Jóga pro děti

zobrazeno 621×

Vložil(a): Katka, 18. 1. 2016 18.32

Není tady nějaká maminka, která cvičila s dítětem jógu pro zlepšení držení těla? Pomohlo to?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 15. 1. 2018, 10.56

já jsem s dětmi nechodila

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 9.26

chodíme na cvičení, ale protože ho to baví, žádný problém nemá

Kadlecova-Alena, 15. 5. 2016, 1.13

Tak máme s tím bohužel obojí zkušenosti - že to prospívá, i že to škodí. Protože zkrátka každé dítě je úplně jiné, nelze podávat žádná obecná doporučení. Doporučuji po zkušenostech jenom nenáročná cvičení - podle mě si o to, co tělo potřebuje, samo řekne. Pro správné držení těla je mého názoru snad možno klidně doporučit různé posilovací cviky a pak pozorně dítě sledovat a nacvičovat jeho správný postoj. A pozor - do jógy patří i správné dýchání, nikdy nezapomenout na ovládnutí plného dechu, plné, hluboké a klidné dýchání, dbát na otevřený hrudník. Literatura je moc, ale můj názor je takový - ve smyslu starého indického přísloví - že jedna unce praxe je mnohem cennější než několik tun teorie.

Katka

Katka, 15. 5. 2016, 8.40

Cvičíme pod dozorem a syna to baví, to je pro mě hlavní.

Zuzka Čtvrtečková, 20. 1. 2016, 17.26

Kamarádka mě lanaří. Až bude na světě sourozenec, tak zkusíme

dasza, 19. 1. 2016, 7.34

Obcas cvici podle decka jak tam sou joginci.ale musela bych hlidat ty polohy..a to sem lina .

Katka

Katka, 15. 5. 2016, 8.41

Joginci se nám neosvědčili, moc mluvení a málo cvičení.

dasza, 15. 5. 2016, 9.44

Me se joga celkove nelibi;)na nas je to pomaly;) a celkove decko nema nic moc porady;) bez blbych kecu;)

Katka

Katka, 15. 5. 2016, 10.51

Mě jóga baví, na zkrácené šlachy ideál. I psychicky se pak cítím líp. Že to zaujme děti jsem ani nedoufala, ale máme bezva cvičitelku, co to s dětmi umí.

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 18. 1. 2016, 20.30

ahoj cvičila jsem s dětmi v mš ale nevim jak stare maš ditko? joga se určitě na spravnem držení odrazí ale chce to cvičit pravidelně a ne to flákat opravdu dodržovat polohy popřípadě poupravit

Katka

Katka, 18. 1. 2016, 20.53

4,5 roku

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 18. 1. 2016, 21.08

v tom případě ideál. pokud máte doma nějake video nebo podle čeho cvičíte tak s chutí do toho určitě cvičit jogu pro děti s názvy zvířat (zajíček, kobra apod.)

Katka

Katka, 19. 1. 2016, 8.29

Budeme chodit 1x týdně na 30-45 min do kroužku kde cvičí certifikovaná cvičitelka. Až cviky správně obkoukám, pak i doma. Na břicho je dobrá lodička, dřevěný panáček a ještě něco? Videa zkusíme ty jogínky.

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 19. 1. 2016, 9.16

Lodička dřevěný panáček jak píšes jsou super ještě zkus špagety asi se to jmenuje jinak ale mě to přišlo logičtější lezi na zádech nohy pokrcene zvedne se zadek a když se zvedá vdechuje se vzduch jako když vcucnes špagety je to na posílení pánevního dna a podbřišku pokud se prcek někdy pocurava tak je to taky fajn takhle cvičit

Katka

Katka, 19. 1. 2016, 14.05

Díky za další tip. Ještě jsem si vzpomněla na mlýnek, ten si ještě pamatuju z dospělácké jógy.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů