Teploměr

zobrazeno 575×

Vložil(a): eliskanovotova, 8. 7. 2015 12.55

Ahojky, potřebovala bych pomoct s výběrem dobrého digitálního teploměru. Koukala jsem všude možně na netu a narazila jsem na teploměr od TrueLife, co jsem četla recenze na heuréce, tak to hodnotí velice pozitivně. Chci se zeptat, zda ho někdo máte, popřípadě jak jste s nim spokojeni. Díky moc za odpovědi :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 23. 11. 2016, 13.49

osobně mám bezkontaktní teploměr od Hartmanna a jsem spokojená, když s ním měřím v oušku. Na čele dělá problémy,když je dítě zpocené, rozčílené apod.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 18.31

Mám bezkontaktní NUK 2v1 a měří spolehlivě, dokonce byl za super cenu v akci

KláraP, 16. 10. 2015, 14.33

Máme Truelife care koupený přímo z jejich webu www.truelifecare.cz protože vyšel o něco málo cenově líp. Doporučila nám ho kamarádka, která si ho kupovala do výbavy když se ji narodilo mimi, a pochvalovala si ho.

eliskanovotova, 14. 7. 2015, 10.53

Ahoj všichni, tak jsem nakonec koupila ten teploměr od Truelife a dobrý, měří rychle a přesně. Za ty peníze co víc si přát.

eliskanovotova, 9. 7. 2015, 10.45

Díky všem za odpovědi, ještě se kouknu na ostatní, zatim to vypadá, že se budu rozhodovat mezi Truelife a Cemio

Estrela113, 8. 7. 2015, 17.57

Měli jsme zapůjčený z Lidlu, naměřoval o 0,5 °C navíc, ale dalo se s ním pracovat. Pak jsme pořídili Geratherm Non Contact a také jsme s ním nadmíru spokojeni.

mckvak, 8. 7. 2015, 13.53

Mame taky bezkontaktni a je super - nemuzu vynachvalit. Nemusim malou budit ani ji strkat teplomer do zadecku. Je to rychle a v pohode.

Katka, 8. 7. 2015, 13.34

Myslíte asi bezkontaktní, že? ;o) Dívám se na ten váš, že ho pozitivně hodnotí 7 uživatelů. My máme Cemio metric 308 smart a na heurece je tam 96 pozitivních hodnocení. My jsme taky spokojení. http://teplomery-osobni.heureka.cz/cemio-metric-308-smart/recenze/#section

Iveta Záborcová, 8. 7. 2015, 13.19

Krásné odpoledne, já mám pro malou teploměr z lidlu, celkem často ho tam mají v akci a je jak čelní, tak ušní, zdá se , že měří opravdu přesně, za mě s tímto opravdu spokojenost

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight