Vitamíny

zobrazeno 1243×

Vložil(a): Paty92, 2. 10. 2018 6.57

Dáváte dětem nějaké vitamíny? Malý má jeden rok tak přemýšlím jestli něco koupit a nebo je to zbytečnost.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kristyrychla, 26. 12. 2022, 22.44

Kdyby mně dříve kamarádka řekla že existuje https://eshop.guaranaplus.cz/kotvicnik kotvičník, určitě bych žila spokojenější život. To jsem se totiž dostala s pohlavním ústrojím rázem do lepší situace. Manžel říkal že jsem takové energičtější a mnohem více se usmívám. Byl to dobrý experiment, to zase ano.

HaninkaKlimova, 2. 11. 2021, 10.31

Důležitý je pořádný přísun ovoce a zeleniny, ale dětem kupuji také probiotika.

_Renča1_, 8. 10. 2021, 8.41

Ano, dáváme dětem vitamín D3 nebo laktobacily, záleží na období.

Jarmilka, 30. 1. 2021, 21.33

Pokud je prcek tak malý, tak bych volila rozhodně sirup. Dcera má něco málo přes dva roky a objednávala jsem jí tady ten sirupek www.gigalekarna.cz/produkt/imunoglukan-p4h-r-sirup-250-ml/

Ketris

Ketris, 19. 11. 2018, 16.39

Ja davam jako doplnek stravy hlivu ustricnou s rakytnikem

klkv, 8. 10. 2018, 23.27

Naši odmítají čerstvé ovoce i zeleninu. Takže dávám přesnídávky se 100% ovoce, domácí jablečné a občas vezmou na milost smoothie. Vitamíny na podzim Marťánci sirup-nový a Rakytníčky, Vibovidky želé...střídám to. A domácí šípkový čaj.

Cherrynka, 8. 10. 2018, 17.14

U nás zatím ne. Syn má ráda hrozny a papriky, takže to jí skoro denně

janyesg, 5. 10. 2018, 21.26

Pokud má dostatek vitamínů ve stravě,je to asi zbytečne,já jsem teď pořídila jen dceři na ty chřipkové období přírodní sirup s rakytnikem,hlivou a jsou tam betaglukany tedy,třeba ji to pomůže odolávat vůči virům . Ale určitě ji to neuškodí . Hezká stránka je třeba lekarnaprodeti.cz myslím. Tam toho je dost na výběr. Ale základ je určitě ve stravě,ikdyz ja,když nemám na sebe třeba tolik času a začíná zima a změna počasí,klidně si dám vitamin c. Takže proč ne,v rozumné míře.

Janna, 4. 10. 2018, 17.20

Nedávám nic. Syn má dostatek ovoce a zeleniny a dostatečně pestrou stravu. Dávala jsem pouze povinný Vigantol, ale teď už ne.

Fuga

Fuga, 3. 10. 2018, 14.54

Osobní vitamíny moc nedávám dávám spíš Preventan nebo přípravky z hlívy na podporu imunity

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů