, 11.30

Tak to je něco jinýho, když nemá rodin. Můj nejmladší brácha taky hraje furt hry,co to jde.... ale taky to není dobrý

nikolava, 25. 4. 2017, 8.37

Uff! Tak to už by asi dorazilo.. A z čeho vy máte dát ten příspěvěk na auto? Dítě docela dost stojí a státní almužna teda nic moc... Spíš on by se měl zklidnit přestat utrácet za takový blbosti a věnovat se rodině..

Cherrynka, 25. 4. 2017, 23.02

Já si našetřila něco díky tomu, že jsem ve 3. měsíci přestala kouřit za těch 14 měsíců se mi naspořilo docela dost.... no aspon pro mě je ta částka dost měsíčně jsem prokouřila cca 2tisíce ... no ale notebook doma máme, ale on si druhý koupl, aby ho měl jen pro sebe a mohl hrát asi jak dluho chce

nikolava, 25. 4. 2017, 23.55

Oni se ty penize za chvilku rozkutali dite bude potrebovat vetsi obleceni, jidlo... A vy taky Kdyz uz jeden notebook mate, tak je druhy fakt zbytecnost ale jak to chlapovi vysvetlit

Cherrynka, 26. 4. 2017, 10.00

No právě, nejsme boháči, aby jsme měli dva notebooky, hlavně když šetříme A je pravda, peníze se čase rozkutálí hned

Adrianita, 24. 4. 2017, 12.40

Narovinu bych si s ním promluvila a snažila se ho poslat k odbornikovi, pokud o vás 2 ale stojí a chce to napravit. Nebo bych se s ním rozloučila.

Cherrynka, 24. 4. 2017, 15.11

Když ono je to těžký uvidím, jak se to vyvine ...

Mygara

Mygara, 24. 4. 2017, 8.01

promluvit si s ním a dát mu povinnosti, které má plnit

Cherrynka, 24. 4. 2017, 11.14

To jsem zkoušela.... to, že si občas zahraje nevadí, každý má zálibu, ale že to je na úokor mě a syna mě štve!!

Cherrynka, 24. 4. 2017, 15.12

Moc po něm nechci, jen aby šel občas s námi ven a tolik nehrál

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů