Probiotika pro batole k antibiotikům

zobrazeno 197×

Vložil(a): Jarka mmm, 26. 5. 2016 8.26

Dobrý den, nemáte někdo prosím nějaký tip na probiotika pro batole? Docela mě překvapilo, že nám doktorka naordinovala antibiotika, ale nezmínila se o probiotikách. Koukala na mě, jako by to bylo zbytečné. Mám dojem, že v zahraničí je to běžné. Na trhu je jich hodně. Máte nějaké dobré zkušenosti s některými, které zároveň nejsou nějak extrémně drahé? Také bych byla ráda, kdyby tam nebyly zbytečné přidané látky jako nesmyslná barviva atd. Nebo to je zbytečné? Díky moc za rady.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 8. 12. 2016, 14.41

určitě je dávejte Já mám dobré zkušenosti se zn Biopron, které se dají i vysypat(jsou to tobolky)

Schsofie, 21. 11. 2016, 11.34

Osobně máme doma tyto http://www.valosun.com/produkty/biopron-probioticke-kapky-7-ml.html. Nejen, že se jedná o kapky a tudíž je jednodušší je dítěti podat, ale jsou vhodně pro dítě od narození. Jsou bez chuti a opravdu skvěle fungují.

Jajka, 18. 8. 2016, 21.38

Já dávala Infants Dophilus od Pharmaagency, jsou bez chuti takže nebyl problém a pomohly nám nakonec i vyřešit koliky.

vendy.z, 20. 6. 2016, 21.45

Naše děti milují také ty cucací probiotika od Dr Max.

vendy.z, 20. 6. 2016, 21.45

Dávala jsem vždy Sacharomyces - vysypávací tobolky.

kamca80, 31. 5. 2016, 23.12

dávám dětem od Biopronu lactobacil baby, vždy dávám do mlíčka malému.

k.o.r.i.n.e.k, 29. 5. 2016, 22.24

Já používám probiotika od swissu ale dala bych je až po dobrání antibiotik, aby nezničila ty léčivé látky ...

vendy.z, 29. 5. 2016, 19.54

Probiotika je třeba dávat tak, aby se účinkování nekrylo s užíváním atb.... Antibiotika totiž ničí bakterie a probiotika jsou bakterie. Takže při dávkování je třeba toto zohlednit. Probiotika dávat musím, malému vždy naskočí průjmy. Dávám Sacharomyces

benca, 28. 5. 2016, 6.36

biogaia, minule mala malicka problem na wecko, a po tomto sa jej ulavilo

ivka1981, 27. 5. 2016, 23.35

nikdy jsme k antibiotikům nic nedávali i když nám to doporučovali v lékárně. Naše lékařnka nám nikdy nic neřekla, že bychom měli něco dávat navíc. Děti neměli problém se snášenlivostí antibiotik. Když jsme byli v nemocici, dávali nám kapičky BioGaia.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight